Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Porovnanie sušičiek

Sušička prádla LG RC91V9AV2QR– recenzia a test

Recenzia sušičky LG RC91V9AV2QR

Energeticky úsporná sušička prádla LG RC91V9AV2QR má vysokú kapacitu bielizne i napojenie na odpad či samočistiaci kondenzátor. Práve tieto vlastnosti ju radia medzi TOP susičky bielizne na našom trhu.

Hodnotenie sušičky prádla LG RC91V9AV2QR

8.5

Perfektné

Sušička prádla LG RC91V9AV2QR je špičkovým pomocníkom do každej domácnosti. Môže za to duálne invertorové tepelné čerpadlo i inteligentné ovládanie, no prvotriedna kvalita sušenia sa premietla aj do vyššej ceny.

Spotreba
9
Hlučnosť
8
Efektivita / účinnosť sušenia
9
Ďalšie funkcie a vlastnosti
8
Klady
  • Energetická trieda A+++
  • Jednoduché ovládanie
  • Inteligentná diagnostika
  • Napojenie na odpad
  • Samočistiaci kondenzátor
Zápory
  • Vyššia cena
  • Väčšie rozmery

Spotreba – sušička prádla LG RC91V9AV2QR

Výborná sušička bielizne LG RC91V9AV2QR sa radí do energetickej triedy A+++, čo je znakom nízkej spotreby elektrickej energie. Samotný výrobca odhaduje priemernú ročnú spotrebu energie na 194 kWh, takže predstavuje lepší nadštandard oproti iným modelom. Navyše účinnosť sušičky sa radí do kategórie A, čo takisto napovedá o skvelom prevedení tohto domáceho spotrebiča.

Spotreba LG RC91V9AV2QR

Hlučnosť

V otázke hlučnosti sa pohybuje na úrovni 62 dB. To je plus mínus štandard ako pri iných modeloch sušičiek od LG, ale aj konkurenčných výrobcov.

Efektivita a účinnosť sušenia

LG RC91V9AV2QR disponuje 14 programami sušenia, v rámci ktorých nájdete klasické funkcie i programy pre alergikov. Nám navyše imponuje aj hmotnosť bubna, v ktorom môžete naraz usušiť až 9 kg bielizne.

Pozitívne tiež hodnotíme možnosť sušičku prepojiť s odpadom ako aj tchnologické spracovanie podporené vylepšeným tepelným čerpadlom. Páči sa nám i možnosť smart ovládania prostredníctvom Wi-Fi a aplikácie LG ThinQ. No a desať ročná záruka na motor a kompresor je v tomto prípade už len čerešnička na torte.

Ďalšie funkcie a vlastnosti – sušička prádla LG RC91V9AV2QR

vlastnosti LG RC91V9AV2QR

Sušička LG RC91V9AV2QR má väčšie rozmery i hmotnosť, na ktorú vplýva jej nadštandardné technické vybavenie. Preto by ste jej mali vo vašej domácnosti vyhradiť dostatok miesta.

Technické prednosti ako aj energetická úspora sa však odzrkadli aj v jej mierne vyššej cene, ktorá ale zodpovedá kvalite. No a z pohľadu bezpečnosti je tak ako pri iných modeloch moderných sušičiek samozrejmosťou detská poistka.

Kľúčové vlastnosti Hodnoty
Počet programov 14
Výška 85 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 69 cm
Energetická trieda A+++
Displej Áno
Hlučnosť 62 dB
Napojenie na odpad Áno
Samočistiaci kondenzátor Áno
Kapacita náplne 9 kg

Náš tip

Ak vás sušička prádla LG RC91V9AV2QR neoslovila, tak v článku test sušičiek prádla nájdete ďalšie recenzie vybraných spotrebičov.


Najpredávanějšie sušičky prádla

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (34 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár