Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Nezařazené

Najlepšie erotické knihy

11. 10. 2022 Aktualizované

Príbehy, pri ktorých sa budete červenať. Pohrajú sa s vašou fantáziou a vtiahnu vás do sveta zmyselnosti, vášne a túžob. Erotické knihy majú svojich čitateľov rovnako ako detektívky a fantasy diela, niektorí po nich siahnu zo zvedavosti. Pre takúto knižnicu je prirodzená sexualita a erotika, knihy sú obohatené o erotické pasáže, ktoré vo vás vzbudia poriadnu zmes pocitov. Poriadne pikantné sú aj erotické romány z nášho výberu. Doprajte si chvíľu pre seba a začítajte sa.

Najlepšie erotické knihy

Názov Parametre
Najlepšie erotické knihy
1. Erotické kníhy 365 dní 365 dní Žáner: erotické knihy
Autor: Blanka Lipinska
Počet strán: 320
Do obchodu
2. Rivali erotické knihy Rivali Žáner: erotické knihy
Autor: Vi Keelandová
Počet strán: 328
Do obchodu
3. Zakázaná Zakázaná Žáner: erotické romány
Autor: Jodi Ellen Malpas
Počet strán: 352
Do obchodu
4. Radodajka

Radodajka

Žáner: erotické knihy
Autor: Diana Radodajka
Počet strán: 528
Do obchodu
5. Erotické knihy – prudká rozkoš Prudká rozkoš Žáner: erotické romány
Autor: Linnea May
Počet strán: 232
Do obchodu
6. Iskrenie Iskrenie Žáner: erotické knihy
Autor: Samantha Young
Počet strán: 152
Do obchodu
7 Nabijak Nabijak Žáner: erotické knihy
Autor: Alice Clayton
Počet strán: 336
Do obchodu
8. Milenka - erotický román Milenka
Žáner: erotické romány
Autor: Tiffany Reisz
Počet strán: 424
Do obchodu
9. Rekviem pre anjela Rekviem pre anjela Žáner: erotické knihy
Autor: Michaela Hajduková
Počet strán: 415
Do obchodu
10. Päťdesiat odtieňov sivej Päťdesiat odtieňov sivej  Žáner: erotické romány
Autor: E L James
Počet strán: 608
Do obchodu

Najlepšie erotické knihy – recenzie troch najlepších

Recenzia: 365 dní – erotická románová trilógia

Erotické kníhy 365 dníNáš tipTestado

Erotika a slnkom zaliate Taliansko. Spojenie, ktoré dodáva knihe 365 dní určité čaro. Ruku na srdce, milé dámy. Čo očakávame od románu takéhoto druhu? Šteklivé pasáže, erotické scény, výbuchy telesnej lásky. To všetko, pokiaľ to má v rukách príťažlivý sexi muž, ktorý sa veľmi podobá na toho z našich predstáv. Autorka Blanka Lipinska pre nás jedného vytvorila.

MassimoTorricelli, hlava mafiánskej rodiny, je mladý, krásny a nesmierne príťažlivý egocentrický cudzinec. Keď sa mu v stave klinickej smrti zobrazí v snoch neznáma žena, nevie na ňu zabudnúť. Musí ju za každú cenu nájsť. Keď ju potom zbadá na letisku, naplánuje jej únos. A tak sa Laura ocitá u Massima doma a má 365 dní na to, aby sa doňho zaľúbila. Ak sa tak nestane, po roku jej Massimo vráti slobodu. Pripravte sa na poriadny sexuálny maratón!

Príbeh napísala poľská spisovateľka Blanka Lipinska. Hoci hlavnou myšlienkou je až živočíšna túžba po sexe, musíme vyzdvihnúť autorkin talent pri opisovaní typických talianskych uličiek. Tieto opisy sa autorke vážne podarili a oživili čítanie. Jej erotická románová trilógia 365 dní zožala vo svete nevídaný úspech. Ten sa znásobil po tom, ako sa na Netflixe v roku 2020 objavil rovnomenný film.

Recenzia: Rivali – láska a rivalita v prostredí starého hotela

Rivali erotické knihy

Ústrednou témou knihy Rivali je rivalita medzi dvomi rodinami. Táto nevraživosť siaha hlboko do minulosti, boli to starí otcovia, ich synovia, nakoniec vzájomná nenávisť ovplyvnila aj hlavných hrdinov Sophiu a Westona.

Sophia a Weston sa majú podieľať na chode jedného z najstarších hotelov, ktorý ich starým otcom zanechala istá Grace – žena, ktorá môže za rivalitu medzi rodmi. Sophia a Weston sa nenávidia už od malička. Doteraz sa jeden druhému šťastlivo vyhýbali. No keďže dostanú na starosť spoločný hotel, stretnutiam sa nevyhnú. Či chcú alebo nie, onedlho skončia spolu v posteli. Je to však takto správne? A aká by to bola sexy hlavná postava bez poriadneho tajomstvá? Aj Wes si jedno nesie so sebou.

Rivalov si skutočne vychutnáte. Je v ňom chémia, lietajú iskry, pobaví vás skvelé doťahovanie a nechýbajú ani pikantné milostné scény. Autorka napísala príbeh v dvoch rovinách. Takto sa môžeme vžiť do toho, ako celý boj o väčšinový podiel v hoteli vníma Wes. Na ďalších stranách zas prenikneme do Sophiinej mysle. Ak hľadáte oddychové a veľmi príjemné čítanie, ktoré v sebe zahŕňa všetko, čo očakávate od kníh tohto žánru, v tom prípade sa vám Rivali od Vi Keelandovej budú určite páčiť.

Recenzia: Zakázaná – romanitcký aj erotický príbeh

Zakázaná

Čo o knihe hovoria čitatelia?

Konečne ďalšia knižka podľa môjho gusta! Zakázaná je ženská, zmyselná kniha plná napätia a vášnivých okamihov. Odporúčam každej, ktorá má rada romantiku s erotickým nádychom. Už teraz sa teším na pokračovanie a to som ešte nedočítala!“ hovorí známa influencerka Jana Hrmová.

Všetko to začína jediným odvážnym želaním. V prvom diely Sľúbená bohatý a atraktívny Miller požiada čašníčku Livy, aby s ním strávila jednu noc. Iba jednu noc. Vzťah bez citov a záväzkov. Ibaže obojstranná príťažlivosť ich pohltí natoľko, že nakoniec skončia spolu. V druhom diely Zakázaná nám autorka Jodi Ellen Malpas odhaľuje pravú tvár Millera. Muž s tajomstvami je ovplyvnený traumami, o ktorých sa napokon dozvie aj Livy. Cíti sa zradená a ponížená a zatúži po pomste. V príbehu sa objavujú aj ďalšie postavy, ktorým veľmi záleží na tom, aby MillerHart zostal sám. Aký majú na to dôvod? Prečítajte si túto skvelú knihu a sami posúďte, či si hlavný hrdina zaslúži zľutovanie.

Zakázaná je druhý diel zo série Jedna noc. Je šteklivá, vášnivá a vzrušujúca. Plná bozkov, objatí a nežných dotykov. Príbeh Livy a MilleraHarta vás nadchne a emočne prevalcuje. Vychutnajte si do poslednej bodky tento vášnivý a sexi príbeh.

Knihy sú naozaj súčasťou života, či už tie klasické papierové alebo elektronické. Existuje nespočetné množstvo žánrov (fantasy, romantické, historické, pre deti, pre teenagerov) a my sa im chceme podrobnejšie venovať. Prehľadne to nájdete v našom článku Tipy na 100 najlepších kníh.

 

 

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Eva Dedinská
Eva Dedinská

Svet okolo nás sa vyvíja. Dnes už neplatí to, čo včera. Fascinuje ma sledovať zmeny, snažím sa ich pochopiť a vyťažiť z nich to najlepšie. Aj preto píšem na túto stránku, porovnávam a analyzujem. Venujem sa tiež písaniu románov pre ženy. Navyše som hrdá Oravčanka, milujem hory, preto mojou najväčšou záľubou okrem písania je chalupárčenie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár