Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Nokian Weatherproof

16. 3. 2021 Aktualizované

Nokian Weatherproof

Celoročné pneumatiky Nokian Weatherproof sú zaujímavou alternatívou ku klasickým letným pneumatikám. Poskytujú väčšiu univerzálnosť, odolnosť a dajú sa použiť behom všetkých 4 ročných období. V lete disponujú veľmi dobrými vlastnosťami a dokážu konkurovať aj kvalitným letným pneumatikám.

Hodnotenie Nokian Weatherproof

8.4

Perfektné

Pneumatiky Nokian Weatherproof odporúčame používateľom, ktorý hľadajú univerzálnejšie riešenie obutia vozidla, než aké dokážu poskytnúť letné pneumatiky. Nokian Weatherproof fungujú vynikajúco v širokom rozpätí rôznych teplôt. Medzi ich najväčšie kvality patrí skvelá trakcia, spoľahlivé brzdenie a výborná odozva na riadenie.

Jazdné vlastnosti na suchej vozovke
9
Jazdné vlastnosti na mokrej vozovke
8
Úspora paliva
7
Životnosť
9
Užívateľské recenzie
9

Celoročné riešenie aj na leto

Na rozdiel od letných pneumatík, ktoré sú určené len na teplejšie počasie, sú Nokian Weatherproof vyvinuté na celoročné použitie. Musíme povedať, že fungujú až prekvapivo dobre naprieč širokou škálou rôznych teplôt a podmienok. V lete oceníte ich presnosť, stabilitu a vynikajúcu priľnavosť. Svojimi vlastnosťami dokáže konkurovať aj kvalitným letným pneumatikám.

Spoľahlivé brzdenie za každého počasia

Pneumatiky Nokian Weatherproof disponujú stromčekovým smerovým dezénom, ktorý je obohatený o geometrické bloky. Tento dizajn je skvelým riešením pre dosiahnutie skvelej trakcievýborných brzdných vlastností. Spolu s lamelovým systémom sa tak Nokian Weatherproof dokážu správať predvídateľne za každého počasia. Spomínaný stromčekový dezén je veľmi efektívny v rýchlom odvádzaní vody, čo oceníte za mokrého počasia.

Univerzálne použitie

Mnoho celoročných pneumatík nedokáže v reálnych podmienkach používateľovi poskytnúť to, čo výrobca sľubuje. Nokian Weatherproof sú výnimkou. Vďaka flexibilnej dezénovej zmesi, ktorá reaguje na široký teplotný rozsah, je možné tieto pneumatiky efektívne používať behom celého roku.

Vlastnosť Hodnota
Šírka 205
Profil 55
Vnútorný priemer 16
Index nosnosti 91
Index rýchlosti H
Úspornosť paliva C
Priľnavosť za mokra A
Hlučnosť 69 dB
Náš tip

Prezrite si viac zaujímavých modelov v našom teste letných pneumatík.

Najpredávanejšie letné pneumatiky podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár