Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Rebríček Smart hodiniek

Samsung Galaxy Watch – Recenzia a test

21. 10. 2020 Aktualizované

inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch recenzia

Inteligentné hodinky Samsung Galaxy Watch taktiež prešli našim testom. Ich používanie je vhodné pre bežné každodenné aktivity aj pre šport.

Hodnotenie inteligentných hodiniek Samsung Galaxy Watch

8.5

Perfektné

Smart hodinky s výbornými funkciami a kvalitným prevedením. Nechýba im režim spánku, možnosť telefonovať a ochrana IP68 (trvalé ponorenie do vody).

Hardware a funkcie
9
Výdrž batérie
8
Ovládanie
9
Dizajn
8
Klady
  • Rôzne voliteľné ciferníky
  • Možnosť telefonovania
  • Elegantný dizajn
  • Kvalitný AMOLED displej
  • Dajú sa spárovať so slúchadlami
Zápory
  • Vyššia cena
  • Zdĺhavejšie nabíjanie

Funkcie

Samsung Galaxy watch disponujú viacerými praktickými funkciami, ktoré ocenia bežní používatelia aj športový nadšenci. Prednosťou je možnosť uložiť si do hodiniek obľúbenú hudbu, pričom kapacita úložného priestoru je 4 GB. Následne stačí prepojiť hodinky so slúchadlami. To všetko bez prítomnosti mobilu či prístupu na internet. Jedinou podmienkou sú bezdrôtové slúchadlá.

Hodinky ocenia aj športovo aktívny ľudia. Dokážu merať veľké množstvo športových aktivít a taktiež aj počet kalórii. Nechýba im ani monitorovanie spánku. Pomôžu vám aj pri situácii kedy nemôžete nájsť svoj mobil.

Plánujete si každý deň aké povinnosti a aktivity chcete vykonať? S týmito hodinkami to bude jednoduchšie, keďže vedia rozoznať kedy sa zobudíte a automaticky vám zobrazia všetky potrebné informácie.

Súčasťou hardvéru je aj GPS modul. Vďaka nemu si môžete zaznamenať trasu, ktorú ste prešli. To pravdepodobne najviac ocenia cyklisti a turisti. Naviac dokáže merať aj nadmorskú výšku. V rámci konektivity je hodinky možné spárovať so zariadeniami s operačným systémom Android a iOS.

Batéria

Výdrž batérie je na hodnote 80 hodín, čo je maximum. To znamená, že pri minimálnom využívaní funkcii vám vydrží bez nabíjania niečo cez 3 dni. Pri bežnom užívaní sa táto doba skráti na približne 45 hodín. Tieto údaje sú priamo od výrobcu a treba ich brať s rezervou, pretože veľký vplyv má to ako ich budete využívať. Hodinky môžete nabiť aj bezdrôtovo. Približná doba nabitia je maximálne 3 hodiny (z 0 na 100 %).

Dizajn

Vzhľad je podobný bežným hodinkám, ktoré nie sú Smart. Preto ak patríte k ľuďom, ktorí uznávajú klasický dizajn, tak tieto hodinky vás určite zaujmú. Taktiež je možné zakúpiť si remienka rôznych typov a farieb.

Odolnosť

V rámci odolnosti najviac ľudí bude pravdepodobne zaujímať ich vodeodolnosť. S hodinkami si môžete aj zaplávať, keďže disponujú ochranou IP68, vďaka ktorej ich môžete na dlhšiu dobu ponoriť do vody (50 m).

Vlastnosti Hodnoty
Výdrž batérie 80 hodín (max)
Priemer ciferníku 42 mm
Konektivita Bluetooth, Wi-Fi
Uhlopriečka displeja 1,2″
Maximálna dĺžka remienku
Odolnosť voči vode Ponorenie (50 m)
Hmotnosť 49 g
Kompatibilita iOS, Android
Kľúčové funkcie Prehrávanie hudby, Meranie športových aktivít, monitoring spánku

 

Náš tip

Ak hľadáte smart hodinky, tak odporúčame prečítať článok najlepšie inteligentné Smart hodinky, v ktorom nájdete výber 10 najobľúbenejších.


Najpredávanejšie inteligentné hodinky podľa heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár