Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Pirelli Cinturato P1 Verde

16. 3. 2021 Aktualizované

Pirelli Cinturato P1 Verde r15 recenzia

Fantastickou voľbou predovšetkým pre jazdu v meste poskytujú letné pneumatiky Pirelli Cinturato P1 Verde. Primárne určenie týchto pneumatík je pre menšie vozidlá, ktorým poskytnú vynikajúcu ovládateľnosť a spoľahlivosť aj v mokrých podmienkach.

Hodnotenie Pirelli Cinturato P1 Verde

8

Perfektné

Letné pneumatiky Pirelli Cinturato P1 Verde ponúkajú motoristom veľmi vyvážené vlastnosti, ktoré vyniknú predovšetkým na kompaktných vozidlách a pri jazde v meste. Pneumatiky poskytujú dobrú kontrolu na suchu aj za mokra a zabezpečujú dobrý komfort.

Jazdné vlastnosti na suchej vozovke
8
Jazdné vlastnosti na mokrej vozovke
8
Úspora paliva
7
Životnosť
9
Užívateľské recenzie
8

Dobrý handling

Ak by sa sme ich mali charakterizovať jedným slovným spojením, bolo by to – skvelá ovládateľnosť. Nech už sa na cesty vyberiete za sucha, alebo behom dažďa, Pirelli Cinturato P1 Verde vám vždy poskytne dobrú kontrolu nad vozidlom. Veľmi dobrá vyváženosť je pojem, ktorý sa v spojení s týmito pneumatikami skloňuje veľmi často aj v zahraničných recenziách.

Pneumatiky do mesta

S pneumatikami Pirelli Cinturato P1 Verde sa v meste nestratíte. Tieto gumy majú totiž znížený valivý odpor, čo sa v mestských situáciách nesmierne hodí. Má totiž vplyv aj na nižšiu spotrebu paliva a zníženú produkciu emisií. Pneumatiky majú tiež nízku hlučnosť, ktorá je dosiahnutá použitím optimalizovaného dezénu so špeciálnou sekvenciou vzorov.

Nízka miera opotrebovania

Pirelli Cinturato P1 Verde sú pneumatiky, ktoré toho vydržia naozaj veľa. Dokázali to v mnohých testoch. Svoj podiel na tomto úspechu majú inovatívne zlúčeniny, z ktorých sú vyrobené. Pre používateľa je to dobrá správa. V prípade, že sa bude používateľ o pneumatiky dobre starať, čaká ich nadštandardne dlhá životnosť.

Vlastnosť Hodnota
Šírka 185
Profil 65
Vnútorný priemer 15
Index nosnosti 88
Index rýchlosti T
Úspornosť paliva C
Priľnavosť za mokra B
Hlučnosť 69 dB
Náš tip

Ďalšie zaujímavé tipy na letné obutie nájdete v našom článku o najlepších letných pneumatikách.

Najpredávanejšie letné pneumatiky podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár