Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia masážnej pištole inSPORTline Bitigo

28. 4. 2022 Aktualizované

Recenzia inSPORTline Bitigo - cenovo dostupná vibračná pištoľ

Cenovo dostupná masážna pištoľ inSPORTline Bitigo je ľahká, s extra výdržou a ponúka až 20 rýchlosti. Patrí medzi obľúbené prístroje medzi bežným používateľmi. Priaznivé recenzie a inšpiratívne skúsenosti nás naviedli, aby sme jej pridelili tretie miesto v našom porovnaní masážnych pištolí.

Hodnotenie masážnej pištole inSPORTline Bitigo

8

Skvelá

Ľahká masážna pištoľ inSPORTline Bitigo sa dobre drží v ruke, ovláda sa jedným tlačidlom, preto jej obsluhu zvládne naozaj každý. S 20 rýchlosťami a 4 nadstavcami ponúka niekoľko masážnych programov, ktoré vám uľavia od bolesti a zregenerujú svaly.

Dizajn a prevedenie
7
Výkon a funkcie
9
Použitie
8
Klady
  • Ľahká
  • Až 20 rýchlostí
  • Dlhá výdrž batérie
  • V prenosnom kufríku
  • Cena
Zápory
  • Niektorí užívatelia sa pri dlhom držaní ponosujú na vyššiu hmotnosť
  • Nedostatočný manuál

Dizajn a prevedenie inSPORTline Bitigo 7/10

Pri masážnych prístrojoch, ktoré máte istý čas držať v ruke, je azda najdôležitejšia ich hmotnosť. Masážna pištoľ inSPORTline Bitigo sa so svojimi 800 g radí do triedy najľahších ručných zariadení, a predsa sa našli užívatelia, ktorí z vlastnej skúsenosti tvrdia, že pištoľ sa po niekoľkých minútach javí veľmi ťažká.

Za jej nižšiu hmotnosť môže aj ľahký, ale pevný plast, ktorý tvorí obal pištole. Neutrálnu tmavosivú farbu dopĺňa zelené podsvietenie v spodnej časti rukoväte. Bezdrôtové prevedenie je praktické, počas používania vám neprekáža nijaký kábel. Pokiaľ je pištoľ nabitá, pokojne ju vytiahnite aj v posilňovni, pri bazéne či v kancelárií, keď sa opäť prihlásia tie nepríjemné bolesti. Všetky ovládacie tlačidlá sa nachádzajú na zadnej časti ramena. Nájdete tu gombík zapnutia a vypnutia, indikátor kapacity batérie, zobrazenie vybranej rýchlosti a napájací port.

Výkon a funkcie 9/10

Masážnu pištoľ inSPORTline sme vybrali do nášho porovnávania nielen pre jej skvelú cenu, ale aj pre jej vlastnosti. Tak napríklad množstvo rýchlostí. Kým ostatné porovnateľné pištole disponujú 5 až 12 rýchlosťami, Bitigo ich má až 20. Keď k tomu pripočítame 4 vymeniteľné nadstavce, získame niekoľko desiatok programov, z ktorých si vyberie každý.

Amplitúda 8 mm predstavuje priemer, postačuje však na tlakovú masáž takmer celého tela. Perkusná pištoľ Bitigo je mimoriadne tichá. Pri meraní sa hlučnosť vyšplhala na príjemných 35 – 45 dB. Pre lepšiu predstavu môžeme povedať, že takáto hlučnosť sa rovná bežnému rozprávaniu sa medzi ľuďmi. Je to tichý šum, ktorý nijako nenaruší váš pocit z masáže a z relaxácie spojenej s ňou.

Pištoľ poháňa 12V dobíjacia batéria, ktorá na jedno nabitie dokáže fungovať až 5,8 hodín. Táto výdrž môže byť kratšia. Závisí to od intenzity a zvolenej rýchlosti.

Použitie 8/10

Vibračná masážna pištoľ inSPORTline Bitigo uvoľňuje stuhnuté a boľavé svaly. Už krátko po tréningu pocítite úľavu. Podporuje tiež krvný obeh, zlepšuje spánok a uvoľňuje napätie, vďaka čomu dokážete lepšie zvládať stres. Zverte sa jej, ak máte stuhnuté svaly od niekoľkohodinového sedenia za počítačom. Stačí si vybrať jeden zo štyroch nadstavcov. Univerzálny guľatý nadstavec je obalený v tuhej pene. Určený je na masírovanie všetkých svalov na ľudskom tele. Plochá násadka masíruje väčšie svaly a citlivé miesta. Ak máte na tele konkrétny bod, ktorý vás trápi viac ako všetko ostatné, použite nadstavec v tvare hrotu. Rozdvojená hlavica zmierni bolesti a napätie na vašej chrbtici.

Výrobca neodporúča používať prístroj na jednom mieste dlhšie ako 60 sekúnd. Vyvarujte sa masírovania kostí alebo tvrdých častí. Masážna pištoľ inSPORTline Bitigo je skonštruovaná tak, aby sa predišlo riziku prehriatia. Automaticky sa vypne po 15 minútach intenzívneho používania.

Vlastnosť Hodnota
Výrobca inSPORTline
Amplitúda 8 mm
Počet rýchlostí 20
Hlučnosť 35 – 45 db
Napájanie Batéria
Doba nabíjania 3 hod
Výdrž batérie 5,8 hod
Hmotnosť 800 g
Približná cena 70 €

Najpredávanejšie masážne pištole podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 4.3 (11 hlasov)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár