Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Porovnanie sušičiek

Sušička Bosch WTW87467CS – Recenzia a test

10. 9. 2020 Aktualizované

Sušička Bosch WTW87467CS recenzia

Do testu sušičiek bielizne sme zaradili Bosch WTW87467CS. Táto sušička ponúka výbornú úsporu elektrickej energie, funkcie a ďalšie vlastnosti, pre ktoré je výborným pomocníkom v domácnosti.

Hodnotenie sušičky Bosch WTW87467CS

9

Skvelá

Sušička Bosch WTW87467CS je výbornou voľbou pre ľudí, ktorí hľadajú skvelý pomer spotreba/výkon. Taktiež disponuje veľkým množstvom programov a funkcii.

Spotreba
9
Hlučnosť
8
Efektivita/účinnosť sušenia
10
Ďalšie funkcie a vlastnosti
9
Klady
  • Výborná spotreba
  • Dostatočný počet programov
  • Osvetlenie bubna
  • Nie je potrebné napojenie na odpad
Zápory
  • Trochu vyššia cena
  • Mierne hlučná

Nízka spotreba

Sušička Bosch WTW87467CS predovšetkým disponuje energetickou triedou A+++. Vďaka nej je spotreba elektrickej energie na veľmi nízkej úrovni. Výrobca udáva ročnú spotrebu elektrickej energie na 159 kWh. To v prípade, že sa počas roka vykoná 160 cyklov so štandardným programom.

Efektivita sušenia

Efektivita sušenia prádla tejto sušičky je na vysokej úrovni. O to sa stará systém SensitiveDrying, vďaka ktorému teplý vzduch rovnomerne prúdi zo všetkých strán na bielizeň. Po skončení programu vytiahnete svoje oblečenie zo sušičky v hebkom stave bez záhybov.

Počet programov

Sušička môže usušiť takmer akýkoľvek druh oblečenia pomocou 9 programov. Medzi nimi nájdete napríklad program na vlnu, košele či na ľahké žehlenie.

Funkcie a vlastnosti

Vlastnosti Hodnoty
Počet programov 15
Výška 84,2 cm
Šírka 59,8 cm
Hĺbka 59,9 cm
Energetická trieda A+++
Displej áno
Hlučnosť 64 dB
Napojenie na odpad nie
Samočistiaci kondenzátor áno
Kapacita náplne 7 kg

Hlučnosť

Úroveň hlučnosti je 64 dB. Používatelia tejto sušičky ju označujú za mierne hlučnú, avšak hodnota je v podstate štandardná ako u väčšiny sušičiek v tejto cenovej hladine. Bočné steny sušičky sú špeciálne upravené, a preto nesie názov AntiVibration Design. To poskytne sušičke lepšiu stabilitu a tým aj menšiu hlučnosť.

Ovládanie

Nastavovanie jednotlivých programov a ovládanie sušičky je jednoduché. Pomocou otočného voliča si dokážete nastaviť sušičku jednoducho a rýchlo na požadovaný program. Pre lepšiu prehľadnosť je v pravej hornej časti displej, ktorý zobrazuje čas do ukončenia programu a zvolený program.

Bezpečnosť

Výrobcovia nezabudli zakomponovať do sušičky aj detskú poistku, ktorá zabraňuje otvoreniu dvierok počas sušenia.

Náš tip

Ak vás táto sušička bielizne nezaujala, tak v našom článku Test sušičiek prádla nájdete recenzie na ďalších 9 zaujímavých sušičiek.


Najpredávanějšie sušičky prádla

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (2 hlasy)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár