Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

InSPORTline VibroGym Charles – Recenzia a test

10. 12. 2020 Aktualizované

InSPORTline VibroGym Charles recenzia

Snívate o tichej, výkonnej a účinnej vibračnej plošine? VibroGym Charles je pre vás tou správnou voľbou, ak áno. Patrí totiž medzi najlepšie vibračné fitness prístroje na trhu. Za túto vibračnú plošinu si síce priplatíte trochu viac, no odmenou vám bude efektívne zariadenie, ktoré vám pomôže získať postavu vašich snov.

Hodnotenie vibračnej plošiny InSPORTline VibroGym Charles

9.3

Perfektná

Špičková vibračná plošina InSPORTline VibroGym Charles s tromi rôznymi typmi vibrácií. S týmto prístrojom bude formovanie postavy, strata tuku a spevnenia svalstva účinne dosiahnuté. Samozrejmosťou je skvelá kvalita dielenského spracovania.

Kvalita prevedenia
9
Výkon a účinnosť
10
Použitie
9
Funkcie
9
Klady
  • Umožňuje nastaviť kombinované vibrácie
  • Tiché používanie
  • Intenzívne a efektívne cvičenie
  • Skvelá kvalita materiálov a prevedenia
  • Dobrý manuál
  • Tri LED displeje
Zápory
  • Vyššia cena
  • Vyššia hmotnosť

Špičková vibračná plošina InSPORTline VibroGym Charles s tromi rôznymi typmi vibrácií. S týmto prístrojom bude formovanie postavy, strata tuku a spevnenia svalstva účinne dosiahnuté. Samozrejmosťou je skvelá kvalita dielenského spracovania.

Vibračná plošina VibroGym Charles

Domáce cvičenie môže byť s vibračnou plošinou VibroGym Charles ešte účinnejšie. Ide o moderný prístroj, ktorý ponúka to najlepšie zo sveta vibračného tréningu.

Pravidelné používanie tohto zariadenia sa môže podpísať na zlepšení zdravia používateľa a na spevnení jeho postavy. Ide taktiež o skvelý spôsob na odbúravanie stresu.

Aj keď tento prístroj môže používať takmer hocikto, existujú určité kontraindikácie. Prečítajte si preto aj náš hlavný článok o vibračných plošinách, kde im venujeme priestor.

Ak vás VibroGym Charles zaujal, čítajte ďalej a dozviete sa ďalšie podrobnosti.

Kvalita prevedenia

Kvalita je vo všeobecnosti jednou z najväčších predností tohto zariadenia. Prejavuje sa na každom detaily a v každom smere. Keďže sa na materiáloch ani prevedení nešetrilo, dá sa tiež predpokladať aj poriadne dlhá životnosť tohto stroja.

Zariadenie navyše vyzerá prémiovo. Bude sa skvele vynímať v domácej posilňovni a rovnako tak aj vo verejnom priestore.

Výkon a účinnosť

Účinnosť používania tejto vibračnej plošiny zabezpečuje jej vysoký výkon. Presnejšie má k dispozícii až 1 000 W (pri kombinovaných vibráciách). To je poriadna dávka výkonu, ktorá vás dokonale „rozvibruje“.

Veľkou výhodou zariadenia je jeho schopnosť generovať viacero druhov vibrácií. Presnejšie ide o vertikálne vibrácie, trojrozmerné vibrácie a kombinované vibrácie. Vďaka tomu tento prístroj vyniká vo všestrannosti.

Použitie

Používať tak prémiový fitness prístroj, akým VibroGym Charles nepochybne je, je jednoducho zážitok. Ako sme už spomenuli vyššie, zariadenie disponuje viacerými druhmi vibrácie.

Povrch vibračnej dosky je z adhézneho vrúbkovaného materiálu, ktorý funguje masážne. Nech už sa jej dotýkate rukami, chodidlami alebo na nej sedíte, pomôže vám k lepšiemu prekrveniu.

Vibračný prístroj VibroGym Charles je vynikajúcou voľbou na profesionálne použitie. Športovci môžu jeho používanie integrovať na začiatku a na konci tréningových jednotiek.

Rovnako tak sa hodí aj na regeneráciuzotavenie po obzvlášť náročnej fyzickej aktivite. Pomáha odstrániť stuhnutosť svalov a kĺbov. Pravidelné používanie prístroja napomáha k lepšej flexibilite tela.

Na tejto vibračnej plošine sa dá cvičiť aktívne aj pasívne. Aktívne cvičenie spočíva v napínaní svalov, ako tomu je pri bežnom cvičení, no pri státí na vibračnej plošine. Vyskúšať si môžete napríklad kliky, drepy, výpady alebo klasické brušáky. Vibrácia produkovaná prístrojom núti svaly, aby sa napínali, čím sa zvyšuje efektivita cvičenia.

Pasívny typ cvičenia spočíva v jednoduchom stoji na zapnutej vibračnej plošine. V závislosti od šírky postoja sa menia aj efekty cvičenia.

Okrem toho sa dá na stroji cvičiť aj za pomoci gumených expandérov. Tie sú vhodné predovšetkým pre posilňovanie svalstva hornej časti tela. Na rôzne cviky na vibračnej plošine sa dá použiť aj fitlopta.

Čerešničkou na torte je fakt, že je jeho prevádzka je veľmi tichá. Nepôsobí tak rušivo a zariadenie môžete používať aj vo večerných hodinách.

Funkcie

Používatelia si cenia vibračnú plošinu VibroGym Charles pre jej všestrannosť. Zariadenie totiž umožňuje zvoliť si z troch rôznych druhov vibrácií, 50 stupňov rýchlosti a 5 predvolených automatických programov.

Prístroj je vybavený dvoma ovládacími konzolami a má hneď tri LED displeje. Zobrazujú sa na nich všetky potrebné informácie.

Keďže má plošina nosnosť až 120 kg, zacvičia si na nej aj mohutní jedinci.

Pre ešte väčšiu variabilitu pri cvičení zahrnul výrobca do balenia aj posilňovacie laná. Tie je možné pripevniť k plošine a vykonávať omnoho viac cvikov.

Skúsenosti používateľov

Pri prezeraní početných pozitívnych recenzií používateľov nám je jasné, že VibroGym Charles je medzi fitness entuziastami veľmi obľúbený.

V recenziách je vyzdvihovaná efektivita cvičenia, vysoká intenzita vibrácií a nadštandardná kvalita materiálov a prevedenia.

Mnohým používateľom sa podarilo významne znížiť množstvo telesného tuku. Je však na mieste povedať, že vo väčšine prípadov išlo o fyzicky aktívnych ľudí, ktorým nebola ľahostajná ani správna životospráva a diéta. Ak chcete schudnúť, vždy pamätajte na to, že je potrebné zmeniť aj stravovacie návyky.

Funkcie a vlastnosti

Vlastnosti Hodnoty
Výrobca InSPORTline
Typ vibrácií Vertikálne, trojrozmerné a kombinované
Výkon 500 W
Nosnosť 120 kg
Hmotnosť 36 kg
Počet programov 5
Displej Áno (3)
Približná cena 550 €
Náš tip

Ak sa chcete dozvedieť viac o vibračných plošinách, pozrite si nášho sprievodcu svetom vibračného tréningu kde sme zhodnotili tri vibračné plošiny.

Najlepšie vibračné plošiny podľa Heuréky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár