Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Sky SVP07 – Recenzia a test

10. 12. 2020 Aktualizované

SKY SVP07 recenzia

Láka vás vibračný tréning a zdravotné benefity, ktoré so sebou prináša, no nechcete investovať priveľmi vysoké sumy peňazí do vibračnej plošiny? Ak áno, potom vás možno zaujme model Sky SVP07. Ide o vydarenú vibračnú plošinu, ktorá ponúka vynikajúce vlastnosti. Najlepšie na nej je, že si aj napriek tomu zachovala rozumnú cenovku. Čítajte túto recenziu ďalej a dozviete sa všetky potrebné veci o tomto šikovnom zariadení.

Hodnotenie vibračnej plošiny Sky SVP07

7.3

Výborná

Vibračná plošina za lákavú cenu Sky SVP07 je tou správnou voľbou pre každého, kto hľadá zariadenie na formovanie postavy, ktoré ho nevyjde veľmi draho. Aj napriek nižšej cene ponúka táto vibračná plošina sympatické vlastnosti a dobrú kvalitu.

Kvalita prevedenia
7
Výkon a účinnosť
7
Použitie
8
Funkcie
7
Klady
  • Výborná cena
  • Vysoká nosnosť
  • Dobrá kvalita prevedenia
  • 10 rôznych programov
  • Jednoduché používanie
Zápory
  • Slabší výkon

Vibračná plošina Sky SVP07

Mnoho ľudí si spája vibračný tréning so supermodernými prístrojmi, ktoré stoja celý majetok. Nemusí to tak byť a dôkazom toho je aj Sky SVP07. Toto zariadenie ponúka nielen rozumnú a lákavú cenu, no aj viacero pozoruhodných vlastností.

Používateľ sa s týmto prístrojom určite nudiť nebude a prinesie mu mnoho radosti aj napriek tomu, že nedosahuje veľmi vysoký výkon. Plošina je skvelá na domáce použitie a ponúka všestranné použitie.

Ak sa chcete o tejto vibračnej plošine dozvedieť viac, prečítajte si celú túto recenziu.

Kvalita prevedenia

Vibračná plošina Sky SVP07 je príslušníkom nižšej triedy. Je preto jasné, že nebude dosahovať kvality tých najdrahších vibračných plošín. Aj napriek tomu je v tomto smere veľmi solídna.

Kvalita prevedenia a ani materiálov určite neurazí. Plošina je vyrobené z tvrdého plastu a disponuje tiež oceľovým rýmom. Sky SVP07 je dokonca vybavená aj akupresúrnymi magnetmi.

Príjemne nás prekvapila maximálna nosnosť, ktorá je tiež vizitkou kvalitného spravovania. Výrobca deklaruje 150 kg, takže na tomto fitness stroji si zacvičí takmer hocikto.

Výkon a účinnosť

Výkon je u vibračných plošín bezpochyby dôležitým parametrom. Určuje totiž, aké intenzívne vibrácie je zariadenie schopné vyprodukovať. Kým výkonnejšie plošiny dokážu účinne atakovať aj svaly a docieliť tak ich posilnenie, menej výkonné vibračné prístroje sa hodia skôr na relaxačné a rehabilitačné účely.

Sky SVP07 zaraďujeme do druhej menovanej kategórie. S výkonom 200 W nedokáže tak efektívne posilňovať svaly a odbúravať tuk, ako drahšie a výkonnejšie prístroje. Stále však toho dokáže veľa a pravidelným používaním tohto prístroja dosiahnete odstránenie prebytočného tuku a tvarovanie postavy. Zabudnúť však nesmiete ani na úpravu životosprávy a jedálnička.

Pre ľudí, ktorí hľadajú prístroj predovšetkým na relaxáciu svalstva, boj proti stresu a podporu obehového systému, je Sky SVP07 skvelá voľba. Cvičenie na tejto vibračnej plošine vás úžasne uvoľní a dobre naladí.

Použitie

Používanie tohto fitness prístroja je veľmi jednoduché a intuitívne. Stačí zariadenie zapnúť a zvoliť si program, resp. rýchlosť a už len nechať vibrácie pôsobiť. Ako sme spomenuli vyššie, 200 W výkon má miernejšie pôsobenie na telo. Nemusíte sa preto báť, že by vás táto vibračná plošina „vytriasla“ až by vám to bolo nepríjemné.

Podobne, ako aj s inými vibračnými plošinami, môžete aj na tejto cvičiť pasívne aj aktívne. Pasívne cvičenie spočíva v stoji na zapnutej vibračnej plošine. Je menej intenzívne, no predsa ho budete cítiť. Pôsobenie cvičenia môžete upravovať tým, že meníte šírku postoja.

Pri aktívnom cvičení sa zapotíte omnoho viac. Princíp je v tom, držať sa v náročnej pozícii, napríklad drepe, na zapnutej vibračnej plošine. Takto môžete cvičiť aj kliky, čím posilníte hornú časť tela, alebo brucho atď.

Faktom je, že Sky SVP07 nedisponuje príliš veľkou plochou na cvičenie. Mnohí používatelia sa preto môžu cítiť byť v tomto ohľade trochu obmedzení. Odporúčame im preto porozhliadnuť sa po iných modeloch s väčšou plochou vibračnej plošiny. Na druhej strane predstavujú kompaktnejšie rozmery Sky SVP07 výhodu v lepšej skladnosti. Prístroj nezaberá veľa miesta a po jeho zložení nie je problém ho kamkoľvek odložiť.

Funkcie

Nízka cenovka vibračnej plošiny Sky SVP07 sa veľmi neprejavila ani na funkčnosti. Používateľ sa s ňou určite nudiť nebude, keďže ponúka hneď 10 predvolených cvičebných programov. Každý si preto príde na svoje. Čo sa možností nastavenia týka, ponúka vibračná plošina aj 3 rôzne stupne intenzity a 99 nastavení rýchlosti produkovaných vibrácií.

Frekvencie vibrácií sa pohybuje od 5 do 12 Hz a amplitúda je 10 mm. Samozrejmosťou je integrovaný počítač, ktorý je tiež vybavený LCD displejom. Na ňom sa zobrazujú potrebné informácie, ako napríklad čas, alebo počet spálených kalórií.

Všetky potrebný veci si jednoducho navolíte prostredníctvom tlačidiel vedľa displeja. Tie sú pre lepšiu a rýchlejšiu orientáciu tiež farebne odlíšené. Šikovný je tiež diaľkový ovládač, vďaka ktorému nie je potrebné sa v prípade potreby zmeny v nastavení vibračnej plošiny zhýnať k tlačidlám.

Skúsenosti používateľov

Vibračná plošina Sky SVP07 si získala pozornosť mnohých zákazníkov. Laici aj odborníci si ju obľúbili pre jej sympatickú cenu a poctivé vlastnosti.

Na internete tak nie je problém nájsť recenzie reálnych používateľov, ktoré prístroj veľmi vychvaľujú. Okrem vecí spomenutých v recenzii, si zákazníci pochvaľujú tichý chod vibračnej plošiny a výborný pomer kvality a ceny.

Jediné negatívum, ktoré sme v zákazníckych recenziách našli, sa týka gumového zápachu, ktorý môžu nové prístroje mať. Ide však o maximálny detail a tento zápach (subjektívne môže byť aj príjemný) po chvíli zmizne.

Vlastnosti Hodnoty
Výrobca Sky
Výkon 200 W
Nosnosť 150 kg
Hmotnosť 16 kg
Počet programov 10
Displej Áno
Približná cena 130 €
Náš tip

Skvelé tipy o tom, ako si vybrať vibračnú plošinu nájdete v ďalšiej recenzii.

Najlepšie vibračné plošiny podľa Heuréky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár