Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Womanizer Premium

Womanizer premium recenzia

Womanizéry sú jedným z najobľúbenejších podtlakových stimulátorov. V nasledujúcej recenzii sme sa zamerali na najluxusnejší model. Zoznámte sa so zariadením Womanizer Premium a spoznajte jeho silné a slabé stránky.

Dostala som ho z e-shopu Ružový Slon a musím povedať, že ma príjemne prekvapilo decentné balenie, kartička odosielateľa a ďalšie drobnosti vo vnútri. Nechajte sa aj vy tak milo prekvapiť, stačí, ak si objednáte niečo také perfektné a pekné ako ja.

Balenie a doručenie erotickej hračky

Funkcie a programy

Vzhľad nie je to jediné, čím tento vibrátor vyniká. Jednou z jeho predností je extra tichý režim a možnosti programov. K diskrétnosti prispieva aj to, že stimulátor vibruje až po priložení na pokožku, to je jednoducho super. Keď sa ničoho nedotýka, je tichý, respektíve nevydáva žiadny zvuk. Krásne sa to dá otestovať napríklad prstom.

Ďalšou výbornou vychytávkou je program Autopilot. Nielenže kombinuje programy s rôznou intenzitou nasávania, ale dokáže tiež zistiť úroveň vášho vzrušenia. Rozpozná veľkosť vášho klitorisu, zvolí program tak, aby sa vaša rozkoš postupne zvyšovala a šikovne vás vyniesla až do neba. Neviem, či to naozaj súvisí s veľkosťou, ale naozaj to funguje, len musíte nájsť správne miesto a potom vibrátor iba ľahko pridržiavať.

Vzhľad a materiál

Womanizer Premium ma na prvý pohľad zaujal svojím skvelým vzhľadom, testovala som ružovú verziu, a hoci som mala spočiatku voči ružovej isté výhrady, v skutočnosti je to pekná a nežná farba. Womanizer Premium je na e-shope dostupný v niekoľkých farebných kombináciách. Môžete si vybrať buď elegantný čierno-zlatý model, červený so zlatými doplnkami alebo sladký ružový so zlatým lemovaním, všimla som si aj biely model so zlatým lemovaním, ale momentálne ho v ponuke nevidím. Je ľahký a krásne padne do ruky.

Womanizer premium v krabičke

Podtlakový stimulátor je vyrobený z lekárskeho silikónu. Tento materiál je zdravotne nezávadný, a navyše je neuveriteľne príjemný na dotyk. Je naozaj hebký až zamatový, čo spoznáte hneď, ako ho prvýkrát vyberiete z balenia. Zároveň je aj pevný a vďaka svojmu hladkému povrchu tiež ideálny na údržbu. Nevadí mu voda, krásne a rýchlo ho vysušíte pomocou uteráka.

9.8

Skvelý

Tlakový stimulátor Womanizer Premium zodpovedá svojmu názvu. Vyniká luxusným dizajnom, perfektným výkonom a skvelými inteligentnými funkciami. Napriek drobným nedostatkom ide o špičkový produkt, ktorý určite nesklame. Testovali sme ho na vlastnom tele.

Materiál a tvar
10
Počet programov a funkcií
10
Dizajn
10
Ovládacie prvky
9
Napájanie
10
Klady
  • Skvelý výkon - 12 režimov
  • Luxusný dizajn
  • Extra tichý režim
  • Funkcia autopilota
  • Mäkký silikónový povrch
Zápory
  • Vyššia nákupná cena
  • Tichý režim nefunguje pri použití väčšieho množstva gélu

Hodnotenie vybraných funkcií womanizeru Premium

Materiál a tvar – 10/10

Telo stimulátora je vyrobené z plastu ABS. Tento materiál vyniká svojou tvrdosťou a odolnosťou. Nemusíte sa obávať, že sa stimulátor ľahko rozbije. Tento vibrátor pre ženy je potiahnutý už spomínaným lekárskym silikónom. Je nielen úplne bezpečný, ale aj veľmi príjemný na dotyk. Na rozdiel od iných modelov je womanizer Premium potiahnutý silikónom po celom povrchu. Hebkosť materiálu by mohol prekonať snáď len dvojitý lekársky silikón… jednoducho nenachádzame slová na to, ako lepšie ho opísať. Naozaj sa príjemne drží v ruke, nechladí, dokonca nadobudnete pocit, že ide o zamatový materiál s jemnými chĺpkami.

Tvar womanizéra je podľa mna úplne dokonalý. Je ergonomický (tak to tvrdí výrobca) a perfektne padne do ruky (tak si ergonómiu predstavujem). Veľmi ľahko sa drží, či už sa s ním mazná žena sama, alebo je stimulátor súčasťou sexu s partnerom. Sacia nadsavka je umiestnená kolmo na telo vibrátora, čo umožňuje všestranné použitie. Tvar je natoľko praktický, že neprekáža ani pri styku v klasickej misionárskej polohe, stačí ju pridržiavať jednou rukou. Okrem klitorisu pôsobí aj na bradavky, vyžaduje si to však silnejší program. Predsa len, každá časť tela je inak citlivá.

Počet programov a funkcií – 10/10

Podľa návodu na použitie wominazer Premium ponúka celkom 12 programov s rôznou intenzitou nasatia. V porovnaní s inými modelmi ide o veľmi slušný výber. Okrem toho disponuje tromi automatickými režimami, ktoré náhodne menia silu nasatia. Na predohru je najlepší Autopilot 1, ktorý strieda stupne 1 až 4, a aj ten je dostatočne vzrušujúci a v prvej minúte vás tak naladí na sex, že budete partnera predčasne ťahať z kúpeľne von. Autopilot 2 prepína medzi stupňami 1 až 8. Pre naozaj pestrú zábavu je tu Autopilot 3, ktorý prepína medzi všetkými stupňami nasávania. Dokáže občas spôsobiť šok z takej výraznej zmeny, používateľky si naň zväčša zvyknú až po asi 3 mesiacoch používania. Ak chcete vedieť, ktorý program práve používate, ukážu vám to 3 malé LED diódy na špičke pomôcky, ktoré sú nad tlačidlom zapnutia a vypnutia.

Ovladanie womanizeru Premium

Už v úvode som spomenula inteligentný režim, vďaka ktorému stimulátor nevibruje, kým ho nepriložíte k pokožke. Na inom modeli, ktorý sme skúšali, musíte stlačiť ovládacie tlačidlo, aby ste vypli nasávanie. Tento reaguje naozaj veľmi rýchlo, ak vás teda niekto alebo niečo vyruší počas zábavy, womanizer Premium okamžite “umlčíte”. Tie dámy, ktoré žijú samy, si s tým nemusia robiť starosti, ale inak je to naozaj dobrá funkcia.
Upozorňujem, že ak použijete viac lubrikačného gélu, viac gélu sa dostane do násadky a táto funkcia potom prestane fugovať, womanizer bude vibrovať naďalej bez prestávky. Po vyčistení sa však funkcia opäť obnoví. Nemusíte sa teda obávať, že by ste ho poškodili. Opláchnete, osušíte a pokračujte ďalej.

Dizajn womanizeru Premium- 10/10

Ako už názov napovedá, ide o luxusnú verziu podtlakového stimulátora. Elegantný dizajn je jednou z hlavných predností prístroja Premium Womanizer, navyše je krásne praktický a padne do ruky. Vyberať môžete z kombinácie zlatého lemovania a čiernej farby, tiež červenú alebo sladko ružovú farbu, niektoré stránky ponúkajú aj snehobiely variant a narazili sme aj na modrý. Osobne sme vyskúšali ružovú farbu a nepredpokladáme, že by farba mala vplyv na vyvrcholenie. Faktom však ostáva, že každému chutí niečo iné.

Womanizer premium farby

Manipulácia – 8/10

Rovnako ako väčšina podtlakových vibrátorov sa aj tento vibrátor ovláda pomocou tlačidiel. Sú umiestnené na rukoväti pomôcky, aby ste na ne mohli pohodlne dosiahnuť. Tlačidlá sú minimálne viditeľné, pretože majú rovnakú farbu ako womanizer. Musím povedať, že sú pomerne malé – čo znamená, že nenarušujú celkový dizajn. Len ich ikony sú plastové. Zozačiatku si budete zvykať na ovládanie. No po čase už presne budete vedieť, kde je čo, a čo je dôležitejšie, tlačidlá sú odlišné a váš prst ich rozpozná. Netreba stále pozerať pod perinu, ani tma vám nebude prekážať, jednoducho nič nenaruší pôžitok z používania tohto stimulátora.

Diskrétnosť – 9/10

Womanizer Premium je naozaj veľmi tichý. Je to najmä vďaka inteligentnému tichému režimu. Stimulátor je takmer nepočuteľný (s výnimkou najsilnejšieho programu) a vďaka jeho rozmerom ho ľahko ukryjete. Neskryjete ho v dlani, aj v nohavičkách by bol ľahko rozpoznateľný, ale to nie je veľký problém. S celkovou dĺžkou 16 cm sa jedná len o niečo väčší podtlakový stimulátor. Fotografia prezradí viac.

Womanizer premium osobná recenzia

Napájanie – 10/10

Womanizer Premium je vybavený najnovším typom nabíjania. V pomôcke sa nachádza Li-Ion batéria, ktorá sa dobíja pomocou kábla USB. Hlavnou výhodou je takzvané nabíjanie Click and Charge. Znamená to, že konektor jednoducho priložíte k vibrátoru, magnet ho sám pritiahne a druhý koniec zapojíte do elektrickej siete. Možno ho nabíjať aj z počítača, notebooku alebo cez cigaretový zapaľovač v aute, čo môže byť výhodou na dovolenke.
Treba však povedať, že aj pri častom používaní trvá skoro mesiac, kým sa vibrátor vybije, takže výdrž batérie je naozaj špičková. Dĺžka jedného použitia zriedka prekročí limit 10 minút, ak zvyknete dosiahnuť orgazmus veľmi rýchlo. Na druhej strane je určený na časté používanie, takže za nás palec hore za batériu.

Záverečné hodnotenie pre womanizer Premium

Ak ste fanúšikom erotických pomôcok, potom vás womanizer Premium určite nesklame. Tento vibrátor sa môže pochváliť nielen naozaj luxusným dizajnom, ale predovšetkým skvelým výkonom. Nad ostatnými modelmi womanizer vyniká vynikajúcimi funkciami, ako sú inteligentný režim a programy autopilota. Oceniť musíme aj praktické nabíjanie Click and Charge.
Na druhej strane, malé tlačidlá môžu spočiatku trochu komplikovať ovládanie. Jeho diskrétnosť je v poriadku a vďaka tichému režimu a inteligentnému programu je počuteľný len minimálne. Pre nás je to špičkový podtlakový stimulátor. Určite to závisí od citlivosti ženského tela, no nie je nič nezvyčajné, ak vyvrcholenie dosiahnete veľmi rýchlo. Keď sa však s ním naučíte zaobchádzať opatrnejšie, jednoducho si dokážte pôžitok predĺžiť. Dámy, nebojte sa ho vyskúšať, stojí to za to.

Ilustračný obrázok z www.ruzovyslon.sk
Ilustračné foto z www.ruzovyslon.cz

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár