Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia Womanizer Liberty

womanizer liberty recenzia

Máte radi podtlakové stimulátory? Kúpte si jeden na cesty a užívajte si intenzívne orgazmy, kdekoľvek ste. Womanizer Liberty považujeme za ideálneho spoločníka nielen do spálne, ale aj na dovolenku či večierok.

Funkcie a programy

Keďže ide o cestovnú verziu womanizera, Liberty ponúka iba 6 režimov s rôznou intenzitou nasatia. Hoci výber nie je príliš veľký, sací výkon vás určite nesklame. Tlakové vlny sú dostatočne silné, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie používateľky.

Dizajn a materiál

Jednou zo silných stránok modelu Liberty je jeho svieži dizajn. Elegantný vzhľad je dosiahnutý kombináciou jemnej ružovej a bielej farby. Dostupný je aj v tmavočervenej farbe. Womanizer Liberty je vyrobený z odolného plastu, sacia násadka je vyrobená z lekárskeho silikónu. Tento materiál je nielen veľmi príjemný na dotyk, ale aj 100 % zdravotne nezávadný.
Keďže ide o cestovný vibrátor, jeho rozmery sú veľmi malé. Ľahko sa zmestí aj do tej najmenšej kabelky. Vďaka svojej malej veľkosti a ergonomickému tvaru padne womanizer Liberty perfektne do ruky. Môžete si s ním pohodlne dráždiť klitoris aj bradavky. Nie je problém používať ho aj počas sexu s partnerom. Vďaka kompaktným rozmerom nebude prekážať takmer v žiadnej polohe.

8.4

Perfektný

Womanizer Liberty je skutočným lídrom medzi cestovnými vákuovými stimulátormi. Napriek malému počtu programov sa môže pochváliť skvelým výkonom. Dizajn a ovládanie sú tiež nadpriemerné. Oceňujeme aj rýchle nabíjanie Click and Charge.

Počet programov a funkcií
6
Dizajn
9
Ovládanie
9
Diskrétnosť
8
Napájanie
10
Klady
  • Krásny dizajn
  • Ergonomický tvar
  • Magnetický kryt
  • Ochrana proti prehriatiu
  • Dobrý výkon
Zápory
  • Vyššia nákupná cena
  • Menej programov

Hodnotenie vybraných funkcií womanizer Liberty

Materiál a tvar – 9/10

Keďže ide o vibrátor na cesty, tento model má na rozdiel od iných womanizérov plastové telo. Plast nie je príliš mäkký ani príjemný na dotyk, zato je oveľa odolnejší. Sacie hrdlo je vyrobené z lekárskeho silikónu. Na jeho ochranu slúži praktický magnetický kryt, ktorý je súčasťou balenia. Vďaka nemu sa dá womanizer nielen bezpečne skladovať, ale aj prepravovať.

womanizer liberty z oboch strán

Womanizer Liberty má podlhovastý tvar pripomínajúci slzu. Vibrátor je šikovne malý a veľmi ľahko sa drží. Jeho ideálny tvar a rozmery umožňujú pohodlné dráždenie klitorisu v akejkoľvek polohe, dokonca aj počas sexu s partnerom. Môžete ho vyskúšať aj na bradavkách.

Počet programov a funkcií – 6/10

Čo sa týka celkového počtu režimov, Liberty womanizer je o niečo slabší. Ponúka iba 6 režimov, čo však považujeme za dostatočný počet pre cestovný vibrátor. Podtlakové vlny sú pomerne silné, takže sa nemusíte obávať, že by womanizer neplnil svoj účel. Pri nastavení na najvyšší stupeň vibrátor nasáva skutočne veľmi silno.
Na rozdiel od iných špičkových womanizérov tu nenájdete nadštandardné funkcie, ako je autopilot alebo režim Pleasure Air. Napriek tomu sa môže pochváliť jednou veľmi praktickou funkciou, a tou je ochrana proti prehriatiu. Nemusíte sledovať, ako dlho je womanizer zapnutý. Vďaka poistke sa vibrátor včas sám vypne, aby sa zabránilo jeho poškodeniu.

Dizajn – 9/10

Liberty womanizer sa môže pochváliť skutočne atraktívnym dizajnom. Vrchná časť tela vibrátora je ružová alebo tmavočervená, v závislosti od zvoleného variantu. Spodná časť je čisto biela. Okolo nasávacieho hrdla je tenký ozdobný krúžok. V porovnaní s inými womanizermi tento dizajn je naozaj sofistikovaný a zaujme na prvý pohľad.

Ovládanie – 9/10

Používanie zariadenia Liberty je neuveriteľne jednoduché. Na spodnej strane vibrátora sú 2 tlačidlá; + a -. Stlačením tlačidla + erotickú pomôcku zapnete. Keď opäť stlačíte tlačidlo so symbolom +, zvyšujete intenzitu nasatia. Ak chcete podtlak znížiť, jednoducho stlačte tlačidlo -.
Tlačidlá sú decentné, iba symboly označujúce ich funkciu sú plastické. Keďže vibrátor má len dve tlačidlá, veľmi rýchlo si zapamätáte, kde sa ktoré tlačidlo nachádza. Jeho ovládanie bez problémov zvládnete aj poslepiačky.

Diskrétnosť – 8/10

Nenápadnosť zariadenia Womanizer Liberty spočíva predovšetkým v jeho kompaktných rozmeroch a dizajne. Je naozaj veľmi skladný. Praktický magnetický kryt, ktorý chráni nasávaciu násadku, vibrátor šikovne maskuje. Na prvý pohľad sa nedá rozoznať, že ide o erotickú pomôcku.

womanizer liberty na cestovanie

Hoci vibrátor nedisponuje žiadnym špeciálnym tichým režimom ani funkciou Pleasure Air, jeho prevádzka je pomerne tichá. Pri vyššom výkone sú už vibrácie počuteľné, ale iba dovtedy, kým si prístroj priložíte k pokožke. Potom už len ticho vibruje.

Napájanie – 10/10

Ak sa rozhodnete pre womanizer Liberty, starosti s neustálym kupovaním batérií môžete pokojne hodiť za hlavu. Vibrátor má zabudovanú Li-Ion batériu. Dá sa dobíjať pomocou kábla USB. Výbornou funkciou je moderné nabíjanie Click and Charge. Kábel nie je potrebné zasúvať do vibrátora, ale stačí ho len priložiť k magnetickým podložkám. Veľmi nás potešil aj čas nabíjania. Womanizer sa plne nabije za 60 minút.

Záverečné hodnotenie

Womanizer Liberty spĺňa všetko, čo si od cestovného vibrátora môžete priať. Vďaka kompaktným rozmerom je prenosný a diskrétny. Navyše ho šikovne schováte do magnetického krytu a nikto nezistí, že máte v kabelke podtlakový stimulátor. Vibrácie sú naozaj tiché, a to aj pri vyššom výkone.
Napriek tomu, že ponúka iba 6 režimov, je dostatočne výkonný. Hoci výber nie je až taký veľký, dobrý výsledok je zaručený. Okrem výborného výkonu vás poteší aj veľmi atraktívny dizajn a jednoduché ovládanie. Cestovný stimulátor Womanizer Liberty je určite dobrou voľbou na cestovanie aj do spálne.

Krátka video ukážka

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár