Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
 • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Street Surfing Voltaik MGT 350

Elektrická kolobežka Street Surfing Voltaik MGT 350 v bielom prevedení predstavuje dizajnový kúsok, ktorý vlastnosťami uspokojí najmä deti a dámy. Ak chcete vedieť, aké ďalšie elektrokolobežky sú momentálne v kurze, prečítajte si naše veľké porovnanie elektrokolobežiek.

Hodnotenie elektrickej kolobežky Street Surfing Voltaik MGT 350

7.7

Výborná

Výborná elektrická kolobežka do mesta, ale aj na mierne kopcovité terény. ľahko sa skladá do auta  a skvelo sa ovláda.

Rýchlosť a dojazd
7
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
9
Batéria
7
Klady
 • Jednoduchá manipulácia
 • Výborné brzdenie
 • Premyslená smart aplikácia
 • Nadčasový dizajn
 • Odpružená
 • Skvelá svetelnosť
Zápory
 • Pomalé nabíjanie
 • Nie je vhodná do strmších kopcov
 • Kĺže sa a zbrzďuje na nerovnom povrchu
 • Používatelia nad 90 kg už majú komplikácie

Rýchlosť a dojazd

Elektrická kolobežka Street Surfing Voltaik MGT 350 je skvelou voľbou do mestských ulíc. Pohodlne sa na nej dostanete do práce či do školy, bez toho aby ste museli nekonečné hodiny stáť v zápche.

Kolobežka disponuje 350 W motorom, jej maximálna rýchlosť je príjemných 25 km/h a na jedno nabitie s ňou prejdete príjemných 30 kilometrov. No dojazd môže byť nižší najmä pri vyšších váhových kategóriách a nerovnejšom teréne. Tento moment je často vytýkaný aj užívateľmi, ktorí ju tak skôr odporúčajú pre ženy a deti.

elektrokolobežka Street Surfing VOLTAIK MGT 350 recenzia

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

V dizajne je Street Surfing VOLTAIK MGT 350 v biele farbe bez pochýb jednotka. Nadčasový vzhľad jej okrem príťažlivej farby pridáva aj konštrukčné prevedenie. Kolobežka navyše disponuje zvončekom a brzdným svetlom, čo je bonus navyše nielen z pohľadu bezpečnosti, ale aj výzoru.

Na Street Surfing VOLTAIK MGT 350 sa nám páči i integrovaný LCD displej. Ten zobrazuje základné informácie o stave batérie a rýchlosti. Vysokým výkonom sa môže popýšiť aj predné LED svetlo.

Z pohľadu nosnosti výrobca udáva číslo 120 kilogramov. Používatelia však pri tomto modeli prizvukujú, že váhové kategórie nad 90 kilogramov pri manipulácii s ňou môžu pociťovať mierny diskomfort.

Páči sa nám však nízka hmotnosť kolobežky. Tá sa pohybuje na úrovni 14 kilogramov, čo je v porovnaní s inými modelmi výborná hodnota.  Street Surfing VOLTAIK MGT 350 tak budete môcť pohodlne prepravovať v MHD i aute. Okrem malej hmotnosti tomu dopomôže i jednoduchý skladací mechanizmus.

Batéria

V elektrokolobežke Street Surfing VOLTAIK MGT 350 je zabudovaná kvalitná Li-Ion 10 Ah batéria. Výkonnosť batérie sa však negatívne prejavila na dlhej dobe nabitia na plnú kapacitu. Tá sa pohybuje okolo 8 hodín. Kolobežka navyše disponuje inteligentnou funkciou znižovania výkonu pred úplným vybitím. Čo rozhodne považujeme za plus, no môže to robiť problémy pri jazde do strmého kopca či v nerovnom teréne.

Ostatné vlastnosti

Medzi popredné benefity tejto kolobežky považujeme aj smart aplikáciu na ovládanie, ktorá má obľubu i medzi jej používateľmi. Tí pozitívne hodnotia aj zadné koleso s dvojitým odpružením ako aj účinné brzdenie. To je okrem bežnej zadnej brzdy doplnené aj prednou elektronickou brzdou.

Technické parametre

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 350 W
Maximálna rýchlosť 25 km/h
Materiál rámu Hliník
Dojazd 30 km
Hmotnosť 14 kg
Nosnosť (odporúčaná) 120 kg
Doba nabíjania 8 hodín
Priemer kolies 8,66″
Minimálna výška jazdca (odporúčaná) 155 cm

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.4 (5 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár