Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Easy Diet – recenzia

5. 1. 2021 Aktualizované

Easydiet krabičková diéta

Zhodiť prebytočné kilogramy a dopracovať sa k zdravšiemu telu môžete aj bez toho, aby ste začali študovať tajomstvá zdravej výživy a trávili nekonečné hodiny nakupovaním potravín a za sporákom. Na dosiahnutie vašich stravovacích cieľov vám stačí vybrať si ten správny program z ponuky krabičkovej diéty Easy Diet. Ušetríte tak čas, ktorý budete môcť venovať zaujímavejším aktivitám.

Hodnotenie krabičkovej diéty od Easy Diet

9.3

TOP (Skvelá)

Krabičková diéta Easy Diet je fantastickou voľbou pre každého, kto hľadá účinný spôsob, ako dosiahnuť svoje fitness ciele. Navyše mu krabičková diéta ušetrí mnohé starosti s výberom správnych potravín a ich prípravou. Easy Diet ponúka viacero programov na chudnutie, pre športovcov, no aj pre ľudí so zdravotnými ťažkosťami. Jedlo je chuťovo výnimočné a pokryje všetky nutričné potreby. Výber Easy Diet je stávkou na istotu, ktorá vás nesklame.

Cena
9
Programy
10
Kvalita
10
Rozvoz
8
Klady
  • Vysoká kvalita potravín
  • Veľa rôznych programov
  • Zdravá príprava jedla
  • Účinné detox diéty
  • Nutričné poradenstvo
  • Doprava je zdarma
Zápory
  • Rozvoz len v niekoľkých mestách

Ako to funguje

Easy Diet je moderná a prepracovaná krabičková diéta. Po objednaní programu vám budú dodávané škatuľky plné vynikajúceho a zdravého jedla. Objednať si ich môžete aj priamo domov. V prípade, že si zvolíte celodenný program, bude obsahovať 5 jedál (raňajky, desiatu, obed, olovrant a večeru). Tie pokryjú vaše celodenné nutričné potreby. Okrem jedla z krabičiek tak nemusíte nič ďalšie jesť a máte istotu, že so svojou diétou smerujete tým správnym smerom.

Easy Diet je najväčšou slovenskou firmou vyrábajúcou krabičkovú diétu. Zdravú stravu pre každého ponúka už od roku 2010. Ponúkané jedálničky sú zostavované odborníkmi na oblasť stravovania. Jedlo je tak pripravené s dôrazom na jeho zloženie, kalorickú hodnotu a samozrejme aj prítomnosť rôznych živín. Firma Easy Diet kladie dôraz na čerstvosť potravín.

Samozrejmosťou je aj šetrná príprava jedla. Aby bolo jedlo naozaj zdravé, nepoužíva sa pri jeho príprave žiadna chémia, len prírodné ingrediencie. Ak sa obávate glutamanu sodného a chemických konzervantov, môžete byť bez obáv. V jedlách od Easy Diet nič také nenájdete.

Aby jedlo vydržalo cestu až ku vám domov musí byť ošetrené šokovým schladením. Vďaka tomu sa predĺži jeho trvanlivosť bez použitia chemických konzervantov. Následne sa jedlo zabalí do škatuliek a odvezie ku vám. Na škatuľkách nájdete informácie o jedle.

Programy a kvalita potravín

Spoločnosť Easy Diet nenecháva nič na náhodu a svoj úspech opiera o kvalitné potraviny. V čerstvosti ani kvalite sa nerobia žiadne kompromisy. Ovocie i zelenina, ktorú Easy Diet používa na svoje pokrmy pochádza od lokálnych farmárov, čím sa zaručuje najvyššia miera čerstvosti. Podobne aj mliečne výrobky pochádzajú od tunajších dodávateľov. Nech už ide o nízkotučné výrobky, rôzne syry a tvaroh, všetko dodávajú slovenskí výrobcovia.

O filozofii firmy Easy Diet dobre vypovedá aj fakt, že na prípravu jedál nepoužívajú biele pečivo ani cestoviny. Namiesto toho pečú vlastné celozrnné a viaczrnné pečivo, na ktoré používajú kvalitné ingrediencie.

Z hľadiska chute aj kvality potravín si Easy Diet jednoducho zaslúži plný počet bodov. Snaha o nekompromisnú kvalitu sa vypláca.

Čo sa týka programov, nájdeme ich tu hojné množstvo. Na svoje by si mal prísť každý. Najpopulárnejšou diétou od Easy Diet je určite redukčný program. Tento program je nastavený tak, aby vám umožnil dosiahnuť žiadanú redukciu hmotnosti bez toho, aby ste cítili hlad. Jedlá sú chutné, nasýtia a pri tom obsahujú menej kalórií, čo je skvelé.

Easy diet udrziavacia dieta 45

Mnoho ľudí vyhľadáva krabičkové diéty kvôli detoxikačným diétam. Aj v tomto smere vychádza Easy Diet v ústrety. Detoxikačný program je vhodný pre každého, kto hľadá ozdravnú diétu s rýchlym nástupom účinkov. Detox diéta prinesie aj redukciu hmotnosti, často až v prekvapivo veľkej miere. Extrémnejšou verziou detoxikačnej diéty je džúsový detox, ktorý vaše telo bezpochyby nakopne.

Športovci a aktívni ľudia tvoria veľkú časť klientov Easy Diet. Pre nich má firma pripravený prepracovaný program s názvom Fitbody. Jedlá z tohto programu oplývajú kvalitnými bielkovinami z rôznych zdrojov. Tým sa zaručí pokrytie nutričných potrieb, urýchli sa regenerácia po tréningu a uľahčí sa naberanie svalovej hmoty.

Pre mamičky bude iste zaujímavá diéta Mama. Tento program je špeciálne navrhnutý tak, aby spĺňal nutričné potreby mamičiek. Nájdete v ňom veľa jedál plných ovocia a chutnej zeleniny.

Páči sa nám, že v Easy Diet mysleli aj na ľudí so zdravotnými ťažkosťami. Nájdete tu preto diétu ušitú na mieru pre cukrovkárov a taktiež aj bezlepkovú diétu.

V ponuke programov nechýba ani diéta pre vegetariánov.

Príklad menu:

Easy Diet Menu

Rozvoz

Rozvoz je pri krabičkových diétach nesmierne dôležitý. V Easy Diet to veľmi dobre vedia. Rozvoz tu preto prebieha denne od nedele až do štvrtka. Víkendová strava vám bude doručená spolu s piatkovou vo štvrtok. Kuriéri vybavení chladiarenskými autami vám jedlo dovezú až domov. Zachová sa tak čerstvosť jedál a aj jeho kvalita. Najlepšie je, že doprava je celkom zdarma.

Rozvoz sa uskutočňuje vždy deň vopred v čase od 15:00 do 22:30. V týchto popoludňajších/večerných hodinách budete pravdepodobne doma a nebudete mať problém jedlo prevziať. Ak by ste ale neboli, stačí kontaktovať kuriéra a dohodnúť si náhradný plán.

Ako je na tom pokrytie Slovenska touto krabičkovou diétou? Vychutnať si ju môžete v Bratislave, Trnave, Nitre, Komárne, Nových Zámkoch, Dunajskej streda a okolí týchto miest. V ďalších mestách Slovenska a ich okolí si, žiaľ, zatiaľ krabičkovú diétu Easy Diet objednať nemôžete.

Skúsenosti klientov

Klienti Easy Diet si celkový zážitok z diéty veľmi chvália. Recenzie sú pozitívne a ľudia vyzdvihujú predovšetkým chutné jedlo, vyváženosť stravy a šetrenie času. Easy Diet sa ukazuje ako dobrý spôsob, ako vyriešiť problémy s nedostatkom času na varenie.

Veľa klientov vyhľadáva krabičkové diéty kvôli redukcii hmotnosti. Mnohým sa podarilo vďaka Easy Diet a dostatku pohybu schudnúť aj 10 kg a viac. Easy Diet si chvália aj športovci a aktívni ľudia.

Medzi klientov Easy Diet sa zaraďujú aj niektoré celebrity. Aj to hovorí o kvalite a chuti jedla, ktoré Easy Diet ponúka.

Náš tip

Zaujal vás tento typ diéty a chcete sa dozvedieť viac? Ďalšie tipy na redukčné, vegetariánske a nízkosacharidové krabičkové diéty nájdete v špeciálnom článku.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 2.3 (3 hlasy)

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár