Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia Michelin Energy Saver

17. 3. 2021 Aktualizované

Michelin Energy Saver

Ako už prezrádza aj názov letných pneumatík Michelin Energy Saver, ide o gumy, ktoré dokážu ušetriť palivo a prispieť k ochrane životného prostredia. To však nie je jediná vlastnosť, ktorou chcú na používateľa zapôsobiť. Ďalej v texte sa dozviete viac.

Hodnotenie Michelin Energy Saver

7.4

Výborné

Letné pneumatiky Michelin Energy Saver sú určené primárne pre kompaktné automobily a vany. Táto pneumatika vyniká v úspore paliva, vysokej miere bezpečnosti a výborný brzdným výkonom po celé obdobie životnosti pneumatiky.

Jazdné vlastnosti na suchej vozovke
8
Jazdné vlastnosti na mokrej vozovke
7
Úspora paliva
7
Životnosť
7
Užívateľské recenzie
8

Ušetrite palivo a peniaze

Výrobca Michelin prináša v podobe modelu letných pneumatík Energy Saver silného hráča v segmente úsporných pneumatík. V zmesi gúm sa nachádza oxid kremičitý, ako náhrada za bežne používané technické sadze. Táto špeciálna zmes sa vyznačuje zníženou spotrebou paliva. Zmes je tiež obohatená o zlúčeninu Durable Security, vďaka ktorej sú pneumatiky bezpečné a účinné po celú dobu svojej životnosti.

Ďalšie silné stránky

Ďalšou silnou stránkou týchto letných pneumatík je ich výborná priľnavosť za mokra. Gumy patria do najvyššej triedy priľnavosti. Ponúkajú bezpečné a spoľahlivé obutie aj do náročnejších podmienok. Brzdenie je účinné aj na mokrej vozovke a gumy efektívne odvádzajú vodu.

Inovatívne technológie

Spoločnosť Michelin je známa svojimi inovatívnymi technológiami. Michelin Energy Saver ponúkajú prepojenie všetkých prvkov behúňa a vynikajúcu homogenitu. Zmes behúňa týchto pneumatík je zložená zo 14 zložiek, ktoré sa navzájom dopĺňajú a dodávajú pneumatikám výborné vlastnosti.

Vlastnosť Hodnota
Šírka 195
Profil 55
Vnútorný priemer 16
Index nosnosti 87
Index rýchlosti V
Úspornosť paliva E
Priľnavosť za mokra A
Hlučnosť 70 dB
Náš tip

Zaujímajú vás detaily? Všetky potrebné nájdete v našom porovnaní letných pneumatík.

Najpredávanejšie letné pneumatiky podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár