Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Výživové poradenstvo Bodyclinic.sk – Recenzia

23. 4. 2021 Aktualizované

bodyclinic logo

Bodyclinic.sk je tím výživových poradcov, ktorý úspešne pomáhajú svojim klientom s chudnutím a zlepšením stravovacích návykov. O tom hovorí množstvo pozitívnych hodnotení.

Hodnotenie výživového poradenstva Bodyclinic.sk

8

Perfektné

Tím certifikovaných výživových poradcov Bodyclinic.sk je výbornou voľbou pre každého, kto chce schudnúť a naučiť sa zdravo stravovať. Pri vytváraní jedálnička pristupujú ku každému klientovi individuálne a podľa jeho preferencii. Menšou nevýhodou je vyššia cena ich služieb.

Cena
7
Komunikácia a služby
10
Referencie zákazníkov
10
Dostupnosť
5
Klady
  • Mnoho pozitívnych hodnotení od zákazníkov
  • Kvalitné služby
  • Dlhoročné skúsenosti
  • Individuálny prístup
  • Online komunikácia
Zápory
  • Osobné konzultácie a meranie na prístroji len na klinike v Bratislave
  • Vyššie ceny služieb

O výživovom poradenstve Bodyclinic.sk

Chcete urobiť niečo so svojim zdravím a postavou? Bodyclinic.sk je klinika, ktorá vám s týmito problémami pomôže. Ich činnosťou je poradenstvo v oblasti zdravia a zdravej výživy. Ku každému klientovi majú individuálny prístup s ohľadom na zdravotný stav a stravovacie návyky.

Jedálniček tvoria na základe diagnostiky organizmu a zahŕňajú doň potraviny, ktoré vám budú čo najlepšie vyhovovať. Tím tvorí 5 výživových poradcov s príslušnými certifikátmi. Za 8 rokov poskytovania služieb pomohli viac ako 150 klientom.

Komunikácia a služby

Poradenstvo s jedným z certifikovaných poradcov je možné osobne na klinike v Bratislave. Ak ale na to nemáte čas prípadne bývate ďaleko, tak máte k dispozícii aj online komunikáciu. To určite berieme ako výhodu. V ich ponuke nájdete tri balíky.

Prvý je základný, ktorý zahŕňa jedno meranie organizmu na špeciálnom prístroji InBody 230. K tomu budete mať 7 dňovú analýzu stravovacích návykov. Nasledovať bude hodinová konzultácia, počas ktorej preberiete všetky potrebné informácie ohľadom vášho stravovania. Tento program je vhodný pre ľudí, ktorý chcú zistiť ako sú na tom z ich stravovacími návykmi, pričom nepotrebujú schudnúť veľké množstvo tuku.

Druhým balíkom je Štandard. Tento je samozrejme o niečo drahší, avšak obsahuje toho podstatne viac. K analýze stravovacích návykov, konzultácii a merania dostanete o jednu konzultáciu naviac. Okrem toho vám špecialisti vytvoria 14 dňový jedálniček na mieru. V prípade, že počas programu nastane nejaký problém môžete kontaktovať poradcu a prebrať to s ním (telefonicky alebo chat).

Posledným balíkom má názov „Intenzívny“. V podstate v tomto balíku máte všetko čo v predošlých plus pokračovací program na jeden mesiac navyše.

K vyššie spomenutým program si môžete vybrať ešte ďalšie samostatné služby ako napríklad meranie na prístroji InBody 230, to však budete musieť absolvovať priamo na klinike. Po absolvovaní jedného z programov môžete pokračovať ďalej v tzv. pokračovacích programoch. V prípade, že popri dodržiavaní zdravého stravovania budete chcieť aj cvičiť si môžete zakúpiť USB kľúč s inštruktážnymi videami. Je ich celkovo 18 a ich obsahom sú prevedenia cvikov spolu s počtom opakovaní a sériami.

Ponuku služieb hodnotíme určite pozitívne. Majú logickú postupnosť a spolu s doplnkovými službami tvoria systém, ktorý pri poctivom dodržiavaní pomôže splniť vaše ciele.

Cena

Ceny jednotlivých balíkov nie sú najlacnejšie. Najdrahšou voľbou je Intenzívny balík, ktorý trvá mesiac a pól. Napríklad Medibalance, ktorý má ceny nastavené podobne, ponúka až 12 mesačný program. Avšak nemá takú podporu ako v prípade Bodyclinic.

Referencie zákazníkov

Zákazníci sú s Bodyclinic.sk nadmieru spokojný. Snažili sme sa nájsť nejaké negatívne skúsenosti, no na nič sme nenarazili. To vypovedá o ich kvalitnom a individuálnom prístupe. Mnohý klienti pomocou ich služieb schudli a zlepšili ich stravovacie návyky.

Dostupnosť

Dostupnosť je na tom trochu horšie. Ak chcete osobnú konzultáciu a meranie na prístroji, tak budete musieť navštíviť kliniku, ktorá sa nachádza v Bratislave. Tá je jediná na Slovensku. Avšak k dispozícii máte online komunikáciu, čo hodnotíme pozitívne.

Náš tip

V hlavnom článku nájdete ďalšie recenzie a porovnanie výživových poradenstiev.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár