Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Vitabox – recenzia krabičkovej diéty

5. 1. 2021 Aktualizované

Vitabox Logo

Ak vás nebaví každodenná príprava jedla, no aj napriek tomu by ste sa chceli zdravo stravovať, môžete skúsiť kvalitnú krabičkovú diétu Vitabox. Táto diéta ponúka viacero rôznych programov, takže si ju vyberú ľudia so sedavým zamestnaním a rovnako tak aj aktívni ľudia.

Hodnotenie krabičkovej diéty od Vitabox

8.5

Skvelá

S krabičkovou diétou Vitabox sme boli nadmieru spokojní. Určite patrí medzi najlepšie krabičkové diéty, ktoré sú dostupné na Slovensku. Má slušné pokrytie, ktoré okrem západného Slovenska siaha aj na východ. Vybrať si Vitabox neznamená len ušetriť čas nutný na prípravu jedla, no aj istotu, že vaša strava je vyhovujúca. Páči sa nám tiež možnosť konzultácie s nutričným špecialistom. Naopak, nepotešila nás nutnosť platiť za rozvoz a menší výber celodenných programov.

Cena
9
Programy
7
Kvalita
10
Rozvoz
8
Klady
  • Výborná kvalita jedla
  • Rozumná cena
  • Výživový poradca
  • Vernostný program
Zápory
  • Chýbajú jedlá pre ľudí s alergiami na potraviny
  • Za rozvoz sa platí
  • Rozvoz len v niekoľkých mestách

Ako to funguje

Krabičková diéta Vitabox je na Slovensku pomerne známa a pravidelne ju využíva takmer 17 000 klientov. Podobne, ako pri iných krabičkových diétach, po vybratí a objednaní programu, ktorý sa vám najviac pozdáva vám bude jedlo doručené domov.

Všetky chody sú zabalené do plastových obalov, ktoré sú navyše uzatvorené špeciálnou fóliou. Samotné škatuľky sú označené a uložené v papierovej taške, ktorá je ekologická. Ak ste si objednali celodenný program, dostanete 5 jedál denne. Princíp je v tom, že po tom, ako vám jedlo doručia domov, najprv skonzumujete obed, následne olovrant a neskôr večeru. Raňajky a desiatu si odložíte do chladničky tak, aby ste si ich mohli vychutnať ďalší deň. Zároveň vám od ôsmej do jednej privezú jedlo na ďalší deň.

Jedlo by ste sa mali snažiť skonzumovať čo najrýchlejšie. V chladničke by ste ho nemali nechávať dlhšie, ako 24 hodín. Na škatuľkách s jedlami nájdete informácie o tom, či sa majú zohrievať, alebo nie.

Ak potrebujete jedlo zohriať, odporúča sa na tento účel použiť panvicu. Jednoducho jedlo vyberte z balenia umiestnite na panvicu a zohrejte na požadovanú teplotu. Jednoduchším a pohodlnejším spôsobom je zohrievanie v mikrovlnnej rúre. Nezabudnite však na niekoľkých miestach prepichnúť fóliu.

Jednou z výhod Vitaboxu je možnosť objednať si jedlo kedykoľvek a na ľubovoľný počet dní. Skvele si teda môžete vyriešiť svoje stravovanie v dni, keď nemáte čas. Povedzme, že v utorok a stredu si chcete objednať len obed, vo štvrtok by ste radi celodenné menu a v piatok máte v pláne si niekam vyraziť. Všetko si viete nastaviť presne podľa vašich požiadaviek.

Výhodou Vitaboxu je možnosť platiť stravnými lístkami, čo určite ocenia mnohí ľudia. Okrem toho Vitabox ponúka aj vernostný program. Verní zákazníci získajú zľavy a dokonca môžu využiť aj získať extra zľavu, ak odporučia túto krabičkovú diétu známym.

Recenzia Vitabox diéta

Programy a kvalita potravín

Je jasne viditeľné, že Vitabox je spoločnosť s víziou, ktorá sa snaží dosiahnuť vybudovať silnú a atraktívnu značku. Zatiaľ je to úspech, veď pobočky Vitabox sa neustále rozrastajú a rastie aj počet ľudí, ktorí si obľúbili a vyhľadávajú túto krabičkovú diétu.

Základom úspechu Vitabox sú kvalitné a čerstvé potraviny. Jedlá sú starostlivo vybrané nutričným špecialistom, ktorý rozumie, ako nastaviť stravu pre dosiahnutie konkrétnych fitness a zdravotných cieľov. Medzi ponúkanými jedlami nenájdete nič nezdravé, vyprážané a pod.

Čo sa chute a kvality potravín týka, nechýba Vitaboxu nič. Zaslúži si pochvalu za jedlo, ktoré svojim klientom ponúka.

Vyššie spomínaný výživový poradca je k dispozícii klientom, čo je bezpochyby bod k dobru. Pri počiatočnom výbere toho správneho Vitabox programu vám poradí bezplatne. Ak by ste však mali viac otázok, budete si musieť priplatiť. Nie je to však nijako drahé. Tri konzultácie s expertom na výživu vás vyjdú na 30 eur.

Aj programov ponúka Vitabox hojné množstvo. Je ich dokopy 17 (môže sa líšiť v závislosti od mesta), no celodenných programov s 5 chodmi je len 5.  Niektoré konkurenčné firmy toho ponúkajú viac. Veľa zákazníkov však netúži po celodennom menu, no radšej vyplnia „diery“ vo svojom stravovaní kvalitným a zdravým jedlom od Vitaboxu.

Klasický celodenný program Vitabox ponúka v troch variantoch, Slim, Fit a Vita. Ide o redukčné programy, ktoré sľubujú úbytok hmotnosti od 2 až do 5 kg. Ďalej Vitabox ponúka programy Reštart pre mužov a ženy. Tento program je určený pre ľudí, ktorí majú problém schudnúť, alebo sa ich chudnutie zastavilo.

Ak chcete urobiť veľký krok smerom k svojmu zdraviu, môžete vyskúšať program Detox. Tento program je skvelou voľbou na jarnú alebo jesennú detoxikáciu a revitalizáciu tela. Sezónne je k dispozícii aj program Green, ktorý sa opiera o čerstvú zeleninu, ovocie a rôzne produkty z nich.

V ponuke nájdeme aj program pre vegánov, ide však len o jednochodový program obsahujúci hlavné jedlo a zeleninu.

Príklad menu:

Vitabox Menu

Rozvoz

Ako sme spomenuli vyššie Vitabox je spoločnosť s veľkými ambíciami, ktoré sa jej darí napĺňať. Chutné a zdravé jedlo od Vitaboxu si môžete vychutnať v Banskej Bystrici, Bratislave, Košiciach, Martine, Prešove, Prievidzi, Trenčíne, Trnave, Zvolene, Žiari nad Hronom a Žiline.

Páči sa nám, že prítomnosť Vitaboxu siaha aj na východ Slovenska, kde je inak komplikovanejšie dostať sa ku kvalitnej krabičkovej diéte.

Rozvoz funguje spoľahlivo, ako hodinky. Kuriéri Vitabox privážajú jedlo denne od pondelka do piatku v čase od 8:00 až do 13:00. Jedlo je pripravované ráno, takže vám domov dorazí čerstvé.

Bohužiaľ, doprava tu nie je zadarmo. V závislosti od vašej lokality si zaň budete musieť priplatiť od 20 centov až po 1 euro. Nejde o veľké sumy, no pri pravidelnom odoberaní jedla môžu jeho cenu podstatne navýšiť.

Skúsenosti klientov

Už sme spomenuli, že Vitabox sa teší veľkej popularite medzi klientmi. Aktuálne využíva služby tejto firmy takmer 17 000 ľudí, čo nie je malé číslo.

Ľudia si chvália jedlo nielen po chuťovej stránke, ale aj po tej zdravotnej. Medzi recenziami nájdeme aj niekoľko naozaj pozoruhodných. Klientom sa totiž podarilo zhodiť prebytočné kilá a dopracovať sa k pevnému zdraviu. Vitabox sa totiž nesnaží propagovať len zdravú výživu, ale celkový zdravý životný štýl. Iba tak sa dá získať neochvejné zdravie.

Náš tip

Hľadáte Ďaľšie krabičkové diéty? V našom súhrnnom článku o krabičkových dietách nájdete zoznam ďalších, ktoré sme podrobili testu.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.4 (5 hlasov)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár