Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia Goodyear Ultragrip Performance +

1. 11. 2022 Aktualizované

Goodyear Ultragrip Performance + 215-55 R17 98V recenzia

Zimné pneumatiky Goodyear Ultragrip Performance + 215/55 R17 98V patria medzi to najlepšie, čo na trhu nájdete. Vynikajú skvelými jazdnými vlastnosťami na mokrej či zasneženej vozovke. Ideálne obutie pre výkonne automobily a SUV-éčka.

Hodnotenie Recenzia Goodyear Ultragrip Performance +

9.3

TOP

Goodyear Ultragrip Performance + 215/55 R17 98V ponúkajú v zimnom období výbornú ovládateľnosť auta, či to už na suchej, mokrej alebo namrznutej vozovke. Vhodné sú pre vodičov, ktorí vyžadujú silný výkon aj na snehu či ľade a ocenenia vysokú mieru bezpečnosti.

Jazdné vlastnosti na mokrej vozovke
9.5
Jazdné vlastnosti na snehu
9.5
Jazdné vlastnosti na suchej vozovke
9.5
Úspora paliva
8.5
Tichosť
9
Hodnotenie používateľov
10

Prémiová kvalita

Zimné Goodyear Ultragrip Performance + 215/55 R17 98V ponúkajú výbornú kvalitu prakticky po všetkých stránkach. Potešením sú nielen výborné jazdné vlastnosti, ale aj dlhá životnosť. Počítať je samozrejme potrebné s tým, že ich cena je síce nadpriemerná, ale adekvátna tomu, čo za ňu získate. Hodia sa najmä pre vodičov výkonných automobilov a SUV-čiek, s ktorými môžu zamieriť aj do náročnejšie terénu. A taktiež pre vodičov s vysokými nárokmi, ktorí majú záujem o spoľahlivé a bezpečné obutie svojho automobilu.

Výborné jazdné vlastnosti na snehu aj ľade

Zimné pneumatiky Goodyear Ultragrip Performance + sa vyznačujú výbornými jazdnými vlastnosťami v náročných zimných podmienkach. Spoľahnúť sa môžete na vynikajúcu ovládateľnosť a priľnavosť, či to už na mokrej alebo namrznutej vozovke. Hydrodynamické drážky pomáhajú efektívne odvádzať vodu spod kolies, čo umožňuje vyhnúť sa nebezpečnému aquaplaningu. Zimné pneumatiky Goodyear Ultragrip Performance + celkovo poskytujú na zimných vozovkách chvályhodný výkon a vysokú mieru bezpečnosti, k čomu prispieva kratšia brzdná dráha.

Úspora paliva aj vysoká rýchlosť

Zimné pneumatiky Goodyear Ultragrip Performance + 215/55 R17 98V majú znížený valivý odpor, čo sa pozitívne prejavuje v podobe nižšej spotreby paliva. Z hľadiska úspornosti paliva patria do triedy C. 17-palcové pneumatiky majú index nosnosti 98 a maximálnu rýchlosť až 240 km/h. Aj tieto hodnoty potvrdzujú, že zimné pneumatiky sú vhodné aj pre väčšie a výkonné autá. Hlučnosť pneumatík dosahuje 71 dB.

Kľúčové vlastnosti Hodnoty
Šírka 215
Profil 55
Vnútorný priemer 17
Index nosnosti 98
Index rýchlosti V (240 km/h)
Úspora paliva C
Priľnavosť za mokra B
Hlučnosť 71 dB
Náš tip

Viac recenzií kvalitných modelov nájdete v článku najlepšie zimné pneumatiky.

Najpredávanejšie zimné pneumatiky podľa Heuréky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Kornel Kubík
Kornel Kubík

Aktívne sledujem technologický vývoj. Obzvlášť ma baví všetko, čo súvisí s bývaním – od nových typov vykurovania cez inteligentnú domácnosť až po malé spotrebiče. Zároveň je mojou vášňou písanie, preto tvorím a radím aj na tomto webe.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár