Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia kĺbovej výživy KLOUBUS

Primulus Group Kloubus recenzia

Kvalitná kĺbová výživa je pri boľavom pohybovom aparáte na nezaplatenie. A to nielen v prípade seniorov, ale aj aktívnych športovcov či rekreačných bežcov a lyžiarov. Preto sme sa v našej recenzii podrobnejšie pozreli na českú kĺbovú výživu KLOUBUS, ktorá si získala srdcia z radov širokej populácie.

A my konštatujeme, že aj v našom hodnotení si KLOUBUS vyslúžil prvé miesto pre jeho jedinečné účinky na zdravie. Ak chcete vedieť ako skončili ďalšie výživové doplnky na kĺby prečítajte si náš článok najlepšia kĺbová výživa.

Hodnotenie kĺbovej výživy KLOUBUS

9.3

TOP – Skvelá

Kĺbová výživa od spoločnosti Primalus Group Kloubus je výnimočná najmä vysokou koncentráciou účinných látok na pohybové ústrojenstvo. No jej používatelia okrem skvelého efektu oceňujú aj príjemnú grepovú chuť, ktorá z tohto doplnku stravy robí absolútnu špičku na trhu.

Účinné látky a liečivý efekt
10
Chuť a dávkovanie
10
Cena vs. kvalita
8
Klady
  • Vysoká koncentrácia účinných látok
  • Rýchle zbavenie bolesti
  • Vrátane vitamínu C
  • Vhodný pre seniorov
  • Praktické vrecúška na denné dávkovanie
Zápory
  • Bez výraznejších nedostatkov

Účinné látky a liečivý efekt

Účinné látky a liečivý efekt kĺbovej výživy KLOUBUS

Zloženie  kĺbovej výživy KLOUBUS
Kolagénové peptidy s molekulovou hmotnosťou 5000 Da – 2730 mg Chondroitín sulfát – 320 mg
Glukozamín sulfát 2KCI – 1760 mg Bromelain 50 mg
MSM (methylsulfonymethan) 500 mg L – Leucín 50 mg
Vitamín C 250 mg Kyselina Hyaluronová 10 mg
Horčík 70 mg Zinok 5 mg
Biotín 100 mg Vitamín D3 5 mg

Zloženie a vplyv kĺbovej výživy na zdravie pohybového aparátu je bez pochýb najväčšia výhoda tohto doplnku stravy. Okrem štandardných zložiek ako sú kolagénové peptidy, MSM či glukozamín sulfát sa v ňom nachádza aj množstvo ďalších dôležitých látok, ktoré v konkurenčných doplnkoch výživy nenájdete.

Ide najmä o bromelain alebo L-leucin, ktoré nebývajú štandardnou súčasťou kĺbových výživ. Bromelain je pritom veľmi prospešný rastlinný enzým, ktorého vplyv sa prejavuje pri znížení bolesti vo veľkých aj malých kĺboch. No a L-leucin je zas esenciálna aminokyselina zabraňujúca úbytku svalového tkaniva s vysokými regeneračnými schopnosťami.

Na Kloubuse sa nám však páči, že aj štandardné zložky ako kolagén, glukozamín sulfát alebo MSM a chondroitín sulfát sú v ňom zastúpene vo vyššej koncentrácií ako pri iných výživách. Takže ich pozitívny vplyv na bolesť či artrózu je o to citeľnejší, čo si pochvaľujú aj bežní používatelia tohto výnimočného doplnku stravy.

Zložením je tak skvelým denným spoločníkom pre seniorov, ale aj mladšie ročníky, ktoré majú dlhodobé ťažkosti s bolestivými kĺbmi. Takže si pri ňom prídu na svoje tiež športovci a všetci, ktorí majú radi zvýšenú fyzickú aktivitu.

Chuť a dávkovanie

Kĺbová výživa Kloubus, skúsenosti a recenzia

Výhodou kĺbovej výživy KLOUBUS je aj jej príjemná grepová chuť. My túto vlastnosť kladieme na dôležité miesto, pretože mnohé kolagénové prípravky sú takpovediac bez chuti. V horšom prípade sa vyznačujú pachom po rybacine, čo mnohých užívateľov odrádza. Navyše prášok si môžete bez problémov primiešať do ranného smothie alebo iného jedla.

V 270 balení nájdete 30 vrecúšok s hmotnosťou 9 gramov. Jedno vrecúško pritom predstavuje odporúčanú dennú dávku. No a samotné užívanie je veľmi jednoduché. Prášok z vrecúška rozmiešate v 250 ml vody a nápoj vypijete.

Cena vs. kvalita

Základné balenie kĺbovej výživy KLOUBUS vám vydrží jeden mesiac a jeho cena sa pohybuje od 28,50 € vyššie. Páči sa nám však, že výrobca ponúka užívateľom zľavu pri nákupe viac balení, pričom pri 120 – dennej kúre dostanete jednu krabičku zdarma.

Kĺbová výživa kvôli pozitívnym účinkom musí byť pravidelne užívaná aspoň 12 týždňov. Preto si myslíme, že cena je nastavená výborne a zodpovedá tiež kvalite výrobku.

Náš názor na Kloubus

V prípade KLOUBUS ide o vysoko koncentrovanú kĺbovú výživu, ktorá je zameraná na zdravie pohybového aparátu. Oceňujeme na nej vysoký podiel kolagénu ako aj ďalších podporných látok. Výživový doplnok je poctivým českým výrobkom vhodným  pre dôchodcov, ale aj mladších ľudí, ktorí majú ťažkosti s pohybovým ústrojenstvom.

Forma kĺbovej výživy Prášok
Balenie 270 g
Odporúčaná denná dávka 9 g
Cena od 28,50 €

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.9 (34 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár