Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Rebríček Smart hodiniek

Garmin vívoActive 3 – Recenzia a test

21. 10. 2020 Aktualizované

recenzia Garmin vivoactive 3

Športové smart hodinky Garmin vivoactive 3 si taktiež našli miesto v našom teste. Disponujú možnosťou platby a integrovaným GPS.

Hodnotenie inteligentných hodiniek Garmin vivoactive 3

7.8

Výborné

Výborná voľba pre športovcov, ktorý si chcú zaznamenávať každý progres. Skvelou funkciou je Move IQ, ktorá vie rozoznať typ športovej aktivity, ktorú v danom momente vykonávate.

Hardware a funkcie
8
Výdrž batérie
7
Ovládanie
8
Dizajn
8
Klady
  • Kvalitné a odolné prevedenie
  • Veľa funkcii pre športovcov
  • Funkcia Garmin Pay
  • V režime hodiniek výdrž 7 dní
Zápory
  • So zapnutou GPS je výdrž batérie len 13 hodín

Funkcie

Keďže hodinky Garmin vivoactive 3 sa radia medzi športové modely, tak ich hlavnými funkciami je meranie športových aktivít. Presnejšie ich ponuka obsahuje 15 športov, medzi ktorými nájdete napríklad aj golf alebo jogu.

Funkcia pre cvičenie v posilňovni ocenia najmä fitness nadšenci. Tá dokáže zmerať počet opakovaní a čas pauzy medzi sériami. Ten je práve pri dodržiavaní tréningového plánu veľmi dôležitý a často je ťažké venovať pozornosť jeho meraniu. S týmito hodinkami to bude jednoduché.

Funkcia Move IQ je prednosťou týchto hodiniek. Pri iných modeloch si musíte vždy nastaviť akú aktivitu práve robíte, aby vám hodinky zaznamenávali presné údaje. Tieto hodinky dokážu pomocou ich senzorov rozoznať akú aktivitu v danej chvíli robíte (napr. prechádzate z chôdze na beh) a oni to automaticky zaznamenávajú. Vy nemusíte absolútne nič nastavovať.

Ďalšou šikovnou funkciou je ovládanie prehrávania hudby, čo určite využijete pri bežnej dennej činnosti aj fyzickej aktivite. Pomocou hodiniek je možné bezkontaktne platiť. O to sa postará funkcia Garmin Pay.

Barometrický výškomer vám zobrazí akú nadmorskú výšku ste prekonali. Pre lepšiu predstavu to prepočítava na poschodia. Všetky zaznamenávané údaju sa automaticky presúvajú z hodiniek do vášho mobilu, kde sa prehľadne zobrazia v aplikácii Garmin Connect. Nechýba mu aj funkcia zobrazenia hovorov, SMS a ďalších notifikácii z vášho mobilu.

Batéria

Výdrž batérie je 7 dní pri bežnom používaní, čo je celkom dosť, avšak tento čas platí pre minimálne využívanie funkcii hodiniek. To znamená, že čím viac budete hodinky používať tým sa bude výdrž skracovať. Pri zapnutom GPS sa doba skráti na 13 hodín.

Dizajn

Dizajn hodiniek pripomína klasické hodinky s guľatým ciferníkom. Dotykový LCD displej spolu so strieborným rámčekom dotvára moderné a štýlové prevedenie. Ich hmotnosť je 43 g, čo môže byť pre niekoho trochu nepohodlné.

Odolnosť

Hodinky majú oceľové puzdro, ktoré disponuje vysokou mierou odolnosti. Majú aj ochranu pred ponorením do vody (50m, 5 ATM).

Vlastnosti Hodnoty
Výdrž batérie 168 hodín – 7 dní (max), 13 hodín – so zapnutou GPS
Priemer ciferníku 43,1 mm
Konektivita Bluetooth, ANT+, USB
Uhlopriečka displeja 1,2″
Maximálna dĺžka remienku
Odolnosť voči vode 50 m, 5 ATM
Hmotnosť 43 g
Kompatibilita iOS, Android
Kľúčové funkcie Ovládanie hudby, Meranie športových aktivít, GPS, Garmin Pay, Move iQ

 

Náš tip

Ďalšie recenzie inteligentných hodiniek nájdete v článku o najlepšich inteligentných smart hodinkách. Nájdete tu recenzie smart hodiniek xiaomi, garmin aj samsung.

Najpredávanejšie inteligentné hodinky podľa heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár