Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia elektrokolobežky Bluetouch BT Kids

kolobežka vhodná pre deti od 5 rokov s 3 rýchlostnými režimami

Skladacia detská kolobežka s dobrými parametrami za atraktívnu cenu. Taká je elektrická kolobežka Bluetouch BT Kids. Ak vás predchádzajúce informácii oslovili, určite si prečítajte nasledujúcu recenziu, kde o tejto elektrokolobežke dozviete viac.

Chcete vedieť, aká kolobežka by bola vhodná pre vášho malého šibala? Prečítajte si náš článok najlepšie elektrické kolobežky pre deti.

Hodnotenie elektrokolobežky Bluetouch BT Kids

7.5

Dobré

Bluetouch BT Kids. je funkčná elektrická kolobežka na menšie vzdialenosti, ktorá svojou nostnosťou bude pasovať aj mladším deťom. Navyše ju môžete prispôsobiť skúsenostiam jazdca a LED osvetlením si získa nejedno detské srdce.

Rýchlosť a dojazd
7
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
7.5
Batéria
8
Klady
  • Výborná cena
  • Nízka hmotnosť
  • LED osvetlenie
  • 3 rýchlosti
  • Nášľapná brzda
Zápory
  • Vyššia kazivosť
  • Len do 130 cm

Rýchlosť a dojazd

Máte doma malého jazdca a uvažujete nad kúpou elektrickej kolobežky? Tak potom vás určite osloví aj Bluetouch BT Kids. Predáva sa v niekoľkých farbách a príťažlivá je nielen cenou.

Vašim ratolestiam starším ako 5 rokov prinesie bezpečný zážitok z jazdy maximálnou rýchlosťou 8 kn/h. Tú podporuje motor s výkonom 60W. Rýchlosť elektrickej kolobežky však viete korigovať v rámci 3 režimov.

Rýchlosť a dojazd elektrickej kolobežky pre deti

Maximálny dojazd elektrokoloežky Bluetouch BT Kids je 7 kilometrov, čo malým šibalom bohato stačí. Aj keď chápeme, že starší školáci môžu mať k spomínaným parametrom menšie výhrady.

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Elektrická kolobežka Bluetouch BT Kids je zhotovená z hliníkovo-oceľových materiálov. Tie sú podporené bezpečnostnými prvkami ako je nášľapná brzda či mäkké rukoväteprotišmyková opierka nôh. Všetky spomínané atribúty tak zaisťujú malým jazdcom primeranú stabilitu.

Nosnosť elektrickej kolobežky Bluetouch BT Kids sa pohybuje na úrovni 50 kg, takže ju zvládnu aj staršie deti. No kapacity prístroja sa obmedzujú na maximálnu výšku do 130 cm, ktorú priemerne dosahujú žiaci prvého stupňa základnej školy. K dostaniu je v niekoľkých farebných variantoch.

V otázke hmotnosti sa môže elektrokolobežka Bluetouch BT Kids  pochváliť výbornými štyrmi kilami. Deti ju tak dokážu hravo zložiť a preniesť všade tam, kam budú potrebovať.

Batéria

Bluetouch BT Kids sa vyznačuje príťažlivým podsvietením

V elektrickej kolobežke Bluetouch BT Kids je zabudovaná 2 Ah lítiovo-iónová batéria. Po úplnom vybití ju viete nabiť za expresne krátky čas 2 až 3 hodiny. Používatelia kolobežky jej však viackrát vytýkajú, že batéria je nekvalitná a kolobežka aj po nabití nefunguje.

Ostatné vlastnosti

Bluetouch BT Kids disponuje príťažlivým dizajnom, ktorý je doplnený LED osvetlením s 7 rôznymi farbami. Svetlá však majú okrem estetickej aj bezpečnostnú funkciu. Kolobežka sa tiež predáva za veľmi dobrú cenu, no používatelia jej viackrát vyčítali nekvalitnú batériu.

Technické parametre

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 60 W
Maximálna rýchlosť 8 km/h
Materiál rámu Hliník
Dojazd 7 km
Hmotnosť 4,6 kg
Nosnosť (odporúčaná) 50 kg
Doba nabíjania 2-3 hodiny
Priemer kolies 127 mm
Minimálna výška jazdca (odporúčaná) 130 cm

Najpredávanejšie elektrické kolobežky podľa heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (68 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár