Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia masážnej pištole Naipo MGG-2103

28. 4. 2022 Aktualizované

Masážna pištoľ Naipo MGPC-007

Výkonná masážna pištoľ Naipo MGG-2103 získava od nás vysoké body predovšetkým za výkon a funkcie. Pištoľ s extra dlhou výdržou používajte doma, alebo si ju zoberte so sebou na cesty. Je určená pre masáž mnohých oblastí na vašom tele. Ktoré to sú, sa dočítate v nasledujúcom článku. Ďalšie modely nájdete v článku o najlepších masážnych pištolí.

Hodnotenie masážnej pištole Naipo MGG-2103

8.3

Skvelá

Masážna pištoľ Naipo MGG-2103 ponúka až päť úrovní intenzity. Zahreje svaly a rozprúdi krv, aktivuje svaly, je účinná pri relaxácií aj regenerácií. Určite oceníte aj je tichý chod. Užívajte si masáž a relaxujte, už po niekoľkých minútach sa budete cítiť ako znovuzrodení.

Dizajn a prevedenie
8
Výkon a funkcie
9
Použitie
8
Klady
  • Extrémne dlhá výdrž batérie
  • 5 nadstavcov, 5 úrovní intenzity
  • Tichý chod
  • S poistkou proti prehriatiu
  • V elegantnom prenosnom obale
Zápory
  • Vyššia hmotnosť
  • Doba nabíjania až 3 hod
  • Stále pomerne vysoká cena

Dizajn a prevedenie Naipo MGG-2103 8/10

Masážna pištoľ Naipo MGG-2103 má tradičný tvar, ktorý pripomína pištoľ alebo vŕtačku. Má kompaktné rozmery a dlhú štíhlu rukoväť, preto sa veľmi dobre drží v ruke. Výkonný motor s vysokým krútiacim momentom a 2500 mAh batéria zvyšujú hmotnosť prístroja. Predstavte si, že máte niekoľko minút v ruke nepretržite držať vrecko a pol múky. 1,6 kg prevádzkovej váhy vám počas obsluhy dá poriadne zabrať. O to náročnejšie to bude pre nežné pohlavie. Zato použitý bezkefkový motor je ultra tichý s 45 dB prevádzkovou hlučnosťou, masáž bude o to pohodlnejšia. Keďže nebudete rušení žiadnymi nepríjemnými zvukmi, počas masírovania dokážete skutočne zrelaxovať.

Gombík zapínania sa nachádza zospodu rukoväte. Keď ho posuniete do pozície ON, v spodnej časti rukoväte sa rozsvietia modré LED diódy, ktoré zároveň informujú o kapacite batérie. Pre väčší komfort je rukoväť vybavená silikónovým protišmykovým krytom.

Zariadenie sa dodáva v elegantnom kufríku v neutrálnej sivej farbe. Takto si môžete pištoľ zobrať so sebou aj na cesty. Balenie máte vyriešené, a takto ani v cestovnom kufri či taške nezaberie veľa miesta. Máte doma športovca? Potrebuje niekto z vašej rodiny či priateľov uľaviť od bolesti? Darujte mu tento masážny prístroj, je to skutočne výnimočný a praktický dar.

Výkon a funkcie 9/10

Masážna pištoľ Naipo MGG-2103 dokáže zasiahnuť a zaktivovať svalové skupiny až do hĺbky 12 mm. S takouto amplitúdou patrí medzi priemerné masážne prístroje. Stačí nasadiť jednu z piatich hlavíc, ktoré sa dodávajú s prístrojom, a podľa odporúčaní v priloženom návode sa môžete pustiť do masáže. Týchto 5 nadstavcov bolo vybratých zámerne tak, aby ste sa touto vibračnou masážnou pištoľou dostali na akékoľvek miesto na tele.

Úroveň intenzity nastavíte jedným kliknutím. Pre ktorú úroveň ste sa rozhodli, vidíte aj na tele pištole. K dispozícií je až 5 úrovní (počet otáčok za minútu od 1200 až po 3200), podľa toho sa rozsvieti jedna alebo všetkých päť diód. Najnižšia úroveň je určená na zahratie, druhá na aktivovanie svalov, tretia na relaxačnú masáž, štvrtá úroveň vám uľaví od bolesti a piata, najvyššia, má za úlohu regeneráciu svalov.

Naipo je priebojník vo svojej kategórii najmä vďaka veľkokapacitnej batérie. Na jedno nabitie vám pištoľ bude slúžiť 5 – 7 hodín v závislosti od intenzity.

Použitie 8/10

Nielen športovci potrebujú masáž. Mnohých z nás trápia rôzne akútne bolesti, napätie v svaloch či slabšia priechodnosť ciev. S týmto všetkým vám dokáže pomôcť masážna pištoľ Naipo. Použite ju pred športovou aktivitou, počas nej a po tom, ako docvičíte. Doprajte si zopár minút nerušenej masáže v pohodlí domova, budete prekvapení, ako dokáže zregenerovať celé vaše telo, takéto masírovanie má dokonca vplyv aj na kvalitu spánku.

Pištoľ vysiela vysokofrekvenčné pulzy priamo do svalov, a tak podporuje ich regeneráciu. Je navyše vybavená bezpečnostnou poistkou proti prehriatiu. Po 10 minútach intenzívneho používania sa pištoľ automaticky vypne. Ďalší bezpečnostný prvok je mikroelektronický chladiaci systém.

5 vymeniteľných hlavíc je postačujúcich na masáž celého tela. Guľatý nadstavec je určený veľké rozsiahle svaly, ako sú ramená, nohy, lýtka, chrbát a bedrá. Vidlicová hlavica pre krk, chrbticu a achillove päty. Nadstavec v tvare kužeľa pre masáž dlaní, chodidiel, kĺbov a spúšťových bodov, tzv. trigger points. Posledné dve ploché hlavice poslúžia pri masírovaní všetkých svalových skupín so zameraním na relaxáciu a body shaping.

Vlastnosť Hodnota
Výrobca Naipo
Amplitúda 12 mm
Počet rýchlostí 5
Hlučnosť 45 db
Napájanie Batéria
Doba nabíjania 3 hod
Výdrž batérie 5 – 7 hod
Hmotnosť 1 600 g
Približná cena 200 €

Najpredávanejšie masážne pištole podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.8 (21 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár