Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia náhrady stravy Mana

Recenzia náhrady jedla Mana

Mana predstavuje nutrične kompletné jedlo, ktoré už niekoľko rokov pôsobí na našom trhu. Ak preto hľadáte spôsob ako aj pri rýchlom životnom štýle nezanedbávať pravidelné stravovanie, ste na správnej adrese. My vám teraz predstavíme ponuku produktov Mana ako aj ďalšie parametre tejto náhrady jedla.

Ak chcete spoznať ďalšie možnosti náhrady stravy dostupné na našom trhu prečítajte si aj náš článok Najlepšia náhrada stravy.

Hodnotenie náhrady stravy Mana

8.4

Perfektné

Mýtus o životodarnej energii v podobe MANA, ktorý sa traduje v polynézskej kultúre pretavili do reality českí start-upisti. Na trh priniesli náhradu stravy s bioaktívnymi účinnými látkami, ktorá je oslobodená od alergénov. Je tak vhodná aj pre vegánov, čo jej pridáva na popularite.

Ponuka produktov
8
Cena
8
Hodnotenie zákazníkov
9.5
Podpora
8
Klady
  • Výživovo bohatá náhrada jedla
  • Vhodné aj pre vegánov
  • Rýchla príprava
  • Vegánsky burger
Zápory
  • Horšia chuť
  • Vyššia cena

Ponuka produktov

Produkty spoločnosti mojamana.sk

V rámci produktov MANA nájdete len tri výrobky: MANA POWDER, MANA DRINK a MANA BURGER.

Mana Powder pritom predstavuje práškovú formu vegánskej náhrady jedla, ktorú môžete pridať do akéhokoľvek smoothie alebo si z neho pripravíte len jednoduchý shake. Vtedy prášok zmiešate s vodou alebo mliekom. Celá príprava je kratšia ako 60 sekúnd, čo je ďalšou devízou tejto unikátnej náhrady stravy.

Okrem Mana Powder v ponuke výrobcu nájdete aj Mana Drink. Podobne ako pri Mana Powder ide o nápoj zložený s vyváženým pomerom bielkovín, sacharidov a tukov z kvalitných rastlinných zdrojov. No a ako Mana prášok tak aj Mana drink nájdete v troch príchutiach – marhuľa, čokoláda alebo prírodnej bez príchuťovej variante.

Novinkou v rámci produktov MANA je MANA Burger. Spustenie jeho predaja sa na slovenskom e-shope len pripravuje. No podobne ako pri ostatných produktoch v rámci tejto značky ide o čisto vegánsky výrobok s chuťou pravého burgra.

Diétne plány

Mana nefunguje ako iné náhrady jedla na princípe ketózy, ktoré vo svojom programe ponúkajú aj diétne plány. No na stránke výrobcu nájdete recepty na zdravé sladkosti, pri ktorých môžete použiť MANA POWDER.

Okrem toho samotný nápoj či prášok obsahuje príjemných 400 kcal, čo plnohodnotne nahrádza hlavné jedlo dňa, aj v prípade, že sa snažíte o redukciu hmotnosti.

Cena

Cena produktov MANA nie je najnižšia. Ak chcete ušetriť, objednávkou sa musíte zapojiť do systému predplatného. To znamená, že hneď prvým nákupom sa zaväzujete, aby vám vybraný produkt prišiel znovu po časovom období, pre ktoré sa rozhodnete. No samozrejme z tohto cyklu sa môžete kedykoľvek odhlásiť. Našťastie si môžete zvoliť i jednorazový nákup, ten je však o niečo drahší a pokiaľ nerobíte objednávku nad 140 €, cena poštovného sa hýbe medzi 8-9 €.

No a teraz ešte pár informácií k cenám. Mana Powder pre 35 porcií začína od 74,79 € a Mana Drink 3,30 €.

Hodnotenie zákazníkov a podpora

Zákazníci MANA produkty hodnotia všeobecne dobre. Výhrady sme zaznamenali len v otázke ceny a chuti. Tá je podľa nich nie veľmi príjemná a preto najmä prášok odporúčajú kombinovať do smoothie i s inými potravinami.

Čo sa týka zákazníckej podpory, tak tá funguje veľmi dobre. V rámci pracovných dňoch vám zamestnanci MANA pomôžu vo vyhradenom čase po telefóne. Kontaktovať ich môžete i mailom či prostredníctvom sociálnych sieti. No a na webe mojamana.sk funguje i chatbot.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno
Chat Áno
Recepty Áno
Diétne plány Nie
Blog / Magazín Áno
YouTube kanál Áno
Doručenie 1-3 dni
Cena prepravy 8-9 €
Možnosti platy Prevod online / Karta

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.0 (34 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár