Najlepšie holiace strojčeky Philips – tipy pre rok 2018

Je čas zmeniť zastaraný spôsob holenia a porozhliadnuť sa po modernejšej a lepšej alternatíve. Kvalitné oholenie bez poranenia môže byť vďaka holiacim strojčekom od spoločnosti Philips realitou aj pre vás.

Na trhu je množstvo možností a vybrať si ten správny holiaci strojček sa môže javiť ako ťažká úloha. Práve preto sme pre vás pripravili tento článok, v ktorom vám predstavíme tri najlepšie holiace strojčeky od spoločnosti Philips, a taktiež vám trochu priblížime samotnú značku.

Najlepšie holiace strojčeky Philips

Philips BG2024/15

Philips S5100/06

Philips S7720/26

Philips Series 3000 BG2024/15

Philips S5100/06

Philips S7720/26 Series 7000

Lacný základ

Zlatá stredná cesta

Pre náročných

Klady

Odolnosť voči vode

Nadstavec na 3 mm

Vhodný na oholenie celého tela

Nízka miera podráždenia kože

Suché aj mokré holenie

Rýchle nabíjanie

Kombinované napájanie

Univerzálne využitie

Odolnosti voči vode

Vysoká kvalita

Čistiace stanice

Suché a mokré holenie

Odolnosť voči vode

Zápory

Dlhá doba nabíjania

Slabší výkon

Hlučnosť

Nízka výdrž batérie

Bez cestovného puzdra

Vyššia cena

Iba akumulátorové nabíjanie

ZhrnutieKvalitný holiaci strojček s nižším výkonom, ktorý aj napriek tomu odvedie skvelú prácu. Veľkou výhodou je nízka cena.Holiaci strojček vyššej kvality za skvelú cenu. Ponúka spoľahlivé a efektívne oholenie spolu s odolnosťou voči vode a univerzálnosťou použitia.Najvyššia kvalita pre najnáročnejších používateľov. Vyššia investícia do tohto zariadenia prinesie dlhé roky spokojnosti.

Zobraziť na Heureka.sk

Zobraziť na Heureka.sk

Zobraziť na Heureka.sk

Recenzia: Philips BG2024/15

Doba nabíjania: 8 h | Systém napájania: akumulátorové | Výdrž batérie: 50 min. | Farba: čierna | Približná cena: 35 €

KLADY:
 • Odolnosť voči vode
 • Nadstavec na 3 mm
 • Vhodný na oholenie celého tela
 • Nízka miera podráždenia kože
 • Suché aj mokré holenie

ZÁPORY:
 • Dlhá doba nabíjania
 • Slabší výkon
 • Hlučnosť

Kvalitný holiaci strojček si môžete kúpiť za naozaj veľmi priaznivú cenu. Dôkazom je Philips BG2024/15. Ide o holiaci strojček odolný voči vode, ktorý je vhodný na chĺpky celého tela. Je možné meniť dĺžku strihu, a to pomocou jedného hrebeňového nadstavca.

Výrobca myslel aj na bezbolestné oholenie – hypoalergénna planžeta a zaoblené špičky znižujú podráždenie kože takmer na nulu. Vďaka odolnosti voči vode je možné aj oholenie v sprche. Prístroj sa tiež dá jednoducho umyť prúdom tečúcej vody.

Nevýhodou je akumulátorové nabíjanie, ktoré môže trvať až 8 hodín. Následne je holiaci strojček schopný pracovať niečo vyše hodiny čistého času (to je cca 10 oholení).

Holiaci strojček Philips Series 3000 BG2024/15 je vhodný ako na suché, tak aj mokré holenie. Celkovo sa jedná o vynikajúci prístroj vo svojej cenovej kategórii.

Zobraziť na Heureka.sk >>

Recenzia: Philips S5100/06

Doba nabíjania: 1 h | Systém napájania: kombinované (akumulátorové, sieťové) | Výdrž batérie: 40 min. | Farba: čierna, modrá | Približná cena: 75 €

KLADY:
 • Rýchle nabíjanie
 • Kombinované napájanie
 • Univerzálne využitie
 • Odolnosti voči vode

ZÁPORY:
 • Nízka výdrž batérie
 • Bez cestovného puzdra

Spoločnosť Philips je v oblasti rotačných holiacich strojčekov jednotkou na trhu. Vďaka tomu sa môžete spoľahnúť na vysokú kvalitudlhoročnú životnosť. Platí to aj pri holiacom strojčeku Philips S5100/06. Je vybavený dvojitým systémom britov uložených v troch flexibilných holiacich hlavách, ktoré sa pohybujú v 5 smeroch.

Strojček je odolný voči vode, čo je skvelé a zároveň zjednodušuje čistenie. Zaujímavou prednosťou je tiež displej s užitočnými ukazovateľmi. Používateľ si určite zamiluje možnosť rýchlonabíjania – strojček sa dokáže plne nabiť cca za jednu hodinu. Doba prevádzky je potom až 50 minút, čo postačí na viac ako desať oholení.

Záleží samozrejme na ďalších faktoroch. Ak sa chystáte na dlhšiu dovolenku, je dobré vziať si nabíjaciu stanicu so sebou. Prípadne môžete využiť aj sieťový kábel – napájanie je pri tomto prístroji kombinované.

Pre bezpečné cestovanie je holiaci strojček vybavený cestovným zámkom. Súčasťou balenia však nie je cestovné puzdro, ktoré si v prípade záujmu musíte dokúpiť zvlášť. Vysoká kvalita rotačných britov zaručuje kvalitné a komfortné oholenie bez podráždenia.

Zobrazit na Heureka.cz >>

Recenzia: Philips S7720/26

Doba nabíjania: 1 h | Systém napájania: akumulátorové | Výdrž batérie: 50 min. | Farba: čierna, modrá, strieborná | Približná cena: 180 €

KLADY:
 • Vysoká kvalita
 • Čistiace stanice
 • Suché a mokré holenie
 • Odolnosť voči vode

ZÁPORY:
 • Vyššia cena
 • Iba akumulátorové nabíjanie

Špičková kvalita holiaceho strojčeka Philips S7720/26 ponúka ten najvyšší možný komfort pri holení. Strojček je vybavený špeciálnymi krúžkami s guľôčkami, ktoré znižujú trenie hlavice strojčeka o pokožku. Frézky sú vybavené dvojitým britom, ktorý zaručuje vysokú kvalitu holenia. Celý systém vedie k dokonale oholenej pokožke.

Používateľ si môže vybrať spôsob holenia, ktorý mu najviac vyhovuje. Strojček je vhodný na rýchle suché holenie, a rovnako aj dôkladné mokré holenie s penou alebo gélom na holenie. Vďaka odolnosti voči vode môžete tento prístroj bez obáv používať aj v sprche.

Pre jednoduché vytvarovanie brady alebo fúzov je tu špeciálny nadstavec. Obávať sa nemusíte ani údržby. Súčasťou balenia je čistiaca stanica SmartClean, ktorá strojček čistí, premazáva a nabíja súčasne.

Ak je najvyššia kvalita to, po čom túžite, bude pre vás holiaci strojček Philips S7720/26 Series 7000 tou správnou voľbou. Získa si vás dlhou životnosťou, zaujímavými funkciami a perfektnou úrovňou oholenia.

Zobraziť na Heureka.sk >>

späť na obsah ↑

Najpredávanejšie holiace strojčeky podľa Heureky

späť na obsah ↑

O značke Philips

Značka Philips si našla pevné miesto v mnohých domácnostiach. Sedem modrých písmen v logu so štítom, hviezdami a vlnami je s nami už viac ako 120 rokov. Behom svojho dlhoročného pôsobenia si spoločnosť Philips zaslúžene vybudovala povesť prvotriednej a výnimočne dôveryhodnej značky v oblastiach zdravotnej starostlivosti, životného štýlu a osvetlenia.

Spoločnosť Philips & Co. bola založená v roku 1891 v holandskom Eindhovene a jej cieľom bolo pôvodne pokryť neustále rastúci dopyt po žiarovkách, ktorý išiel ruka v ruke s postupujúcou elektrifikáciou. V súčasnosti je spoločnosť Philips orientovaná na mnohé ďalšie sféry mimo osvetlenia. Považuje sa za jednotku v oblasti starostlivosti o osoby s poruchami srdca, akútnej starostlivosti a domácej starostlivosti, zubnej starostlivosti a tiež v oblasti pánskeho holenia.

V centre záujmov spoločnosti sú umiestnené inovácie a implementácia najmodernejších technológií pre pohodlie spotrebiteľov. Firma Philips sa drží zásady „rozum a jednoduchosť“, čo vystihuje snahu spoločnosti byť trhovo orientovanou spoločnosťou s produktmi navrhnutými podľa hesla: „Navrhnuté podľa vás, jednoduché na použitie a moderné.“

Holiace strojčeky Philips

Holiace strojčeky od spoločnosti Philips sa považujú za svetovú špičku, siahajú po nich ľudia s najvyššími nárokmi. Sú totiž špeciálne navrhnuté na pohodlné holenie, pri čom chránia pokožku pred poškodením a ponúkajú veľký komfort pri holení. V ponuke spoločnosti Philips nájdeme rôzne druhy holiacich strojčekov. Najčastejšie sa stretneme s planžetovými holiacimi strojčekmi a frézkovými holiacimi strojčekmi.

 • Planžetové holiace strojčeky od spoločnosti Philips sú vhodné na každodenné holenie (resp. každý druhý deň) s najvyššou kvalitou. Moderná planžeta (doštička s množstvom malých otvorov) umožňuje rovnomerné zastrihnutie brady pomocou britov.
 • Frézkové holiace strojčeky od firmy Philips sa pýšia použitím najmodernejších a najinovatívnejších technológií. Pohyblivé hlavice kopírujú tvar tváre a umožňujú dokonalé oholenie.

Strojčeky na holenie Philips často disponujú kombinovaným napájaním, teda možnosťou napájania zo siete rovnako ako akumulátorového. Vzácnosťou nebýva ani podpora rýchlonabíjania, ktoré značne urýchľuje nabíjanie prístrojov.

Odolnosť voči vode je ďalšou charakteristikou, na ktorej si spoločnosť Philips pri strojčekoch na holenie veľmi zakladá. Používatelia sa môžu tešiť z možnosti použitia strojčekov na holenie i v sprche.

Azda najväčšou devízou strojčekov od Philipsu je ich bezkonkurenčná životnosť a nenáročnosť na údržbu. Investícia do týchto produktov používateľovi prinesie dlhé roky bezstarostného používania.

Ak hľadáte viac informácií o tom, ako si vybrať ten správny holiaci strojček pre vás, prečítajte si tento článok.

Najpredávanejšie holiace strojčeky podľa Heureky

Najlepšie holiace strojčeky Philips – tipy pre rok 2018
5 (100%) 2 votes

Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podeľte sa s nami o váš názor

Okomentujte