Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia elektrickej kolobežky W-Tec Scootie Pro II 8‘‘

Elektrická kolobežka W-Tec Scootie Pro II 8‘‘ spríjemní každú jazdu pohodlným sedadlom a odpružením na oboch kolesách. Navyše má slušný dojazd i nosnosť a na svoje si pri nej prídu aj milovníci dizajnových vychytávok. Predáva sa totiž vo viacerých farebných prevedeniach.

Chcete sa o elektrokolobežkách so sedadlom dozvedieť viac? Prečítajte si naše veľké porovnanie najlepšie elektrické kolobežky so sedadlom.

Hodnotenie elektrokolobežky W-Tec Scootie Pro II 8‘‘

8.2

Výborné

Výborné spracovanie aj bezpečnostné prvky, to sú hlavné prednosti pohodlnej elektrickej kolobežky so sedadlom W-Tec Scootie Pro II 8‘‘.

Rýchlosť a dojazd
8
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
8.5
Batéria
8
Klady
  • Jednoduchá manipulácia
  • Zaujímavá cena
  • Bezpečnostné prvky
  • Multifunkčný displej
  • USB port
Zápory
  • Nižšia nosnosť
  • Dlhšia doba nabíjania

Rýchlosť a dojazd

Elektrická kolobežka W-Tec Scootie Pro II 8‘‘ sa môže pochváliť v otázke rýchlosti a dojazdu príjemnými parametrami. Dojazd sa pri nej pohybuje na úrovni až 40 kilometrov, čo v rámci konkurenčných kolobežiek predstavuje nadštandard. Ale má to však menší háčik. Výrobca spomínanú vzdialenosť garantuje len v prípade, že maximálna rýchlosť nepresiahne 25 km/h a jazdec bude mať hmotnosť maximálne 70 kg.

Na dlhší výlet do okolia sa preto nechystajte pomocou najvyššej rýchlosti, ktorú W-Tec Scootie Pro II 8‘‘ poskytuje na úrovni 35 km/h. Maximálnu rýchlosť viete korigovať v rámci troch úrovní 20 km/h, 25 km/h a 35 km/h.

No a výkon kolobežky sa pohybuje na úrovni 500 W. Počas dlhších výjazdov do okolia bez pochýb uvítate aj tempomat, ktorý sa automaticky aktivujte ak nebudete neustále preraďovať medzi rýchlosťami.

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Konštrukcia a design patria k významným prednostiam elektrickej kolobežky W-Tec Scootie Pro II 8‘‘ Kvalitná hliníková kostra je totiž doplnená mnohými bezpečnostnými prvkami. Ako sú odpruženie oboch kolies s kvalitnými plášťami takže elektrická kolobežka je priam stvorená na pohodlnú jazdu.

Bezpečnosť prístroja je podporená aj precíznym osvetlením. W-Tec Scootie Pro II 8‘‘ disponuje predným aj zadným centrálnym svetlo, no a samozrejme nechýba v nej ani brzdové svetlo. Ďalšie svetlá sú umiestnené v rozmernom nášľape a vytvárajú tak bezpečnostný i efektný prvok zároveň.

Recenzia elektrická kolobežka W-TEC

Pri nepriaznivom počasí zaiste oceníte aj blatníky. No a okrem už spomínaného širokého nášľapu sa o pohodlnú jazdi postarajú aj komfortné riadidlá a ergonomicky tvarované úchopy z mäkkej gumy. A aby ste sa o svoj dopravný prostriedok nemuseli báť, keď si odbehnete na kávu, dostanete k nemu i kľúčik.

Scootie Pro II sa navyše môže pochváliť aj šikovnou hmotnosťou. Tá sa so sedadlom pohybuje na úrovni 18 kg, čo je výrazný nadštandard oproti konkurenčným produktom. S nízkou hmotnosťou tak súvisí aj rýchla a ľahká manipulácia. Horšie je však na tom s nosnosťou. Kolobežka zvládne len jazdcov do 120 kg.

Batéria elektrokolobežky W-Tec Scootie Pro II 8‘‘

Batéria a ďalšie vlastnosti elektrickej kolobežky W-Tec Scootie

W-tec Skootie Pro II je zabudovaná kvalitná Li-Ion až 13 Ah batéria. Vysoká výdrž batérie sa však nepodpísala výraznejšou mierou na hmotnosti prístroja. Horšie je to však s celkovou dobou nabíjania. Tá sa pohybuje na úrovni 6-8 hodín. No ak sa vám náhodou elektrická kolobežka vybije počas jazdy, nemusíte vešať hlavu. Je pojazdná aj na manuálny pohon.

Ostatné vlastnosti

Elektrická kolobežka W-tec Skootie Pro II je okrem dospelých vhodná aj pre deti nad 10 rokov. Malí i veľkí okrem spomínaných vlastností na nej iste ocenia aj prehľadný podsvietený displej so zabudovaným USB portom. V ňom si môžete počas jazdy nabíjať napríklad mobil. Ide tak o príjemný model, ktorý vám pomôže stráviť aktívny čas vonku.

Technické parametre

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 500 W
Maximálna rýchlosť 35 km/h
Materiál rámu Hliník
Dojazd 40 km
Hmotnosť 13,5 kg bez sedadla, 18 kg so sedadlom
Nosnosť (odporúčaná) 120 kg
Doba nabíjania 6-8 hodiny
Priemer kolies 17,14 cm
Minimálna výška jazdca (odporúčaná) 130 cm

Najpredávanejšie elektrokolobežky so sedadlom

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (72 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár