Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Pirelli Cinturato P7

17. 3. 2021 Aktualizované

Pirelli Cinturato P7

Ďalším skvelým modelom letných pneumatík so šírkou 17 palcov sú Pirelli Cinturato P7. Tieto pneumatiky sú vynikajúcou voľbou pre vodičov, ktorí hľadajú kvalitné pneumatiky pre vozidlá strednej a vyššej triedy.

Hodnotenie Pirelli Cinturato P7

8.8

Perfektné

Letné pneumatiky Pirelli Cinturato P7 ponúkajú výbornú kombináciu nízkeho valivého odporu, dlhej životnosti a vynikajúcich brzdných vlastností. Pneumatiky skvele držia stopu v zákrutách a sú vhodnou voľbou pre športovo založenejších vodičov.

Jazdné vlastnosti na suchej vozovke
9
Jazdné vlastnosti na mokrej vozovke
9
Úspora paliva
8
Životnosť
9
Užívateľské recenzie
9

Kvalitný dezén

O kvalite dezénu a materiálov letných pneumatík Pirelli Cinturato P7 by sa dalo napísať veľa. Renomovaný výrobca sa rozhodol zvoliť špeciálne usporiadané bloky, aby zaistil nižší valivý odpor gumy. Toto riešenie má pozitívny vplyv aj na zníženie hluku produkovaného pneumatikou pri jazde. Stredové bloky sú pevné a vonkajšia časť je robustnejšia. Pre vodiča to znamená výnimočne dobré jazdné vlastnosti, ktoré sa naplno prejavia pri odbočovaní a v zákrutách.

Bezpečná prevádzka

Optimalizovaný dezén má tiež vplyv na vysokú mieru bezpečnosti. Výborné vlastnosti týchto pneumatík na mokrej vozovke odhalilo mnoho odborných testov. Dokonca aj v prudkom daždi sú pneumatiky bezpečné a predvídateľné. Odvádzanie vody je na veľmi dobrej úrovni a rovnako tak aj ovládateľnosť na mokrom povrchu. Pirelli Cinturato P7 si dokážu efektívne poradiť aj s aquaplaningom.

Dlhá životnosť

Pirelli Cinturato P7 sú pneumatiky, ktoré príjemne prekvapia svojou životnosťou. Celá pneumatika je vyrobená z moderných materiálov, ktoré zabezpečujú rovnomerné opotrebovanie. Vďaka tejto vlastnosti dokážu pneumatiky vydržať pomerne dlho.

Vlastnosť Hodnota
Šírka 215
Profil 55
Vnútorný priemer 17
Index nosnosti 94
Index rýchlosti W
Úspornosť paliva B
Priľnavosť za mokra A
Hlučnosť 68 dB
Náš tip

Chcete nájsť víťaza nášho testu? Pozrite si náš výber letných pneumatík.

Najpredávanejšie letné pneumatiky podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár