Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najúčinnejší detox 2024 – detoxikácia organizmu

V úsilí o dosiahnutie optimálneho zdravia sa v dnešnej dobe stáva detoxikácia organizmu neoddeliteľnou súčasťou životného štýlu. Každým dňom ste vystavení rôznym vonkajším vplyvom a toxickým látkam, či už prostredníctvom ovzdušia, stravy alebo nápojov, čo môže mať negatívny dopad na celkové fyzické a mentálne zdravie. Práve preto je dobré zamerať sa z času na čas na detoxikáciu cez overené prípravky, pričom my odporúčame Bio Detox.

1. miesto

Vysoko kvalitný produkt disponujúci bohatým počtom živín pre bio detox.

2. miesto

Prírodný doplnok s maximálnym synergickým efektom za dostupnú cenu.

3. miesto

Špičkový produkt s obsahom Pestreca mariánskeho a cholína pre silný detox.

Najlepšie prípravky na detox

Recenzia: Bio Detox – skvelá detoxikácia organizmu

Bio detox drink Natures finest

Forma: prášok | Balenie: 375 gramov | Odporúčaná denná dávka: 5 g | Približná cena: 37,00 €

Klady
 • Účinná ochrana buniek pred oxidačným stresom
 • Vysoký podiel prospešných a šetrných bylín k telu
 • Je skvelým zdrojom vlákniny, vhodným pre trávenie
Zápory
 • Má výraznú chuť

Tento bio detox je všestrannou podporou zdravia. Ochrana buniek pred oxidačným stresom a podpora detoxikácie tela ho robia neoceniteľným partnerom pre udržanie ideálnej kondície. Navyše, posilňuje imunitu a poskytuje vysoký príjem vlákniny, čo je pre trávenie významné. Bio detox má výraznú chuť, no je možné skombinovať s citrónovou alebo pomarančovou šťavou.

Bio detox od Nature´s finest je prírodný doplnok a disponuje vysokým obsahom bielkovín. Je bohatým zdrojom železa, vitamínu C a chlorofylu, čím podporuje celkovú vitalitu vášho organizmu. Odporúčaná denná dávka pre detox je 5 g či jedna čajová lyžička, pričom sa túto dennú dávku neodporúča presahovať.

Recenzia: DetoxActive – očista a detox tela

Detox Active Nutraceutics

Forma: tablety | Balenie: 120 tabliet | Odporúčaná denná dávka: 2 tablety | Približná cena: 16,49 €

Klady
 • Unikátna kombinácia rôznych zelených bylín
 • Podpora dôležitých procesov očisty a detoxikácie
 • Zlepšenie normálnej funkcii tráviaceho systému
 • Udržiava optimálnu hmotnosť a podporuje imunitu
Zápory
 • Žiadne výrazne zápary nie sú

Tento unikátny produkt poskytuje širokú paletu zdravotných výhod nielen pre detox organizmu. Doplnok je vytvorený z prírodných zdrojov ako sú napríklad Chlorella, Aloe vera a Pestrec, podporujúce prirodzenú očistu organizmu. Zároveň harmonizuje činnosť tráviaceho traktu a posilňuje imunitný systém, poskytujúc vám vyššiu úroveň vitality a rovnako tak aj energie.

Vďaka obohateniu o vitamíny, mineráli a antioxidanty, pôsobí ako detox čriev a rovnako tak aj chráni bunky pred negatívnym vplyvom voľných radikálov. A to všetko bez lepku, laktózy či mliečnych bielkovín, aby sa stal vhodným spoločníkom pre rôzne stravovacie preferencie.

Recenzia: Detox – detox čriev aj pečene

Detox Ketomix

Forma: kapsule | Balenie: 100 kapsúl | Odporúčaná denná dávka: 2 kapsule | Približná cena: 12,00 €

Klady
 • Kľúčovými zložkami produktu sú Pestrec a cholín
 • Produkt výrazne podporuje pečeňovú funkciu
 • Prispieva k tráveniu
 • Pozitívne ovplyvňuje aj metabolizmus tukov
Zápory
 • Po otvorení spotrebovať do mesiaca

Dnes vieme, že zdravie je viac než len fyzická kondícia, je to stav celkového blaha. Táto unikátna detoxikačná kúra je navrhnutá tak, aby podporovala váš organizmus vo viacerých kľúčových oblastiach. S extraktom z Pestreca mariánskeho a cholínom, je Detox od Ketofit navrhnutý tak, aby zachoval správnu funkciu pečene, čiže orgánu, ktorý hrá kľúčovú úlohu pri detoxikácií

Ako bonus, Pestrec mariánsky a cholín podporujú aj metabolizmus tukov. Takže táto kúra nie je len o detoxikácii, ale aj o podpore chudnutia. Vaše telo si zaslúži najlepšiu starostlivosť a práve tento produkt je jedným z ideálnych spôsobov, ako mu ju poskytnúť.

Detox organizmu – výber prípravkov

Obrázok Názov Zhrnutie
TOP prípravky na detox
1. Bio detox drink Natures finest Bio Detox Detox účinne dosiahnete s týmto prírodným produktom s bohatým zložením. Do obchoduPorovnať ceny
2. Detox Active Nutraceutics Detox Aktive Tento komplexný výživový doplnok spoľahlivo podporuje očistu organizmu. Do obchoduPorovnať ceny
3. Detox Ketomix Detox Ketomix S týmto doplnkom z Pestreca mariánskeho a cholína dosiahnite optimálne zdravie. Do obchoduPorovnať ceny
4. VENIRA detox najlepší detox Venira detox Revitalizovať svoje telo môžete aj s týmto unikátnym prírodným doplnkom pre očistu. Do obchoduPorovnať ceny
5. Total detox od gymbeam Bio Total Detox Mix Pre tých, čo túžia po prirodzenom detoxe, je tu komplexná organická prášková zmes Purasana. Do obchoduPorovnať ceny
6. Milk Thistle detox Milk Thistle Extract Výnimočný produkt z Pestreca podporuje zdravie pečene a trávenie s antioxidačným účinkom. Do obchoduPorovnať ceny
7. Liquid Curcuma - Biotech USA najlepší detox organizmu Liquid Curcuma Doplnok s obsahom tekutého extraktu z koreňa Kurkumy s pridaným vitamínom D. Obsah účinných kurkuminoidov je 48 mg v každej kapsule. Do obchoduPorovnať ceny

Najobľúbenejšie doplnky stravy podľa Heureky

Prečo je detoxikácia organizmu dôležitá

Množstvo ľudí si stále myslí, že detoxikácia organizmu nie je podstatná alebo nepoznajú presný význam tohto slova. Detoxikácia nie je len krátkodobým trendom, ale neodmysliteľným procesom, ktorý vám umožňuje vyčistiť organizmus od nahromadených škodlivín.

V tomto prípade ide o kľúčový prvok, ktorý poskytuje novú a vyššiu energiu, vitalitu a rovnako tak aj zvyšuje imunitnú odolnosť vášho tela. V nasledujúcich riadkoch preto podrobne preskúmame význam detoxikácie, jej vplyv na všeobecné zdravie a kto a prečo by mal venovať pozornosť tejto dôležitej súčasti udržiavania organizmu v optimálnom stave.

Pre koho je detoxikácia tela dôležitá

Športovci a fyzicky aktívny jednotlivci

Pre športovcov a fyzicky aktívne osoby pomáha silný detox odstrániť nahromadené toxíny, čo vedie k lepšej regenerácii a zlepšuje celkový výkon. Detoxikácia podporuje aj efektívne využívanie živín a rovnako tak aj zlepšuje prísun kyslíka, ktorý je kľúčový pre špičkový výkon.

Osoby s nepravidelnou stravou

Pre osoby s nepravidelným stravovaním je detoxikácia tela cenným nástrojom na obnovenie rovnováhy živín. Pomáha vyrovnať stravovací režim a tak následne aj odstrániť nahromadené toxíny v organizme. Tiež podporuje vstrebávanie živín a posilňuje celkovú vitalitu.

najlepší detox organizmu drink

Starší jednotlivci

U starších ľudí pomáha eliminovať nahromadené škodlivé toxíny a podporuje udržanie optimálneho zdravia. Detox taktiež prispieva k zvýšeniu energetickej úrovne, vitality a predovšetkým k celkovému pohodliu v každodennom živote.

Pacienti s chronickými ochoreniami

Pomáha podporiť prirodzené detoxikačné procesy organizmu, čo vedie k zlepšeniu kvality života. Tiež pomáha pri zvládaní príznakov a minimalizácii zaťaženia spojeného s chronickým ochorením. Je to cenný nástroj na podporu celkového zdravia.

Osoby s nadváhou či obezitou

Proces detoxikácie pomáha odstraňovať nahromadené toxíny, čím podporuje účinnejšie chudnutie a je pre týchto ľudí vhodná. Silný detox zároveň zlepuje metabolickú funkciu a aj trávenie, čo je nevyhnutné pre dosiahnutie a udržanie zdravého telesného hmotnostného stavu.

Náš tip

Ak chcete schudnúť a dostať sa pred sezónou do formy, prečítajte si treba článok o diétach so zameraním na keto.

Slúži aj ako prevencia pre mužov aj ženy

Detoxikácia nie je iba liečebným postupom, ale aj dôležitou formou prevencie pre obidve pohlavia. Pomáha udržiavať optimálne zdravie a znižuje riziká súvisiace so škodlivými látkami v prostredí a životnom štýle, čo ju robí významným doplnkom pre mužov a taktiež ženy.

najlepší detox organizmu tabletky

Na ktoré orgány a sústavy v tele je detox zameraný

Detox organizmu zasahuje do rôznych orgánov a rovnako tak aj sústav, poskytujúc cennú podporu pre ich optimálnu funkciu a tiež udržanie všeobecného zdravého stavu.

Časť tela Vysvetlenie
Detox pečene Je zameraný na revitalizáciu tohto dôležitého orgánu, ktorý má kľúčovú úlohu vo filtrácii a eliminácii toxínov. Podporuje pečeň v jej schopnosti čistiť a chrániť telo pred škodlivými látkami. Tým sa zabezpečuje, že pečeň môže efektívne plniť všetky svoje úlohy.
Detoxikácia obličiek Pomáha odstraňovať nahromadené toxíny a zbytočné látky vo vylučovacom systéme, čím výrazne prispieva k optimálnej funkcii obličiek. Tento proces umožňuje obličkám účinne filtrovať krv a tak udržiavať rovnováhu tekutín a minerálov v celom organizme.
Detox tráviaceho systému Detoxikácia tráviaceho systému je zameraná na vyčistenie a podporu fungovania tráviaceho traktu. Pomáha odstraňovať nahromadené toxíny a nepotrebné zvyšky, čo prispieva k lepšiemu tráveniu a vstrebávaniu živín. Tým sa zabezpečuje, že telo efektívne získa potrebné živiny.
Lymfatická detoxikácia Je to proces, ktorý má za cieľ posilniť a vyčistiť lymfatický systém, kľúčový pre imunitnú odpoveď organizmu. Odstraňuje rôzne škodlivé látky v tele, zlepšuje cirkuláciu a taktiež podporuje celkové zdravie, čím môže lymfatický systém lepšie eliminovať škodlivé látky.
Detox kože a pleti Detoxikácia pokožky sa zameriava na čistenie a obnovu týchto dôležitých obalov tela. Účinne odstraňuje nahromadené toxíny, zlepšuje prirodzenú obranyschopnosť a podporuje celkový zdravotný stav pleti, čo umožňuje krajší a žiarivejší vzhľad vašej pokožky.

Druhy prípravkov na detoxikáciu

Prípravky na detoxikáciu sú účinným nástrojom na podporu prirodzených čistiacich procesov organizmu. Pomáhajú eliminovať premnožené toxíny a zlepšiť zdravie.

Kapsule a tabletky

Detoxikačné kapsule a tabletky predstavujú účinný prostriedok na podporu prirodzenej očisty organizmu. Ich špeciálne zloženie pomáha odstraňovať škodlivé látky z celého organizmu a tým následne zlepšuje fungovanie dôležitých orgánov, pre správne funkcie tela.

S pravidelným užívaním môžu tieto špeciálne kapsule a tabletky pozitívne prispieť k oživeniu vašej pokožky, zvýšeniu energetickej úrovne organizmu a dosiahnutiu celkového pohodlia. Ich pohodlná forma užívania v kapsulách a aj v tabletách umožňuje jednoduché začlenenie do vášho každodenného životného štýlu s cieľom dosiahnuť audržať zdravie.

Čaje a nápoje

Čaje a nápoje na detox sú osviežujúcim a prírodným spôsobom, ako poskytnúť organizmu podporu pri procese očisty. Ich komplexné zloženie často zahŕňa rôzne byliny, korenie a iné prírodné zložky, ktoré spoločne pôsobia na podporu detoxikačných procesov v tele.

Tieto čaje a nápoje sú lahodným a šetrným spôsobom ako podporiť proces čistenia vášho tela. S pravidelným užívaním môžu detoxikačné čaje a nápoje výrazne prispieť k udržaniu optimálneho zdravia a pohody. Každá šálka je chutným a zároveň blahodarným spôsobom, ako zdravo podporiť vašu cestu k lepšiemu životnému štýlu a k optimálnemu zdraviu. Pri užívaní sa odporúča dodržiavať pokyny uvedené na obale.

najlepší detox organizmu prášok

Prášok

Ak máte radi nápoje, môžete v prípade detoxikácie spojiť príjemné s užitočným. Tak, ako aj v prípade doplnkov výživy z iných oblastí, aj pre detoxikáciu si môžete zakúpiť práškovú zmes. Tú potom stačí v odporúčanej dávke zmiešať s vodou alebo čerstvou ovocnou šťavou.

Oproti predošlým formám prežijete oveľa intenzívnejšiu chuť, pričom samotný prášok je zároveň veľmi skladnou alternatívou oproti hotovým nápojom. Jeho forma navyše umožňuje výrobcovi pripraviť do jednej dávky omnoho intenzívnejšie zloženie a to aj s pridaním dôležitej vlákniny na trávenie. Prášok je určený aj pre ľudí, ktorí majú problém s prehĺtaním.

Kvapky

Tekutou formou, avšak v minimalizovanom objeme, ako je to v prípade prášku či hotových nápojov, sú kvapky. Najčastejšie majú bylinné zloženie v zahustenej podobe tinktúry, čo znamená aj v tomto prípade možnosť prípravy zmesi širokej palety látok vo vysokej koncentrácii.

Na rozdiel od ostatných predošlých foriem, práve v kvapkách je zastúpených najviac bylinných extraktov s pozitívnym vplyvom na obličky, črevný trakt, metabolizmus tukov, hladinu tuku v krvi a na podporu chuti do jedla. Viaceré kvapky obsahujú aj bylinky s odvodňovacím a antioxidačným účinkom. Kvapky môžete prehltnúť samostatne alebo s vodou či džúsom.

Účinné látky

Účinné látky v produktoch na detoxikáciu sú starostlivo vybrané zložky, ktoré spoločne pôsobia na podporu prirodzených procesov čistenia a prirodzenej obnovy organizmu.

Chlorella

Chlorella je prírodnou super potravinou, ktorá hrá významnú úlohu v procesoch organizmu. Je bohatá na chlorofyl, ktorý pomáha a odstraňovať toxíny z tela. Navyše, Chlorella obsahuje vysoké množstvo vlákniny, ktorá podporuje zdravú činnosť tráviaceho traktu, detox čriev a odstraňovanie nahromadených odpadových látok v rôznych orgánoch.

Denná dávka je 2 až 3 g, no vždy dodržujte pokyny uvedené na obale výrobku.

detox organizmu chlorella

Spirulina

Spirulina, bohatá na živiny a antioxidanty, je silným nástrojom pri detoxikácii organizmu. Je zdrojom bielkovín, vitamínov a minerálov, ktoré spoločne pôsobia na čistenie buniek a podporujú trávenie. Taktiež posilňuje imunitný systém, čím prispieva k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu a vitalite. Jej pravidelné užívanie má výrazný a pozitívny vplyv na celkový stav zdravia.

Odporúčaná denná dávka je 3 až 5 g, avšak vždy sa riaďte pokynmi z obalu.

Cholín

Esenciálna živina, ktorá hrá dôležitú úlohu pri detoxikácii organizmu je aj cholín. Jeho úloha v metabolizme tukov a správnej funkcii pečene je neoceniteľná pre efektívne čistenie organizmu od nahromadených toxínov. Týmto spôsobom cholín prispieva k optimálnemu zdraviu a celkovému pohodliu, poskytujúc komplexnú podporu v ceste k očiste a obnove organizmu.

Denná dávka je 250 a 550 mg, no môže závisieť aj od individuálnych faktorov.

Pestrec mariánsky

Táto prírodná bylina disponuje s výnimočnými vlastnosťami pre organizmus. Jej hlavnou aktívnou zložkou je silymarín, ktorý podporuje regeneráciu a ochranu pečene. Týmto spôsobom Pestrec mariánsky pomáha v procese odstraňovania toxínov z tela, prispieva k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu a tiež udržuje optimálne zdravie pečene.

Odporúčaná denná dávka Pestreca mariánskeho je 200 až 400 mg denne.

Aloe vera

Bylinka Aloe vera obsahuje viac ako 200 aktívnych zlúčenín a je známa svojimi protizápalovými a regeneračnými účinkami na tráviaci trakt. To napomáha k správnemu fungovaniu pečene a tráviaceho systému. Okrem toho, vďaka svojej schopnosti odstraňovať toxíny z organizmu, Aloe vera prispieva k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu a taktiež aj vitalite.

Dávkovanie je 100 a 200 ml džúsu na deň, no neprevyšujte pokyny na obale.

detox organizmu aloe vera

Jačmenná tráva

Jačmenná tráva je prirodzeným čistiacim prostriedkom pre organizmus, bohatým na živiny. Je plná enzýmov, vitamínov a minerálov, ktoré podporujú pečeň a tráviaci systém. Obsahuje aj chlorofyl, ktorý pomáha odstraňovať toxíny a ťažké kovy z tela. Vďaka týmto vlastnostiam Jačmenná tráva účinne prispieva k detoxikácii a udržiavaniu celkového zdravia aj energie.

Denná dávka Jačmennej trávy sa pohybuje medzi 1 až 3 g denne.

Pitný režim a detoxikácia

Pitný režim a detoxikácia sú dve úzko prepojené oblasti, ktoré majú kľúčový význam pre udržanie optimálneho zdravia organizmu. Správny pitný režim zabezpečuje dostatočný príjem tekutín, čo je nevyhnutné pre správne fungovanie buniek, orgánov a taktiež systémov.

Detox je aktívny proces, ktorý organizmus vykonáva na elimináciu škodlivých látok a toxínov, ktoré môžu vznikať pri metabolických procesoch alebo v dôsledku vonkajších vplyvov. Pravidelný príjem tekutín, najmä vody, pomáha podporovať tieto mechanizmy.

Kvalitný pitný režim podporuje najúčinnejšiu detoxikáciu tým, že umožňuje lepšie odstraňovanie nahromadených toxínov a škodlivín z organizmu. Dôležité je aj venovať pozornosť kvalite pitných zdrojov, ako sú čistá voda, bylinné čaje a čerstvé šťavy z ovocia a zeleniny.

Detoxikačný test

Množstvo ľudí sa stretáva s nadmernou únavou a vyčerpaním celého tela. Jednou z metód, ktoré vám môžu pomôcť je aj detox. Kedy by ste mali zvážiť proces detoxikácie?

 • Máte niekedy pocit, že vaše telo je ťažké alebo bez ducha?
 • Prevláda u vás častý pocit únavy aj keď na to nie je dôvod?
 • Trpíte častými ochoreniami alebo inými komplikáciami?
 • Cítite sa byť bez energie a máte problémy so spánkom?
 • Máte problémy s priestorovým vnímaním či s točením hlavy?
 • Pociťujete pomerne často neodolateľnú chuť na maškrty?
 • Trápia vás určité bolesti tela bez zjavných dôvodov?
 • Pociťujete na istých častiach tela nevysvetliteľné svrbenie?
 • Máte problémy s prehnanými emóciami či zmenami nálad?
 • Stav vašich nechtov, vlasov a kože je zhoršený či bez lesku?

Pokiaľ ste na väčšinu z týchto otázok odpovedali kladne, mali by ste zvážiť detox.

Aká prírodná detoxikácia je najlepšia?

Najlepšia prírodná detoxikácia je individuálna a závisí od konkrétnych potrieb a preferencií každého jednotlivca. Existuje mnoho prírodných metód a prostriedkov, ktoré môžu podporiť detoxikačné procesy v organizme, no ich účinnosť sa môže u jednotlivcov líšiť.

detox organizmu prirodny

Často závisia najmä od genetických faktorov, životného štýlu a aktuálneho zdravotného stavu. Medzi najčastejšie metódy prírodného detoxu patrí úprava stravy, ktorá zahŕňa konzumáciu čerstvého ovocia a zeleniny, bylín, čajov a potravín bohatých na antioxidanty. Súčasťou je aj vhodné návyky pitia, čo zabezpečí príjem vody na podporu vylučovacích orgánov.

Fyzická aktivita, ktorá podporuje cirkuláciu a lymfatický systém, môže byť tiež dôležitou súčasťou prírodnej detoxikácie. Zabúdať netreba ani na prírodné doplnky stravy, ako sú bylinné extrakty, vitamíny a minerály, pretože pomáhajú v posilňovaní detoxikácie.

Napríklad Chlorella, Spirulina, Aloe vera, alebo Pestrec mariánsky sú známe pre svoje detoxikačné vlastnosti. Avšak, pred začatím akéhokoľvek očistného programu je dôležité vyhľadať odbornú radu od lekára alebo odborníka na výživu. Tí vám môžu pomôcť vybrať metódy a prostriedky, ktoré budú najefektívnejšie a bezpečné pre vaše konkrétne potreby.

Vedľajšie účinky

Vedľajšie účinky sú dôležitou témou v rámci diskusie o detoxikácii a prírodných detoxikačných metódach. Hoci má detoxikácia pozitívny vplyv na organizmus tým, že účinne pomáha odstraňovať nahromadené toxíny a škodlivé látky, no zároveň však môže tiež spôsobiť určité vedľajšie účinky, ktoré by mali byť pred samotným začatím procesu detoxikácie zvážené.

Jedným z najčastejších vedľajších účinkov je detoxikačná kríza, ktorá môže zahŕňať prechodné symptómy, ako sú únava, bolesti hlavy, hnačka, nevoľnosť a časté močenie. Tieto príznaky sa vyskytujú v počiatočných fázach detoxu, keď sa telo zbavuje toxínov.

Vedľajšie účinky môžu byť aj individuálne a závisia od mnohých faktorov, vrátane dĺžky detoxikačného programu, typu použitých metód a zdravotného stavu jednotlivca. Preto je dôležité venovať pozornosť svojmu telu a reagovať na akékoľvek nezvyčajné príznaky alebo nepohodlie. V prípade vážnejších príznakov kontaktujte odborníka.

Kde kúpiť prípravky na detoxikáciu

Sú ľudia, ktorí preferujú jarný detox a iný naopak zimný. Bez ohľadu na obdobie máte vždy možnosť získať prípravok v lekárni alebo si ho pohodlne objednať online. Existujú aj porovnávacie platformy, ako je Heureka, ktorá vám pomôže nájsť ten najvhodnejší prostriedok na detox. Tiež vám zabezpečí bezpečný nákup a poskytne vám informácie o overených predajcov.

Nezabudnite však, že pred začatím akéhokoľvek programu detoxikácie je mimoriadne dôležitá konzultácia s lekárom alebo s odborníkom na výživu. Tak sa uistíte, že daný produkt je pre vás vhodný a nevyvolá žiadne vedľajšie účinky, kontraindikácie alebo iné riziká.

Najobľúbenejšie značky

Teraz si prejdeme renomované spoločnosti, ktoré sa vyznačujú nielen kvalitnými prípravkami, ale aj dlhoročným pôsobením a pozitívnym ohlasom od spokojných zákazníkov.

Nature’s finest

Táto značka disponujúca mnohými prípravkami na detoxikáciu, krásu, chudnutie a mnoho iného patrí vo svojom výbere aj kvalite do popredia. Verí, že si zaslúžite poznať každý detail prípravku a preto nikdy nezahŕňa do výrobkov žiadne skryté prísady, farbivá a umelé zložky.

ADVANCE nutraceutics

Ide o známu značku s dlhoročnými skúsenosťami na trhoch v SR, ČR, Maďarsku, Rumunsku, Slovinsku a Taliansku. Ich ponuka zahŕňa prírodné produkty určené pre detox, avšak nie len to. Vyznačujú sa vysokým podielom certifikovaných surovín a koncentrovaným zložením.

Nutraceutics logo

KetoMix

Prioritou tejto značky je vyvinúť jedlá a produkty, ktoré nielen podporujú rýchle chudnutie, ale zároveň poskytujú telu všetky potrebné živiny. Sústreďuje sa na využitie výhradne najkvalitnejších surovín z Európy a v ich výrobe sa nepoužívajúžiadne škodlivé látky.

logo ketomix

Cena detoxikačných prípravkov

Pri rozhodovaní o nákupe týchto doplnkov je cena jedným z dôležitých faktorov, ktorý môže ovplyvniť vaše rozhodnutie. Preto sa pozrieme na cenové hladiny.

Cena od 10€ do 20 €

Prípravok v cenovom rozpätí do 20 € ponúka efektívnu podporu pri očistnej kúre. Môžete očakávať kvalitné zloženie s prírodnými látkami, ktoré pomáhajú eliminovať toxíny z organizmu. Aj napriek dostupnej cene sa netreba obávať o kvalitu.

Cena od 20 € do 40 €

Pri sume od 20 € do 40 € môžete očakávať detoxikačné prípravky s vyššou koncentráciou látok. Tieto produkty často ponúkajú pestrejšie zloženie na podporu očisty organizmu. Napriek vyššej cene dostávate hodnotu v podobe kvalitných zložiek a aj lepšieho účinku.

Cena vyššia ako 40 €

Prípravky s cenou nad 40 € predstavujú vrcholnú kvalitu v oblasti očisty. Tieto výrobky často obsahujú najvyššiu koncentráciu účinných látok a sú podporené vedeckými štúdiami. Ich komplexné zloženie je navrhnuté tak, aby poskytlo najefektívnejšiu detoxikáciu.

Najpredávanejšie doplnky stravy na detox podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.7 (10 hlasov)

Autor

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár