Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia Keto Nutri Food – náhrada stravy

recenzia keto nutri food

Keto diéta od spoločnosti Nutri Food company predstavuje ďalší ucelený systém, ktorý prostredníctvom náhrady stravy pomáha ľuďom chudnúť. My sa teraz pozrieme na ponuku tejto formy keto diéty ako aj ceny a ponuky jedálničkov.

Ak chcete spoznať ďalšie možnosti náhrady stravy dostupné na našom trhu prečítajte si aj náš článok Najlepšia náhrada stravy.

Hodnotenie náhrady stravy Keto Nutri Food

8.3

Perfektné

Keto Nutri Food je zaujímavý program na redukciu hmotnosti založený na keto diéte. Ponúka širokú škálu možností náhrady jedla ako aj kompletné balíky či jedálničky na mieru. Preto sa teší celkom príjemnej popularite predovšetkým z dámskych radov.

Ponuka produktov
9
Cena
8
Hodnotenie zákazníkov
9
Podpora
7
Klady
  • Podpora rýchleho chudnutia
  • Široká škála produktov
  • Rýchla príprava
  • Jedálničky na mieru
  • Produkty aj bez alergénov
Zápory
  • Horšia zákaznícka podpora

Ponuka produktov

ponuka produktov

V ponuke e-shopu Keto Nutri Food nájdete veľké množstvo produktov. V ich prípade ide najmä o vysokobielkovinové potraviny a diétne ketogénnové jedlá.

V rámci nich nájdete klasické hlavné jedlá ako cestoviny Carbonara, polievky, zmesi na prípravu kokteilov, ale aj kaše, sladkosti či slané pochutiny. Nám sa na ponuke produktov páči, že sú medzi nimi aj výrobky vhodné pre alergikov. Napríklad si tu vyberú aj tí, ktorí trpia intoleranciou na laktózu alebo lepok.

Benefitom je určite i výber pečiva, ktoré slúži ako alternatíva ku klasickému chlebu, takže v rámci programu môžete plnohodnotne nahradiť štandardnú stravu. Na e-shope taktiež nájdete zvýhodnené balíčky, vďaka ktorým ušetríte financie a dostanete i darček napríklad v podobe šejkra.

Diétne plány

Keďže aj v prípade Keto Nutri Food ide v prvom rade o to, aby pomocou náhrady jedla pomohli ľuďom schudnúť, je ich prioritným produktom poradenstvo. To sa týka výživy i tvorby diétnych plánov.

Diétne plány sa tu pritom počítajú na základe hmotnosti do 80 kilogramov a nad 80 kilogramov. V každej kategórii si potom môžete zakúpiť kompletný jedálniček na chudnutie od dvoch po 12 týždňov. V Nutri Food však môžete chudnúť aj s výživovým poradcom. Toho môžete najčastejšie v krajských mestách navštíviť osobne alebo kontaktovať on-line.

Cena

cena nutri food potravín

Cena Keto Nutri Food produktov závisí od viacerých parametrov. Ak kupujete hlavné jedlo, tak suma je vyššia ako za sladkú maškrtu na olovrant. Samozrejme všetko tiež závisí od zloženia. No kokteily či cestoviny kúpite už od 2,50 €.

Najdrahšie sú pritom kompletné jedálničky na celé týždne, ktoré stoja od sto eur vyššie. Takže ak chcete na potravinách od Nutri Food ušetriť, odporúčame vám sledovať aktuálne akcie na e-shope spoločnosti.

Hodnotenie zákazníkov a podpora

Z pohľadu užívateľov Keto Nutri Food produktov je najlepšie hodnotený cieľový efekt tohto programu. Takmer všetci jeho užívatelia začali zhadzovať kilogramy už v prvých dňoch nasadenia diéty. Na druhej strane sme zaznamenali aj niekoľko negatívnych skúsenosti, najmä v otázke chuti a možnom jo-jo efekte.

Zákaznícka podpora Keto Nutri Food je na prijateľnej úrovni. Kvitujeme síce klientske centrá a možnosť on-line formulára do on-line poradne, no absentuje tu zákaznícky servis ako aj chatbot.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno
Chat Nie
Recepty Áno
Diétne plány Áno
Blog / Magazín Áno
YouTube kanál Áno
Doručenie 1-3 dni
Cena prepravy 4-5 €
Možnosti platy Prevod online / Karta

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.0 (33 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár