Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia elektrickej kolobežky Kugoo M4 Pro

Prémiová elektrická kolobežka s vysokým dojazdom

Elektrická kolobežka Kugoo M4 Pro patrí k obľúbeným modelom elektrických kolobežiek s prémiovým výkonom. Ten sa podpísal pod rýchlosť i dojazd, preto je určená pre všetkých milovníkov pokročilých elektrokolobežiek s nadštandardným vybavením. Porovnanie tejto elektrokolobežky s ďalšími nájdete v tomto článku.

Hodnotenie elektrickej kolobežky Kugoo M4 Pro

8

Perfektná

Silná kolobežka s možnosťou nastavenia rýchlosti, ktorá vďaka veľkým kolesám zvládne aj náročný terén. No jej limity vidíme v dlhej dobe nabíjania a ťažšiemu skladaniu.

Rýchlosť a dojazd
9
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
8
Batéria
7
Klady
  • Dlhý dojazd
  • Vysoký výkon a rýchlosť
  • Obe kolesá odpružené
  • So sedadlom
Zápory
  • Ťažšie sa skladá
  • Problémy s predným hrkaním
  • Vyššia hmotnosť
  • Dlhšie nabíjanie

Rýchlosť a dojazd

Rýchlosť a dojazd Kugoo M4 Pro

Elektrická kolobežka Kugoo MP4 Pro pracuje prostredníctvom výkonného až 500 W motora. Dosiahnete ňou tak  nadštandardnú rýchlosť. Tá sa pohybuje na úrovni úctyhodných 45 km/h, pričom si môžete zvoliť tri jazdné režimy – EKO, NORMAL a TURBO.

Kráľovský je aj jej dojazd. Ten na jedno nabitie dokáže prejsť až 55 kilometrov. Samozrejme ide o maximum, ktoré dokáže kolobežka ponúknuť a celkový dojazd sa môže líšiť od náročnosti terénu, poveternostných podmienok a telesných proporcií jazdca. Dobrou správou však je, že  stroj podáva prijateľný výkon pri stúpaní aj pri ľuďoch, ktorých váhový limit je nad 80 kg.

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Kugoo MP4 Pro má však hmotnosť 24 kg, čim prichádzame k prvému kameňu úrazu tohto inak prémiového kúsku. Viacero recenzentov sa pri tomto modeli sťažuje nielen na ťažšie skladanie, ale aj následnú manipuláciu s prevozom. Na druhej strane nám však nedá nenapísať, že vyšší štandard, ktorý prístroj ponúka v podobe silnej batérie, kolies i príslušenstva sa musel niekde odraziť.

V prípade nosnosti výrobca udáva čísla 150 kilogramov, čo do veľkej mieri zodpovedá realite. Ako sme už vyššie uviedli elektrickej kolobežke nerobí problém odviesť aj vyššie váhové kategórie cez nerovný terén do kopca.

Batéria

Batéria a manipulácia Kugoo M4 Pro

Vysoký výkon Kugoo MP4 Pro sa tak naplno prejavil aj v silnej 16 Ah batérii, pričom tento model môžete kúpiť aj vo vyššej verzii až s 18 Ah batériou. Na druhej strane však užívateľov menej poteší doba nabíjania. Tá sa na plný dojazd pohybuje na úrovni 6-8 hodín.

Ostatné vlastnosti

Výnimočnosť elektrickej kolobežky Kugoo MP4 Pro bez pochýb tkvie aj v jej špeciálnych vlastnostiach. K ním patria veľké drapľavé pneumatiky s predným aj zadným odpružením. Pre prístroj tak nie je problém akýkoľvek nerovný či kopcovitý terén. Kolobežka je totiž svojou konštrukciou vysoko odolná proti opotrebovaniu. Pohodlnú jazdu zas zabezpečuje príslušenstvo ako LED displej, výškovo nastaviteľné sedadlo, zabudované smerovky i výstražná trúba.

Technické parametre

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 500 W
Maximálna rýchlosť 45 km/h
Materiál rámu Hliník
Dojazd 55 km
Hmotnosť 22,6 kg
Nosnosť (odporúčaná) 150 kg
Doba nabíjania 6-8 hodín
Priemer kolies 10″
Minimálna výška jazdca (odporúčaná)

Najpredávanejšie elektrokolobežky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (72 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár