Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro

kolobežka pre dospelých ideálna do mesta

 

Máte radi adrenalín a ste telom i dušou mestský typ? Tak určite venujte niekoľko minút nasledujúcej recenzii. Elektricka kolobežka Xiaomi Electric Scooter Mi 4 Pro je to pravé orehové pre vás.

O benefitoch elektrických kolobežiek Xiaomi sa dozviete aj v článku najlepšie elektrické kolobežky Xiaomi.

Hodnotenie  Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro

8.7

Veľmi dobre

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro je skvelá cestná elektrická kolobežka pre dospelých s príjemným dojazdom. Aj keď maximálna rýchlosť by mohla byť vyššia tento nedostatok vynahradia pokročilé funkcie a vylepšené kolieska.

Rýchlosť a dojazd
8
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
9
Batéria
9
Klady
  • Nízka hmotnosť
  • Jednoduchá manipulácia
  • Precízne spracovanie
  • Vysoký dojazd
Zápory
  • Nižšia maximálna rýchlosť
  • Len do 120 kg

Rýchlosť a dojazd

rýchlosť a dojazd Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Xiaomi MI 4 Pro je skvelý dopravný prostriedok na každodenné cestovanie po meste. Dosahuje síce maximálnu rýchlosť len na úrovni 25 km/h. Tú však môžete meniť podľa aktuálnej situácie na cestách vďaka trom rýchlostným režimom.

Výrobca všetkým nadšencom rýchlej jazdy však nižšiu maximálnu rýchlosť vykompenzoval maximálnym dojazdom. Ten sa pohybuje na úrovni až 45 kilometrov. No a prístroj dokonca zvládne i vysoké stúpanie s objemnými pasažiermi, ale pri kráľovskom dojazde sa nemusíte báť rýchleho vybitia batérie v horšom teréne.

Konštrukcia (design, nosnosť,  hmotnosť)

Konštrukcia a dizajn sú hlavné prednosti výbornej mestskej elektrickej kolobežky Xiaomi Electric Scooter 4 Pro. Je vyrobená z leteckého hliníka,kotúčovú brzdu s prepracovaným brzdovým strmeňom, čo umožňuje efektívnejšie brzdenie. Obe kolesá sú bezdušové s priemerom 10‘‘. Tie navyše disponujú výplňou DuraGel, čo sa v praxi premieta do pohodlnej jazdy.

V otázke nosnosti sa  Xiaomi Mi 4 Pro pohybuje na úrovni 120 kilogramov. Na základe užívateľských recenzii vieme, že kolobežka túto váhu naozaj zvládne na maximálnej rýchlosti aj do kopca. Samozrejme potom ale musíte počítať s nižším maximálnym dojazdom.

Elektrická kolobežka Xiaomi Electric Scooter 4 Pro sa tiež môže popýšiť minimalistickým dizajnom a nižšou hmotnosťou. Tá sa pohybuje na úrovni 16,5 kg. S kolobežkou tak zvládnete jednoducho manipulovať a preniesť ju kam potrebujete.

Batéria

výkon a batéria Xiaomi Electric Scooter 4 Pro

Výkon Xiaomi Mi Electric Scooter 4 Pro je 350 W. Podporuje ho 12,4 Ah batéria. Tá sa dobíja pomocou magnetického konektora, no výrobca neudáva priemerný čas úplného nabitia. Predpokladáme však, že keďže ide o veľkokapacitnú batériu doba nabíjania bude dlhšia ako 5 hodín.

Ostatné vlastnosti

Xiaomi Electric Scooter 4 Pro predstavuje smart spoločníka na cestách. Vďaka aplikácii Mi Home ju môžete prepojiť s mobilným telefónom. Nachádza sa na nej tiež LED ovládací displej, kde okrem rýchlosti sleduje aj aktuálnu výdrž batérie,

Technické parametre

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 350 W
Maximálna rýchlosť 25 km/h
Materiál rámu Hliník
Dojazd 45 km
Hmotnosť 16,5 kg
Nosnosť (odporúčaná) 120 kg
Doba nabíjania – hodiny
Priemer kolies 254 mm
Minimálna výška jazdca (odporúčaná) 200 cm

Najpredávanejšie elektrické kolobežky podľa heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (78 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár