Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Bridgestone Turanza T005

16. 3. 2021 Aktualizované

Bridgestone Turanza T005

Víťazom nášho testu letných pneumatík R15 sa stal model Bridgestone Turanza T005. Tieto pneumatiky disponujú výbornými vlastnosťami na suchej aj mokrej vozovke. Navyše ide o veľmi vyvážené letné pneumatiky,

Hodnotenie Bridgestone Turanza T005

9.2

TOP

Letné pneumatiky Bridgestone Turanza T005 odporúčame každému, kto hľadá spoľahlivé a kvalitné obutie. Tento model pneumatík ponúka vysokú mieru bezpečnosti, dobré vlastnosti na mokrej aj suchej vozovke. Okrem toho ide aj o úsporné pneumatiky, ktoré ušetria palivo.

Jazdné vlastnosti na suchej vozovke
9
Jazdné vlastnosti na mokrej vozovke
9
Úspora paliva
9
Životnosť
9
Užívateľské recenzie
10

Výborná ovládateľnosť

Skvelé jazdné vlastnosti letných pneumatík Bridgestone Turanza T005 vyzdvihuje nejedna odborná recenzia a test. Automobil s týmito pneumatikami sa správa predvídateľne na suchej aj mokrej vozovke. Ovládateľnosť je na výbornej úrovni, pneumatiky dobre reagujú na zmenu pohybu.

Trieda priľnavosti je pri týchto pneumatikách A, čo znamená vynikajúcu priľnavosť aj na mokrej vozovke. Bridgestone Turanza T005 sa vyznačujú dobrou odolnosťou voči aquaplanningu. Vďaka optimalizovanému rozloženiu tiež ponúkajú maximálnu mieru stability.

Ekonomicky zaujímavé obutie

Jednou z veľkých výhod pneumatík Bridgestone Turanza T005 je ich cena. Aj napriek tomu, že ide o vysoko kvalitné pneumatiky, stále si zachovávajú rozumnú cenu. Sú tak veľmi zaujímavou voľbou pre každého ekonomicky založeného vodiča.

To, že tieto pneumatiky budú voči vašej peňaženke veľmi zhovievavé, podčiarkuje aj ich príslušnosť do triedy spotreby B. Bridgestone Turanza T005 sa tak pričinia o to, aby bola vaša jazda úspornejšia.

Obľúbený model

Letné pneumatiky Bridgestone Turanza T005 sú veľmi obľúbenou voľbou pre majiteľov áut nižších tried, ako je Volkswagen Golf, Honda Civic, Ford Fiesta a ďalšie.

Motoristi si tento model cenia, pretože sa predáva za priaznivé ceny a ponúka veľmi kvalitné vlastnosti. Veľkou prednosťou pneumatík, ktorá ich zatraktívňuje v očiach spotrebiteľov, je určite univerzálnosť.

Názory odborníkov

Bridgestone Turanza T005 sú pneumatiky, ktoré si získali pozornosť odborníkov a popredných recenzentov. Dobrou správou pre spotrebiteľa je, že tieto cenovo dostupné pneumatiky už dlhodobo získavajú výborné hodnotenia. Skvelým hodnotením ich ocenil napríklad ADAC, Autozeitung a ACE.

Vlastnosť Hodnota
Šírka 195
Profil 55
Vnútorný priemer 15
Index nosnosti 85
Index rýchlosti H
Úspornosť paliva B
Priľnavosť za mokra A
Hlučnosť 71 dB

Náš tip

Ďalšie zaujímavé tipy na letné obutie nájdete v našom teste najlepších letných pneumatík.

Najpredávanejšie letné pneumatiky podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár