Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu

Cestovná kancelária Fischer.sk – Recenzia

20.3.2022 Eva Dedinská Eva Dedinská

cestovna kancelaria fischer recenzia

S cestovnou kanceláriou Fischer.sk sa dostanete naozaj všade. Dovolenkujte v jednej zo 150 destinácií po celom svete. Svoju vysnívanú dovolenku si nájdu rodiny s deťmi, aj tí náročnejší záujemcovia. Táto cestovná kancelária sa právom radí k tým najlepším. Preskúmali sme ju za vás, všetko sa dočítate v nasledujúcej recenzii.

Hodnotenie cestovnej kancelárie Fischer.sk

9.5

TOP

V hoteli, apartmáne či bungalove, fischer.sk má vo svojom portfóliu niekoľko možnosti ubytovania. Okrem tradičných destinácií, ako je Chorvátsko, Španielsko, Bulharsko či Turecko, môžete navštíviť aj exotickejšie krajiny, napríklad Tanzániu či Omán. Všetko si ľahko vyhľadáte na prehľadnej stránke. Ak máte k dovolenke ďalšie otázky, odborný personál je pripravený poradiť vám.

Kvalita služieb
10
Cena
9
Podpora
9
Užívateľské prostredie
10
Klady
  • V ponuke pobyty až v 76 krajinách na celom svete
  • Niekoľko typov zájazdov
  • Ponúkajú aj špeciálne služby
  • Pravidelne aktualizované COVID informácie
  • Profesionálna pomoc na infolinke aj online chate
Zápory
  • Katalógy na stránke nie sú aktualizované
  • Bez možnosti kúpiť pobyt na splátky

Kvalita služieb

Cestovná kancelária Fischer.sk je známa svojou bohatou ponukou zájazdov a dovoleniek po celom svete. Na trhu pôsobí už takmer 3 desiatky rokov, prispôsobuje sa požiadavkám a očakávaniu svojich zákazníkov, pričom sa snaží vyhovieť ich nárokom. S cestovnou kanceláriou, ktorá je od roka 2020 členom silnej nemeckej skupiny REWE a jej divízie cestovného ruchu DER Touristik, môžete cestovať až do 76 krajín. Zo 150 destinácií si určite vyberie každý. Medzi obľúbené ciele patria Arabské Emiráty, Egypt, Kapverdy, Grécko, Bulharsko, Španielsko, Chorvátsko, ale aj napríklad Kuba, Keňa či Seychely.

Na svoje si prídu jednotlivci aj rodiny s deťmi. Luxusné 5* hotely ponúkajú nadštandardné služby so súkromným wellness, či dokonca s golfovým ihriskom priamo v hoteli. Záujemca si môže zvoliť dĺžku pobytu až na 20 nocí, je tu však aj variant krátkych trojdňových pobytov. Predĺžené víkendy, poznávacie zájazdy alebo zážitková dovolenka spojená s plavbou či gastroturistikou. Nechýba ani ponuka Last Minute a First Minute. Špecialitou sú  Rozprávkové prázdniny s detským klubom Fantázia a svadby na Mauríciu.

Filter na stránke je detailný a prehľadný, jednoducho si tak vyfiltrujete dovolenku, ktorá vám vyhovie po všetkých stránkach. Konkrétne ponuky zahŕňajú popis hotela, recenzie, videá a fotky, taktiež zoznam zaujímavých miest v okolí.

Čo poviete na nadštandardné služby? CK Fischer.sk načúva svojim zákazníkom, preto ponúka balík služieb, ktoré si viete k zájazdu priplatiť. Spomenieme napríklad Early Check-in a Late Check-out, leteckú prepravu zvierat, špeciálnu stravu v lietadle či služby pre hendikepovaných. Cestovné poistenie zastrešuje poisťovacia spoločnosť ERV (Európska poisťovňa). Poplatok za poistenie sa pripočíta k cene zájazdu, ak sa preň rozhodnete. Pripravené je aj nadštandardné cestovné pripoistenie C19+, ktoré vás ochráni aj v prípade zrušenia zájazdu pre karanténu a v prípade nečakaných nákladov na náhradné ubytovanie a cestu súvisiacu s ochorením COVID-19.

Ak plánujete darovať dovolenku ako darček, v tom prípade odporúčame využiť darčekový poukaz, ktorý kancelária vydáva s 2 ročnou platnosťou. Spomenieme tiež pravidelne aktualizované COVID podmienky pre vstup do tej ktorej krajiny.

cestovka fischer

Cena

Cenu zájazdu ovplyvňuje niekoľko faktorov. V prvom rade je to destinácia, pre ktorú sa rozhodnete. Ďalej dĺžka pobytu, počet osôb, forma ubytovania, forma stravy, prídavné služby a pod. Pre porovnanie sme pre vás našli tri výhodné ponuky počas letnej sezóny 2022:

  • Egypt – Za 7 nocí v Egypte v 4 hviezdičkovom hoteli Hotelux Marina Beach zaplatíte 646 €. Pobyt All Inclusive pre 1 osobu v jednolôžkovej izbe s výhľadom do záhrady.
  • Bulharsko – Keď odletíte z Prahy, za približne 2 hodiny sa dostanete do obľúbenej dovolenkovej destinácii v Bulharsku. Hotel Laguna Mare vás za 804 € ubytuje v dvojlôžkovej izbe na 7 nocí so stravovaním All Inclusive.
  • Turecko – 812 € vás bude stáť pobyt v hoteli Kleopatra Dreams Beach na Tureckej Riviére. Užite si 8 dní so službou All Inclusive.

Cestovná kancelária ponúka štyri formy úhrady, a to bankový prevod, platba cez bankovú bránu, hotovosťou v ktorejkoľvek kamenej pobočke a darčekovými poukážkami. Niektorí zákazníci by určite uvítali možnosť splátkového predaja, táto forma platby však na stránke kancelárie chýba. Cez portál Môj FISCHER si prijatie platby pohodlne skontrolujete.

Cena za dovolenku sa skladá z dvoch zložiek. Záloha je splatná do dvoch dní od obdŕžania potvrdenia o zájazde a zahŕňa tiež poplatky za zakúpené služby, napríklad seating, parking, poistenie a pod. Doplatok je potom potrebné splatiť najneskôr 60 dní pred nástupom na zájazd. U objednaných zájazdoch s odletom menej ako 60 dní pred nástupom je celá cena splatná ihneď.

Podpora

Ak potrebujete ďalšie informácie ohľadne pobytu, k dispozícii je infolinka, ktorá je dostupná v pracovné dni od 7.00 do 21.00 hod, prípadne využite aktívne chatové okienko na online komunikáciu. S profesionálnym prístup sa stretnete na ktorejkoľvek z kamenných pobočiek. Zadajte svoje otázky pomocou kontaktného formuláru alebo napíšte na [email protected].

Užívateľské prostredie

Stránka cestovnej kancelárie Fischer.sk je prispôsobená užívateľovi. Jednoducho si vyfiltrujete dovolenku podľa preferencií. Špeciálna pozornosť je venovaná ponuke Last Minute a First Minute, tiež aktuálnym COVID informáciám. Pekne a kvalitne spracovaná je aj sekcia Často kladené otázky.

Oceňujeme, že zákazník sa na stránke ľahko dostane k užitočným webom, ako napríklad Ministerstvo zdravotníctva, Úrad verejného zdravotníctva SR, WHO. Na stránke sú dostupné aj katalógy, v ktorých si môžete zalistovať, žiaľ, v čase našej recenzie boli katalógy neaktuálne.

Náš tip

V článku o najlepších cestovných kanceláriách nájdete výber ďalších zaujímavých možností.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.1 (7 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Aleš (8. 11. 2022 14:11)

prístup CK Fisher - nespokojnost 10% ŠPATNÉ neodporúčam cestovat s CK Fisher, žiadna kompenzácia za nedodržanie zmluvného , objednaného stravovania , nekorektný prístup a výhovorky na hotel. s CK fisher teda nikdy a informované aj moje okolie. !

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár