Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Porovnanie sušičiek

Sušička prádla Philco PDH 8 F King– recenzia a test

recenzia sušičky Philco PDH 8 F King

Sušička prádla Philco PDH 8 F King predstavuje lacný základ medzi týmito domácimi spotrebičmi. Nízka cena sa v jej prípade prejavila najmä v energetickej triede B.

Hodnotenie sušičky prádla Philco PDH 8 F King

7.3

Dobré

Príjemná sušička prádla so 14-timi cyklami s kapacitou 8 kilogramov poskytuje ideálne riešenia na sušenie bielizne pre menej náročných spotrebiteľov. Napriek vyššej energetickej náročnosti na nej oceňujeme možnosť pripojenia na odpad vody.

Spotreba
7
Hlučnosť
7
Efektivita / účinnosť sušenia
8
Ďalšie funkcie a vlastnosti
7
Klady
  • Výborná cena
  • Pripojenie na odpad
  • Zaujímavá ponuka programov
  • Ochrana pred pokrčením
Zápory
  • Vyššia energetická náročnosť

Spotreba – sušička bielizne Philco PDH 8 F King

Spotreba je v prípade tejto sušičky prádla asi najväčší nedostatok. Radí sa do energetickej triedy B a priemerná spotreba elektrickej energie sa pohybuje na úrovni až 561 kWh. Takže ak sa pre tento model rozhodnete, počítajte s mierne vyššími nedoplatkami od vášho distribútora elektriny.

Spotreba sušičky bielizne Philco PDH 8 F King

 

Hlučnosť

Napriek tomu, že sa sušička radí do horšej energetickej triedy i triedy účinnosti sušenia, jej hlučnosť sa pohybuje na 69 dB. Takže je na podobnej úrovni ako sušičky vyšších rád a energetických tried.

Efektivita a účinnosť

Kondenzačná sušička Philco PDH 8 F King obsahuje LED displej, na ktorom si môžete navoliť až 14 cyklov sušenia. Nám sa páči najmä funkcia Anticrease, vďaka ktorej sa vaša bielizeň pri sušení nepokrčí. Praktickým pomocníkom je i možnosť Môj program. Ten umožňuje uloženie najčastejšie používaného cyklu sušenia.

Benefitom tejto finančne dostupnej sušičky prádla je bez pochýb aj možnosť pripojenia na odpad vody. Príjemný je aj celkový objem na jedno sušenie, ktorý má kapacitu až 8 kilogramov mokrej bielizne.

Ďalšie funkcie a vlastnosti  – sušička prádla Philco PDH 8 F King

ďalšie funkcie sušičky bielizne Philco PDH 8 F King

Na sušičke Philco PDH 8 F King oceňujeme i kompaktné rozmery a nízku hmotnosť. Páči sa nám aj odložený štart ako aj fakt, že pri zakúpení špeciálneho medzikusu ju môžete usporiadať do jednej zostavy spolu s vašou práčkou.

No a pri sušení vašej bielizne si budete určite pochvaľovať aj Bubon Crystal, ktorý vďaka svojej špeciálnej štruktúre znižuje riziko mechanického poškodenia. Takže vašu bielizeň z nej vytiahnete bez trčiacich nitiek či vypadaných gombíkov.

Kľúčové vlastnosti Hodnoty
Počet programov 14
Výška 84,5 cm
Šírka 59,5 cm
Hĺbka 61,5 cm
Energetická trieda B
Displej Áno
Hlučnosť 69 dB
Napojenie na odpad Áno
Samočistiaci kondenzátor
Kapacita náplne 8 kg
Náš tip

Ak vás sušička bielizne Philco PDH 8 F King  neoslovila, tak v článku test sušičiek prádla nájdete recenzie na ďalších 9 zaujímavých sušičiek.

Najpredávanějšie sušičky prádla

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (29 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár