Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
Menu
>

Najlepšie rukavice na motorku – porovnanie a recenzie 2023

Aby ste si vedeli dokonale vychutnať každú jazdu na motorke, potrebujete vhodnú výstroj. Nevyhnutným doplnkom každého motorkára sú aj kvalitné rukavice na motorku. Ruky sú totiž jedným z najzraniteľnejších miest pri páde. Ale nemali by ste podceniť ani ďalšiu výbavu o ktorej píšeme v článku najlepšie moto oblečenie, jazdiť bezpečne a myslieť na to pri kúpe výbavy je dôležité.

Pripravili sme preto pre vás výber najlepších rukavíc na trhu. V texte nájdete ich recenzie, porovnanie cien ako aj tipy ako si vybrať správne rukavice na vašu motorku. Pre tých, ktorí hľadajú stredne dlhé rukavice na motorku odporúčame W-TEC Brillanta.

Najlepšie dlhé

Špičkové rukavice, ktoré svojím prevedením uspokoja potreby aj tých najnáročnejších.

Najlepšie krátke

Príjemné rukavice so základnou ochranou na pohodové jazdy.

Najlepšie bezprsté

Štýlový kúsok na letné jazdy bez väčšieho množstva ochranných prvkov.

Najlepšie rukavice na motorku

Recenzia Shima VRS – 2 – špičkové moto rukavice s maximálnou ochranou

Shima VRS-2 recenzia Pre náročných

Výrobca: Shima | Dĺžka: dlhé | Materiál: kozia koža, klokania koža | Reflexné prvky: nie | Chrániče: áno | Približná cena: 133 €

Klady
 • Pravé kožené rukavice
 • TPU chrániče na prstoch
 • Špeciálna technológia v oblasti zápästia znižujúca riziko poranenia
 • Nehorľavá tkanina vo vnútri
 • Kvalitná ventilácia
 • Spojenie prstenníka a malíčka
 • Citlivosť na dotykové displeje
Zápory
 • Chýbajú reflexné prvky

Dlhé pánske motorkárske rukavice vás zaujmú na prvý pohľad inovatívnym dizajnom. Nadčasové prevedenie rukavíc navyše skvelo dopĺňa ich technické prevedenie. V prvom rade je to kombinácia kvalitných materiálov z kozej a klokanej kože v oblasti dlane. Tá je vo vnútornej strane doplnená nehorľavou tkaninou Duralid TM z para-aramidových vlákien.

Rukavice na motorku Shima VRS-2 sú špičkovým kúskom s mnohými ochrannými prvkami. TPU chrániče nájdete na prstoch aj kĺbe. V tejto časti je navyše lemovaný ArmorPlus penou absorbujúcou náraz. Bezpečnosť je zabudovaná aj do oblasti zápästia. To je chránené vďaka technológii SAP® Shima Advanced Premium s panelom SuperFabricTM. Kvalitná ventilácia je pritom vybavená v celej konštrukcií rukavíc. Zapínanie je riešené systémom V-lock. To zaisťuje vyššiu úroveň bezpečnosti a pohodlie. No a spojenie prstenníku s malíčkom či schopnosť ovládať dotykové obrazovky je len čerešničkou na torte.

Shima VRS-2 sú prepracované moto rukavice, ktoré vás nesklamú kamkoľvek sa pohnete. Tento špičkový kúsok tak ocenia predovšetkým jazdci zakladajúci si na vysokom komforte a bezpečnosti. Jedinú nevýhodu vidíme v absencii reflexných prvkov.

Recenzia W-TEC Brillanta – stredne dlhé rukavice na motorku

W-TEC Brillanta recenzia Zlatý stred

Výrobca: W-TEC | Dĺžka:  stredne dlhé | Materiál: syntetická koža, polyester | Reflexné prvky: nie | Chrániče: áno | Približná cena: 38 €

Klady
 • Kĺbové protektory
 • Sťahovanie zápästia na suchý zips
 • Protišmykové vložky
 • Zdvojená koža na kritických miestach
 • Ochrana záprstných kĺbov tvrdou penou
Zápory
 • Absencia reflexných prvkov
 • Absencia pravej kože

W-TEC Brillanta sú obľúbené stredne dlhé moto rukavice. Majú príjemný vzhľad, čo zabezpečuje pekne spracovaná syntetická koža. Vďaka nej dobre sedia väčšine užívateľov a hodia sa aj do teplejších dní.

Bezpečnosť je v prípade týchto rukavíc zabezpečená dvojitou vrstvou kože na kritických miestach. Nechýba ani tvrdý penový panel na záprstných kĺboch. Pozitívom je i protišmyková vrstva a sťahovanie zápästia na zips. Príjemným bonusom sú tiež perforované panely na vrchnej časti rukavice a chrbtoch prstov.

W-TEC Brillianta sú zlatou strednou cestou pre pohodlnú jazdu s dobre padnúcimi rukavicami. Ich nedostatok však vidíme v absencii pravej kože ako aj reflexných prvkoch. Materiálové prevedenie tak nie je predzvesťou dlhej životnosti.

Recenzia Ozone Rascal – rukavice na motorku na rekreačné jazdenie

Ozone Rascal recenzia Lacný základ

Výrobca: Ozone | Dĺžka:  bezprsté | Materiál: hovädzia koža | Reflexné prvky: nie | Chrániče: nie |Približná cena: 12 €

Klady
 • Vyrobené z pravej kože
 • Sťahovanie zápästia na suchý zips
 • Nízka cena
 • Príťažlivý vzhľad
Zápory
 • Absencia ochranných prvkov
 • Bez reflexných prvkov

Ozone Rascal sú obľúbené rukavice na motorku pre všetkých rebelov. Napriek príťažlivému vzhľadu, zapínaniu na suchý zips a materiálu z pravej kože však neposkytujú veľa benefitov navyše.

Odhalené prsty predstavujú riziko. Nie sú totiž nijako chránené pred nárazom a v prípade nehody môžete pre to ľahko prísť k úrazu. Rukavice v tomto prevedení sú vhodnou alternatívou do teplejších dní. V chladnejšom počasí odhalené prsty môžu spôsobovať diskomfort. Pozitívne však hodnotíme penové panely na dlani. Mäkká pena v týchto miestach dokáže zvýšiť pohodlie počas jazdy. Moto rukavice tiež pekne sadnu vďaka praktickému suchému zipsu a zosilnená konštrukcia zas zabraňuje roztrhnutiu.

Ozone Rascal sú tak príťažlivým základným kúskom rukavíc na leto pre chopperov a cruiserov.

Porovnanie moto rukavíc

 

Obrázok Názov Popis
Top moto rukavice
1. Shima VRS-2 recenzia Pre náročných Shima VRS 2 Špičkové rukavice na motorku, ktoré svojím prevedením uspokoja potreby aj tých najnáročnejších. Zistiť cenu
2. W-TEC Brillanta recenzia Zlatý stred W-Tec Brillants Príjemné moto rukavice so základnou ochranou na pohodové jazdy. Zistiť cenu
3. Ozone Rascal recenzia Lacný základ Ozone Rascal Štýlový kúsok na letné jazdy bez väčšieho množstva ochranných prvkov. Zistiť cenu
4. Spidi RAINSHIELD recenzia Spidi Rainshield Ideálna voľba na dlhšie jazdy s množstvom ochranných prvkov. Moto rukavice sú vodeodolné, priedušné a majú reflexné prvky. Zistiť cenu
6. Yoko SCRAMBLE recenzia Yoko Scramble Základný kúsok z kombinovaných materiálov, ktorý by nemal chýbať vo výbave vášnivých jazdcov v štýle enduro a motokros. Zistiť cenu
7. W-TEC Black Heart Rioter recenzia W-TEC Black Heart Rioter Vhodný doplnok na chopper, horský bycikel i štvrkolku v duchu dizajnérského kúsku. Rukavice sú ergonomicky tvarované a poskytujú primeranú ochranu. Zistiť cenu
8. W-TEC Boubin recenzia W-TEC Boubine Univerzálne vyhrievané rukavice na motorku, ktoré hrejú až 7 hodín využijete nielen počas zimných jázd, ale aj na svahu. Zistiť cenu
9. Revit Dominator 3 GTX recenzia Revit Dominator 3 Profesionálne rukavice na motorku sú aktuálnom novinkou na slovenskom trhu. Predstavujú kvalitnú voľbu do každého počasia. Zistiť cenu

Najpredávanejšie rukavice na motorku podľa Heureky

Ako vybrať motorkárske rukavice

Jazdíte na skútri alebo chopperi? Preferujete skôr jazdu po ceste alebo ste nadšenec motokrosu? A čo počasie? Prevetrávate mašinu od jari do jesene alebo ste skôr letný typ? Odpovede na všetky tieto otázky by ste si mali zodpovedať predtým, ako začnete vyberať samotné motorkárske rukavice. Do ich výberu totiž vstupuje veľa faktorov. Súčasný trh navyše ponúka nespočetné množstvo motorkárskych rukavíc na rôzne druhy jazdenia.

Samotné druhy moto rukavíc pritom ovplyvňuje nielen počasie a frekvencia jazdenia. Vstupujú sem činitele ako štýl jazdy i samotný tvar a materiál motorkárskej rukavice. Preto pri ich výbere treba myslieť na mnoho elementov ako sú:

Počasie

Ak ste vášnivým jazdcom, ktorého neodradí ani búrka či mráz, tak potom je na mieste uvažovať o viacerých rukaviciach. Iné sa vám kvôli vonkajším poveternostným podmienkam totiž hodia  v lete a iné v zime. V každom ročnom období by sa mali vaše ruky udržovať suché. Dôležitou funkciou je v tomto prípade i priľnavosť a priedušnosť. No a v zimnom období samozrejme aj vyhrievanie. Takéto rukavice potom môžete využiť aj na lyžovanie.

Náš tip

Hľadáte nový stroj a zaujímate sa aj o alternatívne zdroje energie?  Pozrite si náš článok, ktorý vám pomôže pri výbere elektromotorky.

Frekvencia jazdenia

Ste príležitostný jazdec, ktorý na motorke objavuje svet? Alebo svoju mašinku využívate ako každodenný dopravný prostriedok? Spôsob používania motorky a čas, ktorý na nej trávite taktiež ovplyvňuje výber rukavíc. Ak ste na obe otázky odpovedali kladne, tak vedzte, že doma budete potrebovať viac ako jeden pár moto rukavíc. Motorkárske rukavice na dlhé trate by totiž mali spĺňať viac parametrov ako kúsok na krátke vzdialenosti.

Miesto jazdenia

Je pravdepodobné, že ak ste nadšenec motokrosu, tak budete potrebovať iné rukavice ako milovníci cestného jazdenia. Pri výbere správneho kúsku musíte brať teda do úvahy lokalitu, v ktorej sa bežne s vašou mašinou nachádzate. Enduro a motokros si potrpia na iný typ rukavíc ako dobrodružstvá na bežnej ceste.

Štýl jazdenia

Pokiaľ na motorke brázdite cesty s ľahkosťou budú vám dokonalo vyhovovať tradičné rukavice vyrobené z kože. V prípade, že ste agresívnejší a radi riskujete, voľte skôr robustnejšie kúsky s lepšou ochranou. Bezpečnosť by v tomto prípade mala byť u vás na prvom mieste.

Typy motorkárskych rukavíc

Ak už máte ujasnené, kedy, kde a akým spôsobom budete rukavice požívať. Tak potom ďalším krokom je voľba typu samotných motorkárskych rukavíc. Súčasná ponuka je totiž široká. Na trhu nájdete motorkárske rukavice rôznych dĺžok aj materiálov.

Bezprsté motorkárske rukavice

Bezprsté motorkárske rukavice síce vyzerajú dobre, ale majú malú ochrannú funkciu. Sú len chabým chráničom ruky a kĺbov, keďže prsty v nich ostávajú nezakryté. Na druhej strane vďaka tomuto druhu môžete ľahšie manipulovať s helmou a dotykovými displejmi. Oceníte ich predovšetkým v teplejšom počasí, no pri páde môžete vďaka ním prísť k väčším zraneniam.

Cestné motorkárske rukavice

Tento typ moto rukavíc ráta s možnosťou tvrdých pádov na vozovku. Preto sú vyrobené z kože alebo špeciálnych silných textilných materiálov či eko kože. Ich úlohou je totiž ochrániť celú ruku pred úrazom. Vyznačujú sa teda vysokou odolnosťou.

Motokrosové rukavice

Prepracované rukavice, ktoré chránia jazdca v oblasti celej ruky. Sú bezpečné a komfortné. Výrobcovia totiž počítajú s tým, že mimo cesty môžete ľahšie prísť k úrazu. Motokrosové rukavice sú preto zväčša vybavené chráničmi dlane, prstov a kĺbov. Okrem terénu mimo cestu sa dajú využiť aj ako cestné moto rukavice.

Off road rukavice na motorku

Off road rukavice sa od motokrosových líšia materiálom. Inak sú veľmi podobné. Na to, aby jazdcovi poskytovali pohodlie pri jazde sa používajú textílie. Tie zabezpečujú aj priedušnosť počas jazdy.

Pretekárske rukavice

Pretekárske rukavice na motorku sú najprepracovanejšie rukavice, aké trh ponuka. Zodpovedá tomu i výber kvalitných materiálov, ktoré odolajú aj najtvrdším pádom. Tie sú doplnené technologickými vychytávkami zaisťujúcimi bezpečnosť a pohodlie. Na ich výrobu sa najčastejšie využíva koža kombinovaná so silnými penovými výstužami. Všetky pretekárske rukavice sa pred uvedením na trh podrobujú dôkladnému testovaniu.

Letné  moto rukavice

Motorkárske rukavice na letné dni obsahujú premyslený systém ventilácie. Zabraňujú tak poteniu. Dôraz sa pri nich kladie aj na výber ľahkých materiálov. Samozrejme aj tu je bezpečnosť na prvom mieste. A tak je zväčša plocha kĺbov a dlaní pokrytá karbónom alebo tvrdým plastom.

Zimné moto rukavice

Zimné motorkárske rukavice na rozdiel od letných počítajú s dažďom a vetrom. Preto sú vyrábané z odolných materiálov. Niektoré poskytujú tiež komfort vyhrievania, iné sú zas univerzálne. Môžete ich totiž použiť i na lyžovanie.

Detské a dámske rukavice na motorku

Keďže v súčasnosti už nič nie je nemožné. Tak aj v pretekárskom motokrose sa vyskytujú detskí jazdci. Ponuka obchodov teda myslí aj na týchto konzumentov. Rukavice pre deti aj ženy majú rovnaké vlastnosti ako pánske. Rozdiel je samozrejme v rozmeroch.

Rukavice na štvorkolku

Rukavice na štvorkolku sú veľmi podobné motorkárskym rukaviciam. Sú nevyhnutným doplnkom jazdy v teréne. V rámci ich vlastností dominuje pohodlnosť a priedušnosť. Veľa druhov moto rukavíc má široké využitie. Okrem štvorkolky ich jazdci nosia aj na motokros či bicyklovanie,

Dĺžka a veľkosť motorkárskych rukavíc

Motorkárske rukavice môžete zohnať vo viacerých dĺžkach. Od krátkych a bezprstých až po dlhé rukavice pripomínajúce lyžiarske. Každé z nich ponúkajú iný druh ochrany.

Bezprsté rukavice  Krátke rukavice  Dlhé rukavice 
 • Odhalené prsty
 • Ochranné prvky len v oblasti dlane
 • Vhodné na pomalé jazdy a skúter
 • Ochrana prstov a dlaní
 • Odhalené zápästie
 • Široké množstvo využia i štýlov prevedenia
 • Ochrana prstov, dlane aj zápästia
 • Maximálna ochrana pri akejkoľvek jazde

otázke veľkosti sa riaďte pravidlom ani príliš úzke, ani príliš veľké. Moto rukavice spĺňajú svoj účel len ak padnú ako uliate. Ak nemáte možnosť si ich vyskúšať, riaďte sa veľkostnými tabuľkami. V rámci každej veľkosti je uvedený obvod dlane, ktorý sa meria cez kĺby.

Materiál moto rukavíc

V minulosti sa motorkárske rukavice vyrábali výlučne z kože. S príchodom modernejších možností došlo k enormnému nárastu používania textilných materiálov. Z pohľadu kvality a bezpečnosti je koža najvhodnejšou voľbou. V jej prípade však musíte rátať aj s vyššou cenou. Na rozdiel od kože sú textilné rukavice dostupnejšie, vynikajú aj nepremokavými vlastnosťami, no sú menej odolné.

V rámci bezpečnosti sú do motorkárskych rukavíc všité tvrdé plasty, špeciálne peny alebo uhlíkové vlákna. Textilné rukavice však oproti koženým oceníte vďaka ich vzdušnosti.

Koža aj textil majú samy o sebe mnoho predností aj negatív. Preto výrobcovia začali vášnivým motorkárom ponúkať kombinované rukavice. Tie sú vyrobené z pravej kože doplnené o prvky textílií ako je napríklad nepremokavá membrána Gore – Tex. Za nás preto jednoznačne odporúčame túto strednú cestu.

Okrem Gore-Tex sa pri výrobe rukavíc používa aj mesch. Vkladá sa zväčša do podšívky a jazdci ho majú radi pre jeho ľahkosť a priedušnosť.

Funkcie motorkárskych rukavíc

Pri samotnej kúpe moto rukavíc by ste mali brať do úvahy aj ich funkcie. Bezpečnosť by mala byť na prvom mieste. Tú okrem ochranných parametrov podporuje aj priedušnosť či vodeodolnosť. Všetko závisí od počasia aj typu vášho preferovaného jazdného štýlu:

 • Ochranu– ochrana je alfou a omegou každých rukavíc. Bezpečnostné prvky z polyuretánu či karbónových vlákien sa umiestňujú do výstuží dlaní a protektorov kĺbov a prstov. V rámci širokej ponuky sa môžete stretnúť s rukavicami, ktoré majú dva prsty zošité. Je to tak kvôli zabráneniu pretrhnutia kože okolo prstov, ich otočeniu alebo zlomeniu. No a v otázke ochrany sú z pohľadu veľkosti rukavíc najbezpečnejšie tie najdlhšie. Dlhé rukavice totiž najzraniteľnejšie miesta prekrývajú dvojitou vrstvou materiálu aj podšitím. Tieto miesta sú navyše chránené aj penovými panelmi pohlcujúcimi silu prípadného nárazu.
 • Priedušnosť– priedušnosť oceníte najmä počas jazdy v horúcich dňoch. Spotené ruky totiž vedia byť pekne otravné a môžu spôsobiť nechcenú nehodu. Na trhu preto nájdete množstvo rukavíc so širokými možnosťami odvetrávania. Používa sa to napríklad sieťová tkanina, vetracie prieduchy alebo performácia.
 • Možnosti pohybu– počas jazdy sa bez pochýb potrebujete pohodlne hýbať. Túto vlastnosť zaisťujú elastické panely medzi prstami. Väčšina rukavíc má túto oblasť navyše i ergonomicky tvarovanú.
 • Protišmykové funkcie– zabezpečujú, aby sa vám ruky nezošuchovali z motorkárskeho kormanu. Preto sú protišmykové materiály zväčša situované v oblasti dlaní.
 • Reflexné prvky– niektoré rukavice na motorku obsahujú kvôli zvýšenej bezpečnosti aj reflexné prvky.
 • Prvky pre dotykové displeje– prvky umožňujúce ovládať váš smartphone sú jednou z najmodernejších vychytávok. Sú umiestnené v končekoch prstov a zjednodušujú jazdcovi manipuláciu s elektronikou.
 • Stierka– ďalšou šikovnou pomôckou v rámci moderných moto rukavíc je stierka. Umiestňuje sa na palec alebo ukazovák, pričom zabezpečuje lepšiu súhru prilby a rukavíc. Túto vychytávku oceníte najmä v daždivom počasí.
Náš tip

Okrem spoľahlivých motorkárskych rukavíc je nevyhnutnou súčasťou vašej motorkárskej  výstroje aj vhodná prilba. Ako vybrať tú správnu pre vás sa dočítate v článku – Najlepšie prilby na motorku.

Kde kúpiť

Motorkárske rukavice môžete kúpiť v kamenných obchodoch. Keďže sa však v rámci Slovenska nenachádzajú v každom meste je pohodlnejšie zaobstarať ich prostredníctvom internetových obchodov. Skvelý výber poskytuje napríklad inSPORTline. Tu nájdete kvalitnejšie, ale aj finančne nenáročné kúsky overených značiek.

Zaujímavý výber ponúka i Alza a Heuréka. Nájdete tu rebríček najobľúbenejších moto rukavíc spolu s recenziami. V Heuréka nechýba ani porovnanie cien.

Najobľúbenejšie značky

Motorkárske rukavice sú zárukou bezpečnej jazdy. Preto by ste pri ich kúpe mali vyberať z osvedčených značiek. Ich hlavným benefitom je totiž kvalita premenená do bezpečných a pohodlných kúskov.

Moto rukavice značky W-TEC

Značka oblečenia a doplnkov pre motorkárov W-TEC pochádza z našich končín. Presnejšie z Českej republiky a vznikla v roku 2012. Ide o významného výrobcu motorkárskych prilieb, rukavíc, oblečenia a ostatného príslušenstva na českom a slovenskom trhu.

Cieľom firmy je pritom svojim zákazníkom priniesť kvalitné moto vybavenie s nadčasovým dizajnom. Výrobky W-TEC majú v obľube nielen milovníci motoriek, ale aj štvorkoliek. Brand je známy aj v zahraničí. Jeho produkty poznajú nadšenci motoriek až v 20 krajinách Európy.

w-tec logo

Moto rukavice značky Ozone

Ak hľadáte štýlové moto rukavice za prijateľné ceny tak potom je značka OZONE správnou voľbou. Okrem zaujímavých rukavíc v ich ponuke nájdete skvelé motorkárske oblečenie, helmy a ostatné príslušenstvo.

ozone logo

Moto rukavice značky Cappa Racing

Úspešná česká spoločnosť Cappa Racing vznikla ako dcérska firma Cappa 2,s.r.o. Brand sa špecializuje na motorkársky sortiment. Vyniká predovšetkým oblečením pre motorkárov a ich doplnkov. Značku môžete poznať autodoplnkov, ktoré taktiež patria do portfólia spoločnosti. Práve tie stáli v roku za vznikom tejto vydarenej firmy, ktorá dnes zamestnáva viac ako 150 ľudí v 4 štátoch sveta.

cappa racing logo

Moto rukavice značky Shima

Poľský výrobca Shima je na trhu s moto oblečením už od roku 2009. Za ten čas priniesol vášnivým motorkárom niekoľko kolekcií pre mužov a ženy. Výrobky tohto predajcu sú nabité skvelými kúskami plnými štýlu a nadčasového dizajnu. Ten sa snaží Shima kombinovať s kvalitou a tak v rámci jej produktov nájdete prvotriedne motorkárske rukavice.

shima logo

Ceny moto rukavíc

Aj v prípade motorkárskych rukavíc platí, že málo peňazí, nedostanete veľa muziky. Preto ak preferujete bezpečnú jazdu, jednoznačne by ste mali investovať do kvalitnejších kúskov v cenovom rozmedzí nad 30 eur.

Moto rukavice v cene od 10 eur do 30 eur

Ak je pri výbere motorkárskych rukavíc pre vás dôležitým ukazovateľom cena, tak by ste mali premýšľať nad základnými kúskami. V hladine od 10 do 30 eur zväčša nájdete kombinované alebo kožené rukavice bez prstov a jednoduchými ochrannými prvkami. Sú to zväčša letné kúsky pre mužov, ženy aj deti. Moto rukavice v tejto kategórii sú určené pre príležitostných jazdcov. Nájdete tú rukavice na motokros, enduro, cruisser či chopper.

Moto rukavice od 30 eur do 80 eur

Motorkárske rukavice v hladine od 30 eur ponúkajú okrem základných vlastností aj pridanú hodnotu. V tomto prípade sú vo veľkej miere vyrobené z kože alebo eko kože. Nechýbajú im ani technológie špecializujúce sa na ochranu prstov a kĺbov. Samozrejmosťou je v tejto kategórii aj odvetrávanie a nepremokavé materiály. Ide tak o cenovú úroveň, ktorá vám poskytne zlatú strednú cestu – dobrú kvalitu za príjemnú cenu.

Moto rukavice nad 80 eur

Rukavice na motorku nad 80 eur sú špičkovým spoločníkom pre všetkých vášnivých jazdcov. Disponujú prvotriednym výberom materiálov a spracovaním. Okrem štandardných ochranných prvkov obsahujú aj technické vychytávky. Tie sú premietnuté buď v špeciálnych bezpečnostných technológiách či vylepšeniach.  Patrí k ním vyhrievanie, stierka alebo možnosť manipulovať s dotykovými displejmi. Výnimkou nie sú ani zošité prsty pre zvýšenú ochranu. Vo vyššej cenovej hladine si môžete zaobstarať aj profesionálne kúsky, ktoré boli pred samotným predajom dôkladne testované.

Najpredávanejšie rukavice na motorku podľa Heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Monika (27. 8. 2022 13:08)

Dobrý deň,ako ošetrovať rukavice z vnútornej strany,keď sú od potu zanesené?

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár