Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Softvér

Najlepšie navigácie do mobilu – recenzie a test

Dávno sú preč doby, kedy boli ľudia odkázaní na papierové mapy. V súčasnosti si nikto nevie predstaviť, že by mal ísť na neznáme miesto bez navigácie. Automatické navádzanie do cieľa je jednoducho geniálny a spoľahlivý spôsob. Čo sú navigácie do mobilu? V tomto článku sa zoznámite s najlepšími navigáciami do mobilov. Okrem recenzií vám tiež prinášame tipy na správny výber.

Najlepšie navigácie do mobilu

Logo Názov Špecifikácia Hodnotenie na Google Play Hodnotenie na App Store
1 Google maps logo a recenzia navigácie do mobilu Google Maps Možnosť použitia offline: Áno

Miesto na harddisku: 222 MB

4,2

Stiahnuť na Android

4,7

Stiahnuť na iOS

2 Waze navigácie do mobilu Waze Možnosť použitia offline: Nie

Miesto na harddisku: 151 MB

3,8

Stiahnuť na Android

4,8

Stiahnuť na iOS

3 Recenzia Sygic navigácie do mobilu Sygic Možnosť použitia offline: Áno

Miesto na harddisku : 276 MB

4,5

Stiahnuť na Android

4,6

Stiahnuť na iOS

4 Navigácia do mobilu Herewe go Here WeGo Možnosť použitia offline: Áno

Miesto na harddisku: 150 MB

3,6

Stiahnuť na Android

3,6

Stiahnuť na iOS

5 Recenzia TomTom Go navigácie do mobilu TomTom Možnosť použitia offline: Áno

Miesto na harddisku: 238 MB

4

Stiahnuť na Android

4,6

Stiahnuť na iOS

6 Mapy CZ recenzia navigácie do mobilu Mapy.cz Možnosť použitia offline: Áno

Miesto na harddisku: 143 MB

4,7

Stiahnuť na Android

4,8

Stiahnuť na iOS

7 Maps.me logo a recenzia navigácie do mobilu Maps.me Možnosť použitia offline: Áno

Miesto na harddisku: 370 MB

4,2

Stiahnuť na Android

4,7

Stiahnuť na iOS

Recenzia navigácie do mobilu: Google Maps

V žiadnom výbere najlepších GPS navigácií do mobilu rozhodne nemôže chýbať Google Maps. Ide totiž o najrozšírenejšiu navigáciu zadarmo pre Android aj iOS, ktorej kvality a silné stránky sú nesporné. Často je dokonca predinštalovaná v smartfónoch.

Mnoho ľudí si myslí, že na používanie Google Maps je potrebné mať neustále pripojenie na internet. To však nie je pravda. S touto navigáciou je totiž možné pracovať aj v Offline móde. Je však nutné, najprv si stiahnuť potrebné mapy do pamäte telefónu.

Výhodou GPS navigácie Google Maps je funkcia nastavenia významných miest. Je tak možné si uložiť často používané trasy, ako je napríklad cesta z domova do práce, do školy, do obľúbeného obchodu a pod.

Nie je to iba navigácia do auta. Používateľ má na výber viacero spôsobov dopravy. Vybrať si tak môže napríklad cestu vlakom, pešo, na bicykli alebo prostredníctvom lietadla.

Ďalej je tu niekoľko funkcií, o ktorých ste možno ani netušili. Spomenieme napríklad anonymný režim, kedy viete vypnúť zbieranie údajov prehliadania a históriu zo strany spoločnosti Google. Radi v aute počúvate hudbu? V sekcii „Navigácia“ môžete aktivovať praktický ovládač prehrávania hudby. Časová os je niečo ako váš cestovný denník. Umožní vám spätne vidieť, kde všade ste sa pohybovali, ako ste cestovali, ako dlho vám tieto cesty trvali a pod.

Používanie aplikácie Google Maps v online režime, teda s aktívnym pripojením na internet, má mnoho výhod. Získate tak prehľad o najaktuálnejších informáciách o doprave, hustote dopravy, obmedzeniach na ceste a rôznom ďalšom dopravnom dianí.

Navigáciu Google Maps vám určite odporúčame. Splní požiadavky väčšiny používateľov a ide jednoducho o navigáciu, s ktorou sa vo svete určite nestratíte.

Recenzia navigácie do mobilu: Waze

Veľmi populárnou GPS navigáciou do mobilu je aj Waze. Táto navigácia zadarmo je unikátna v tom, že používateľovi poskytuje prístup do obrovskej komunity ďalších používateľov. Tí medzi sebou neustále zdieľajú informácie o doprave. Vďaka tejto spolupráci je zaručené, že všetky informácie v navigácii sú aktuálne. Je to veľmi užitočné, keďže sa tak dozviete, aké nebezpečenstvá číhajú na ceste, aký dlhý čas strávite v kolóne, alebo kde na vás bude číhať policajná hliadka.

Výhodou aplikácie Waze je aj v jej jednoduchom a intuitívnom ovládaní. Vyhľadávať ciele vašej cesty je možné aj prostredníctvom hlasového vyhľadávania. Waze vám dokáže nájsť najbližšie parkovisko. Užitočné sú tiež informácie o tom, ako dlho bude trvať vaša cesta pešo.

Pri aplikácii Waze si môžete zvoliť rôzne jazyky a taktiež je na výber aj hlas. Používateľ si môže vybrať mužský alebo ženský.

Prepojenie aplikácie Waze so sociálnymi sieťami je taktiež veľmi užitočné. Jedným z príkladov použitia sociálnych sietí s Waze je možnosť informovať vašich priateľov o tom, že ste dorazili do vášho cieľa.

Samozrejmosťou je pri navigácii Waze možnosť uloženia obľúbených cieľov. Nemusíte tak stále zadávať cestu do práce, školy a pod. Používateľ navyše môže vybrané obľúbené miesta prepojiť aj so sociálnymi sieťami.

Navigácia do mobilu Waze je unikátnym softvérom, ktorý vám pomôže nielen svojimi vysoko kvalitnými mapami, ale aj možnosťou byť súčasťou komunity vodičov. Táto komunita si zdieľa najaktuálnejšie informácie, vďaka čomu ste vždy v obraze. Možnosť prepájania so sociálnymi sieťami je taktiež veľmi lákavou funkciou pre mnoho používateľov.

Recenzia navigácie do mobilu: Sygic

Sygic navigácia je veľmi dobre známym menom medzi mobilnými navigáciami. Spoločne s predchádzajúcimi dvoma patrí medzi najpoužívanejšie a najobľúbenejšie navigácie vôbec. Táto navigácia funguje v offline móde. Ide o jednu z najsťahovanejších offline GPS navigácií s aktuálnymi dopravnými informáciami a bezplatnými 3D offline mapami. Výber máp, ktoré si budete chcieť stiahnuť a používať, sa robí na začiatku inštalácie tejto navigácie. Samozrejme, v priebehu času si môžete vybrať a stiahnuť aj ďalšie mapy.

Nevýhodou offline spôsobu fungovania tejto navigácie tkvie v tom, že mapy si budú požadovať poriadny kúsok vnútornej pamäte vášho smartfónu. Výhodou však je funkčnosť navigácie za každých okolností aj v prípade, že by ste nemali k dispozícii pripojenie na internet.

Ovládanie aplikácie je jednoduché a po krátkom zoznámení s ňou sa tu budete vedieť veľmi dobre orientovať. Výhodné je nastavenie adresy domova, práce a ďalších miest, kde jazdíte najčastejšie. Vo výsledku je tak vyhľadávanie trasy veľmi rýchle.

Sygic dokáže vyhľadávať a plánovať trasy nielen na klasické adresy, no aj priamo k pamätihodnostiam, reštauráciám, čerpacím staniciam a parkoviskám.

Okrem navigácie do auta je možné používať Sygic aj v režime pešej chôdze. To je taktiež užitočná funkcia.

Sygic je zlatým štandardom, GPS navigáciou, ktorá vás nesklame a funguje vždy dobre. Dostupnosť offline máp je výhodou, ktorú ocení každý používateľ.

Recenzia navigácie do mobilu: Here WeGo

Obľúbenou navigáciou zadarmo, predovšetkým pre offline použitie je Here WeGo. S touto navigáciou sa nestratíte, nech už idete autom, pešo, bicyklom alebo hromadnou dopravou.

Výhodou navigácie Here WeGo je tiež fakt, že sa dá používať nielen na mobilnom zariadení, ale aj na desktope. Na akomkoľvek zariadení totiž stačí navštíviť https://wego.here.com. Po kliknutí na tento link sa dostanete do rozhrania navigácie a budete ju môcť používať.

V mobile je však výhodou použitie aplikácie. Vďaka nemu sa navigácia veľmi ľahko ovláda. Prácu s ňou zvládnu aj tí najmenej technicky zdatní jedinci. Aplikáciu Here WeGo je možné používať na smartfónoch Android aj iOS.

Prednastaveným jazykom aplikácie je angličtina. Nie je však problém do navigácie stiahnuť aj iné jazyky.

Mnoho ľudí preferuje využívanie tejto navigácie offline. V takomto prípade musíte počítať s tým, že je nutné stiahnuť si potrebné mapy do pamäte smartfónu. Nezabudnite na to, že aj mapa samotnej našej republiky vám môže zhltnúť poriadnu časť pamäte.

Recenzia navigácie do mobilu: TomTom GO Navigation

S viac ako 10 miliónmi používateľov sa navigácia TomTom GO zaraďuje medzi tie najpoužívanejšie. Spoločnosť TomTom je veľmi dobre známou firmou, ktorá sa sústreďuje na výrobu navigačných zariadení. Aj od ich mobilnej aplikácie tak každý očakáva kvalitu a spoľahlivosť.

Za jednu z najväčších výhod tejto navigácie možno vnímať detailné spracovanie máp celého sveta. Nech už cestujete kamkoľvek, TomTom vás bude kvalitne navigovať. Páči sa nám 3D zobrazenie nielen ciest, no aj budov a ďalších objektov.

Ak sa rozhodnete používať navigáciu v offline móde, budete potrebovať stiahnuť mapy do pamäte vášho telefónu. Princíp je rovnaký, ako v prípade iných navigácií do mobilu.

Navigácia TomTom GO nie je obmedzená len na informácie o správnej trase do cieľa. Používateľovi totiž ponúka široké spektrum ďalších dát. Včas vás upozorní na rýchlostné kamery, radary a ďalšie situácie na ceste. Nemusíte sa preto obávať, že by vás pri používaní aplikácie prekvapili nepríjemnosti v podobe kolón, nehôd alebo prác na ceste.

Nevýhodou tejto aplikácie je, že funguje na báze predplatného. Mesiac používania vás vyjde na 3,99 €. Existujú aj rôzne výhodnejšie balíčky, napríklad 12 mesiacov len za 19,99 €.

Recenzia navigácie do mobilu: Mapy.cz

Nenechajte sa oklamať názvom. Navigácia Mapy.cz nie je len pre našich západných susedov. Svoje uplatnenie nájde aj v rukách našinca, ktorému poskytne kvalitné navigovanie do akéhokoľvek cieľa.

Navigácia Mapy.cz používateľovi ponúka veľmi podrobné mapy, ktoré neposkytujú len štandardné zobrazenie, ale aj turistické. Práve tieto podrobné turistické mapy sú veľkou výhodou aplikácie, zobrazia sa vám zaujímavé miesta v okolí, ako sú hrady, zámky, rozhľadne a pod.

Samozrejmosťou je tu možnosť používania navigácie v režime offline. Pripraviť sa ale musíte na nutnosť uloženia máp do pamäte telefónu. Ak si chcete ušetriť pamäť, uložte si len mapy krajín, ktoré navštevujete najčastejšie.

V tejto aplikácii sa nám páči množstvo bodov záujmu, ktoré poskytuje. Tieto body si môžete zvoliť za svoj cieľ a spoznávať tak okolie. Výhodou je aj predpoveď počasia, teploty, vetra a zrážok na 5 dní, zmena počasia vás preto len tak nezaskočí.

Okrem trasy autom je možné zvoliť si tiež, trasu pešo, na bicykli, bežkách a dokonca aj po vode.

Samotné plánovanie trasy si môžete upraviť podľa svojich preferencií. Ak nechcete ísť po diaľnici, alebo sa chcete vyhnúť konkrétnemu miestu, stačí to do navigácie zadať a ona vám vyjde v ústrety.

Recenzia navigácie do mobilu: Maps.me

Ďalšia zo šikovných bezplatných navigácií, ktorá šetrí mobilné dáta a nevyžaduje pripojenie na internet, je Maps.me. Vhodná nielen pre motoristov, ale aj pre cyklistov a pre tých, ktorí sa vybrali na dlhšiu prechádzku či turistickú výpravu.

Umožní vám vopred si naplánovať výlet, určiť si trasu a zahrnúť do nej zaujímavé miesta, ktoré by ste určite nemali minúť. Podrobné mapy zobrazujú dokonca aj turistické chodníky, čo oceníte, ak sa chystáte do neznámeho terénu.

Perfektnou funkciou, ktorá nás milo prekvapila, je možnosť cez aplikáciu si rezervovať ubytovanie priamo na booking.com. Dostupné sú aj údaje o aktuálnej dopravnej situácii, aj keď nie také pokročilé ako v Gooble Maps alebo Waze.

Trochu otravné v online režime sú reklamy, ktorých sa viete zbaviť za poplatok 3,49 $. Pokiaľ ste offline, tieto reklamy nevyskakujú, preto je na zváženie, či je takéto odstránenie reklám za poplatok nevyhnutné.

Ako si vybrať navigáciu do mobilu?

Výber tej správnej GPS navigácie do mobilu môže byť ťažkou úlohou. Dôvod je ten, že každý človek má iné preferencie a vyhovujú mu iné veci. Vyššie sme vám predstavili najlepšie a najpoužívanejšie aplikácie v našich končinách. Je však dobré, ak si ich vyskúšate viac a zistíte, ktorá sa vám páči najviac.

Aj pri pohľade na hodnotenia používateľov jednotlivých navigácií je jasné, že zatiaľ čo niektorí nešetria chválou a udeľujú vysoké hodnotenia, ďalší nachádzajú v aplikácii chyby a neváhajú udeliť nízke hodnotenie.

Aj to je príkladom toho, že u rôznych ľudí rozhodujú rôzne preferencie. Chceme vás preto nabádať k experimentovaniu. Iba tak nájdete tú najlepšiu navigáciu do mobilu pre vás.

elektricka motorka bez vodicaku

Zahraničie a dáta

Fakt, že niektoré navigácie sú závislé na mobilných dátach (alebo pripojení na internet) je veľmi dobre známy. Na prvý pohľad ide o jasnú výhodu. Veď dát má väčšina ľudí v súčasnosti dostatok a neustále aktualizácie vám zaručia, že budete včas informovaný o uzávierkach, obchádzkach, dopravných nehodách a pod.

Druhou stranou mince však je, že ak nemáte k dispozícii pripojenie na internet, navigácia nebude fungovať. To môže predstavovať poriadny problém. Väčšina používateľov navigácií v mobile nemá neobmedzený počet dát plnou rýchlosťou. Ak sa vyčerpajú, môže navigácia fungovať pomalšie, alebo dokonca aj úplne prestať navigovať.

Problém môže predstavovať aj výlet do zahraničia. Vo všeobecnosti je používanie mobilných dát v zahraničí omnoho drahšie, než doma.

Ako sami vidíte, majú navigácie so schopnosťou pracovať offline veľkú výhodu. Ak si zaobstaráte takúto navigáciu, nezabudnite, že si musíte všetky mapy stiahnuť do telefónu.

Ďalšie typy navigácií

Na záver tohto článku vás chceme oboznámiť s faktom, že na trhu existujú aj rôzne typy špecializovaných navigácií. Tie sú určené na určitú špecifickú činnosť.

Príkladom je napríklad navigácia pre cyklistov. Tieto typy navigácií sú navrhnuté tak, aby presne spĺňali požiadavky cyklistu. Tomuto cieľu je prispôsobené všetko od dizajnu rozhrania až po spôsob navigácie.

Okrem cyklistických navigácií sa môžeme stretnúť aj s navigáciami pre motorkárov alebo dokonca aj námornými navigáciami, ktoré využijú nadšenci jachtingu.

Ak sa venujete niektorej z týchto činností, je dobrým nápadom, zaobstarať si navigáciu určenú presne pre vás.

Čo by ste mali vedieť o navigáciách do mobilu

Funguje mobilná navigácia bez pripojenia na internet?

Niektoré mobilné navigačné aplikácie umožňujú používanie offline režimu bez pripojenia na internet. V tomto prípade je potrebné stiahnuť mapy a dáta do zariadenia vopred, aby boli dostupné offline. Avšak aj v offline režime môže byť obmedzený prístup k niektorým funkcionalitám, ako sú napríklad informácie o doprave v reálnom čase.

Ako nainštalovať navigáciu do mobilu?

Navigáciu môžete nainštalovať do svojho mobilného zariadenia pomocou Google Play pre zariadenia s Androidom alebo App Store pre zariadenia s iOS. Stačí si stiahnuť aplikáciu a program sa o inštaláciu postará sám.

Čo používať namiesto navigácie v mobile?

Okrem mobilnej navigácie existujú aj iné možnosti navigácie, ako sú napríklad navigačné systémy v integrovaných navigačných zariadeniach v aute, navigácie pre motorky, alebo osobné GPS navigácie, ktoré sú zvyčajne väčšie a obsahujú viac funkcií ako mobilné aplikácie. Návrat k tradičnej papierovej mape a kompasu je tiež možnou alternatívou, ale to si vyžaduje určitú mieru navigačných schopností a skúseností.

Je lepšie mať navigáciu v mobile alebo integrovanú v aute?

Integrované navigačné systémy v aute ponúkajú určité výhody, ako sú napríklad väčšie obrazovky, integrovaný hlasový ovládač, a rôzne funkcie, ktoré nie sú k dispozícii v mobilnej navigačnej aplikácii. Mobilná navigačná aplikácia na druhej strane je väčšinou lacnejšia a poskytuje pohodlnejšiu prenosnosť, čo je užitočné pre tých, ktorí cestujú v rôznych vozidlách.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 4.6 (40 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Nino (27. 1. 2022 08:01)

Sygic za 20,- eur v poslednej dobe toľko kiksov napr. D1 TT smer BA EXIT 18 a 25 na D4 naviguje do ešte uzavretých komunikácii. Kdežto ked otvorili usek Svrčinovec – Skalité rok 2017 trvalo im 3 mesiace zapracovť úsek. Dosť často nepozná jednosmerky. 4,6 skôr tak 3,5. Mapy CZ 100% V hodnotení mi chýba apka Locust map základ ktorá je zdarma je síce určena ako turistická ale dialnice pozná aktualne na 100%.

Odpovědět
Uživatel
Zdeno (27. 1. 2022 10:01)

V aute Kia Sportage mám navigáciu Here, aspoň tak ma informovali. Keď som išiel smer Poprad, tak už pred Ružomberkom ma navigácia smerovala na neexistujúcu diľanicu. Minule som skúsil ísť podľa navigácie zo Žiliny do Martina. Čistá katastrofa, nič nefungovalo. Najskôr som sa ocitol na letisku Hričov, potom som sa dostal do Bytče a keď som bol na rondeli, tak tam ma namiesto do Martina navigovalo do Prievidze. A to má aktualizáciu z roku 2021. Ako to potom funguje, resp. nefunguje?

Odpovědět
Uživatel
Rado (6. 4. 2023 05:04)

Davam iba 1 bod, v testoch nebolo spomenute, ci navigacia funguje v prostredi Android Auto, resp. Apple Car Play. Okrem toho je v teste zopar nepresnosti - najvaznejsia je ohladom google map. Mapy ako take funguju offline, skuste ale hladat POI. Dalej mi chybala informacia o moznosti importu bodov zaujmu a ich sprave. Velmi slaby test, vpodstate opisane marketingove kydy vyrobcov :(

Odpovědět
Uživatel
BAWV12 (13. 4. 2023 19:04)

Vazena recencentka, skusala si mapy.cz v AndroidAuto prostredi na dlhsej, parhodinovej trase ? Asi nie, inak by si urcite spomenula, ze sa po urcitom case odmlci. Tento bug je znamy uz minimalne rok a pol a stale nie je vytieseny. Mobilom a autom to nie je...

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (17. 4. 2023 14:04)

Veľmi ďakujeme za upozornenie, recenzentku som upozornila a v blízkej dobe túto recenziu upravíme tak, aby aj vaša otázka bola zahrnutá. Je fajn, že ste si to všimol a tým nám pomohol recenziu zlepšiť.

Odpovědět
Uživatel
Peter Lelek (3. 5. 2023 14:05)

Plne súhlasím s BAWV12. Navigácia Mapy CZ "kecala" celou cestou do BA a v najnevhodnejšom mieste na cca 1/2 hodinu sa odmlčala a poblúdil som. Cestou späť bolo výpadkov ešte viac. Neodporúčam !!. Dočítal som sa, že treba vypnúť šetrenie batérie v mobile, čo sa ale ukázalo ako blbosť, nakoľko som šetrenie zapnuté nemal. Chcel by som upozorniť autorku hodnotenia navigácií že nespomenula dôležitú a nepríjemnú vec. Pri zabudovanej navigácii od výrobcu auta v mojom prípade KIA Seed, za aktualizáciu máp si vypýtajú 160 € na všetky nainštalované mapy. Samostatne aktualizovať napr. SR a ČR mapy nie je možné !!.

Odpovědět
Uživatel
Zdenek (7. 9. 2023 22:09)

Dlhé roky používam Here, Najlepšia navigácia, presné jazykové navádzanie. V Poľsku nás Garmin posielam stále doľava, Here rovno čo bola aj pravda. Oproti iným navigáciám sa dajú stiahnuť mapy do mobilu takže v zahraničí nie som obmedzovaný (Google stiahnutie platí iba na trasu, a iba nejakú dobu). Tu si stiahnem krajinu a môžem so voliť kam chcem ísť. Pri aktualizácii si mapa sťahuje iba rozdiely oproti starej mape.

Odpovědět
Uživatel
Miro (25. 1. 2024 18:01)

Mám pocit, že recenzentka asi skúšala veľmi málo tie navigácie,alebo vôbec.Neviem prečo všade sú recenzie len na tieto iste navigácie, keď je dosť oveľa lepších. Sygic je možno najsťahovanejšia aplikácia, ale možno aj najodinštalovávanejšia.za mňa zo všetkých najhoršia. Hrajú sa s dizajnom, čo je pekné, ale mapy staré, aktualizácie aj keď sú 2x za rok sú o ničom, chýba tam veľa nových ciest, výpočet trasy nepresný, možnosť zadávania obmedzeného počtu prejazdných bodov,navigovanie je tragédia, veľa chýb v mapách. Problémy má po slovensku a po európe nehovoriac, veľmi slabo spracovaný Balkán. Google maps Vás bez problémov povodia po poľných cestách, aj keď je to v nastaveniach zakázané (to iste aj Sygic), nemá problem ísť do zákazu vjazdu, alebo odbočenia. Hlášky typu choďte na severozápad a podobne sú trapas. Maps Me sú super mapy, používajú Open street maps, asi najaktuálnejšie mapy aké poznám, len táto aplikácia má málo možností nastavenia navigovania,čo je trošku problém, aspoň pre mňa, čo jazdím po diaľnici minimálne. Garmin za mňa veľmi slabý, a Tom Tom biedne,neskoré a neúplné aktualizácie. Waze sú offline nepoužiteľné, a za mňa nepekné prostredie máp a taktiež majú dosť chýb. Za mňa top sú OSM mapy. Pre niekoho zložité nastavenie, ale mapy sú super presné,podrobné a hlavne vždy aktuálne a taktiež možnosť nahlasovať chyby v mapách,nahrávanie trasy a veľa, veľa ďalších užitočných vecí.

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (1. 2. 2024 09:02)

Dobrý deň, ďakujeme za obsiahly komentár k navigáciám. Je dobré poznať aj názory ostatných, najmä tých, ktorí danú vec používajú dlhodobo. Pri testovaní, ktoré môže trvať len pár dní či týždňov sa na niektoré veci jednoducho nepríde. Poznámky sú zaradené k článku a až dôjde k jeho ďalšej aktualizácii, bude sa nimi recenzent zaoberať.

Odpovědět
Uživatel
Miro (26. 1. 2024 12:01)

Včera som tu napisal recenzie na základe mojich skúseností k niektorým navigáciam a poopravil polopravdy ,ktoré tu popisuje autorka článku. Popisoval som nedostatky a chyby v Sygic, Google maps, TomTom, Waze. Recenzia tu bola cca 1hod. potom záhadne zmizla.

Odpovědět
Uživatel
Petra Kvapilová (30. 1. 2024 14:01)

Dobrý deň, Miro, recenzie sa nezobrazujú hneď, musí ich niekto prečítať a poslať na zverejnenie (ak ste ju videl, tak len preto, že ste ju práve napísal, ale pri ďalšom načítaní stránok by tam už nemala byť), predchádzame tak niektorým veciam ako sú sprosté slová, dezinformácie a neprípustná reklama. Vaša recenzia je určite niekde v rade práve na také schválenie a v dohľadnej dobe bude zverejnená.

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár