Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia náhrady jedla Profi Diet

30. 12. 2022 Aktualizované

Recenzia Profi Diet

Profi Diet je ďalšia bielkovinová diéta na našom trhu. Vyznačuje sa poradenstvom i produktmi v instantnej forme na redukciu hmotnosti. Teraz sa preto bližšie pozrieme na škálu výrobkov ako aj cenové relácie v rámci tejto formy stravovania.

Ak chcete spoznať ďalšie možnosti náhrady stravy dostupné na našom trhu prečítajte si aj náš článok Najlepšia náhrada stravy.

Hodnotenie náhrady stravy Profi Diet

8.3

Perfektné

Bielkovinová diéta Profi Diet je obľúbená pre jej ucelený program rozdelený do 4 fáz redukcie hmotnosti – chudnutie, stabilizácia, fixácia a životný štýl. Každá fáza obsahuje vlastné potraviny, ktoré si navyše môžete kúpiť i samostatne, čo jej opäť pridáva na popularite.

Ponuka produktov
9
Cena
8
Hodnotenie zákazníkov
9
Podpora
7
Klady
  • Podpora rýchleho chudnutia
  • Široká škála produktov
  • Rýchla príprava
  • Jedálničky na mieru
  • Výživový poradca
Zápory
  • Diéta nevyhovuje každému
  • Málo užívateľských skúseností

Ponuka produktov

ponuka produktov profi diet

Ako sme už vyššie uviedli, produkty sú v rámci Profi Diet delia do fázy chudnutia, v ktorej sa nachádzate. Tie nájdete v rámci jedálnička a štartovacích balíčkov.

V Profi Diet si však môžete instantné a hotové jedlá, tyčinky či hotové nápoje kúpiť v rámci e-shopu. Medzi instantnými náhradami stravy nájdete prevažne polievky, dezerty ale aj hlavné jedlá ako sú špagety alebo ochutené strukoviny.

Hotové jedlá zas obsahujú skôr maškrty ako mix koláčikov či brownies alebo proteínové žemle. No a obľúbenú kategóriu tvoria aj proteínové drinky, smoothie, ale aj sladké tyčinky.

Ak však Profi Diet preferujete kvôli výraznej redukcii hmotnosti, najviac vám budú vyhovovať kompletné balíky stravy so spomínanými výrobkami v rámci výhodných balíčkov. V nich nájdete proteínovú diétu na jeden až štyri týždne ako aj kompletnú náhradu jedla na jednotlivé odporúčané fázy v rámci redukcie hmotnosti.

Diétne plány

Chudnúť môžete s Profi Diet dvomi spôsobmi. Buď samostatne s pomocou vysokoproteínových produktov alebo pod dohľadom výživových poradcov. Tí vám vypracujú diétne plány na mieru prispôsobené aj vášmu zdravotnému stavu.

Na Profi Diet sa nám páči to, že diétne plány sa tvoria s ohľadom aj na bežne dostupné potraviny. Recepty sa pritom vytvárajú priamo na mieru klienta a poradenstvo máte stále po ruke, keďže sa koná online.

Cena

Cena profi diet produktov

Cena výrobkov Profi Diet je porovnateľný s inými vysokobielkovinovými potravinami. Samostatné nápoje s príchuťami začínajú od 2,50 € za porciu. Ak sa však rozhodnete pre diétny jedálniček šitý na mieru, musíte si pripraviť od sto eur vyššie.

Aj preto je lepšie a výhodnejšie investovať do výhodných balíkov, ktoré ponúkajú kompletnú náhradu jedla na niekoľko dní.

Hodnotenie zákazníkov a podpora

Zákaznícka podpora v Profi Diet funguje niekoľkými spôsobmi. Ako prvé si po návšteve ich stránky všimnete večne otravného chatbota. Potom ich môžete kontaktovať telefonicky i mailovým formulárom. No neexistuje tu niečo ako vyhradená zákaznícka podpora vo vyhradenom čase.

Skúseností užívateľov Profi Diet sú aj napriek tomu priaznivé. Zákazníkom sa páči, že redukcia hmotnosti je rozdelená do fáz, pri ktorých prvé dve slúžia na chudnutie a ďalšie dve na udržanie hmotnosti. No užívateľských recenzii sme zatiaľ našli veľmi málo, takže je ťažké posúdiť všetky reálne aspekty týchto produktov.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno
Chat Áno
Recepty Áno
Diétne plány Áno
Blog / Magazín Áno
YouTube kanál Áno
Doručenie 1-3 dni
Cena prepravy 4-5 €
Možnosti platy Prevod online / Karta / Dobierka

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.0 (33 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár