Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Porovnanie sušičiek

Sušička Beko HDF 7412 CSRX – Recenzia a test

11. 9. 2020 Aktualizované

Sušička Beko HDF 7412 CSRX recenzia

Ďalšou sušičkou nášho testu je Beko HDF 7412 CSRX, ktorá disponuje energetickou triedou A++, kapacitou bubna 7 kg a možnosťou napojenia na odpad.

Hodnotenie sušičky Beko HDF 7412 CSRX

8.3

Perfektná

Sušička Beko HDF 7412 CSRX ponúka kompaktné rozmery, vďaka ktorým ju môžete umiestniť aj do menších priestorov. Taktiež má 16 programov sušenia, možnosť pripojenia na odpad a vnútorné osvetlenie.

Spotreba
8
Hlučnosť
8
Efektivita/účinnosť sušenia
8
Ďalšie funkcie a vlastnosti
9
Klady
  • Pomerne nízka spotreba
  • Senzory vlhkosti
  • Vnútorné osvetlenie bubna
  • Jednoduchá údržba
  • Menšia hĺbka
Zápory
  • Trochu hlučnejší chod

Spotreba

Do pozitívnej stránky sušičky Beko HDF 7412 CSRX určite patrí energetická trieda A++. Preto ak hľadáte sušičku, ktorá nebude predstavovať veľké výdaje za elektrickú energiu, je táto vhodná práve pre vás. Priemerná ročná spotreba je 212 kWh. Tento údaj platí pre využívanie štandardného programu. Treba, však podotknúť, že niektoré modely sušičiek majú energetickú triedu A+++, čím majú spotrebu ešte nižšiu.

Efektivita sušenia

Efektívnosť sušenia bielizne je v tejto sušičke výborná. Usušiť môžete rôzne druhy oblečenia. Je potrebné myslieť na to, že pri sušení v akejkoľvek sušičke oblečenie pomaly stráca na kvalite. Táto nie je výnimkou. Zariadenie disponuje tepelným čerpadlom.

Počet programov

Po vložení prádla do sušičky máte na výber z 15 programov. Medzi nimi nechýba program na džínsy, fitness oblečenie alebo košele.

Vlastnosti

Vlastnosti Hodnoty
Počet programov 15
Výška 84,7 cm
Šírka 59,7 cm
Hĺbka 50,8 cm
Energetická trieda A++
Displej áno
Hlučnosť 65 dB
Napojenie na odpad áno
Samočistiaci kondenzátor nie
Kapacita náplne 7 kg

Hlučnosť

Hodnota hlučnosti počas chodu sušičky je 65 dB. Táto hodnota je v tejto cenovej kategórii štandardom a radí sa k pomerne tichým zariadeniam. Na trhu nájdete aj sušičky s nižšou hlučnosťou, avšak väčšinou ide len o pár decibelov, pričom ceny sú celkom vyššie. Taktiež je potrebné podotknúť, že hlučnosť závisí aj od akustiky miestnosti, v ktorej sa sušička nachádza.

Ovládanie

Táto sušička má štandardné ovládanie pomocou otočného voliča. Po jeho pravej strane sa nachádza displej, ktorý zobrazuje potrebné informácie.

Bezpečnosť

V rámci bezpečnosti nesmie chýbať detská poistka, ktorá zabezpečuje deaktiváciu ovládania okrem tlačidla pre vypnutie a zapnutie.

Náš tip

Pre porovnanie viacerých sušičiek prádla odporúčame článok kde porovnávame a testujeme sušičky prádla a kde nájdete ďalšie recenzie.


Najpredávanejšie sušičky prádla

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár