Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia W-TEC Tendeal

Najlepšia elektrická kolobežka so sedadlom W-TEC Tendeal

Elektrická kolobežka so sedadlom W-TEC Tendeal predstavuje super výkonného spoločníka, ktorý vás nesklame v meste ani v kopcovitom teréne. Ak vám parametre elektrokolobežky so sedadlom W-TEC Tendeal nevyhovujú, tak navštívte článok najlepšie elektrokolobežky.

Hodnotenie elektrickej kolobežky W-TEC Tendeal

8.7

Perfektná

Elektrická kolobežka W-TEC Tendel predstavuje super výkonného spoločníka, ktorý vás nesklame v meste ani v kopcovitom teréne.

Rýchlosť a dojazd
9
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
9
Batéria
8
Klady
  • Jednoduchá manipulácia
  • Vysoký výkon
  • Uzamykanie na diaľkové ovládanie
  • Sedlo a taška súčasťou balenia
  • USB port na nabíjanie telefónu
Zápory
  • Dlhšie nabíjanie
  • Vysoká cena

Rýchlosť a dojazd

Elektrická kolobežka so sedadlom W-TEC Tendeal je skvelou voľbou nielen do mestských ulíc. Pohodlne sa na nej dostanete do práce či do školy, bez toho aby ste museli nekonečné hodiny stáť v zápche. No výborne sa tiež hodí aj na dlhšie výlety do prírody.

Kolobežka disponuje až 700 W motorom, jej maximálna rýchlosť je nadštandardných 40 km/h a na jedno nabitie s ňou prejdete veľkorysých 40 kilometrov. Navyše sa o vaše pohodlie na dlhších trasách postará odnímateľné sedadlo, ktoré si môžete nastaviť na maximálnu výšku 78,5 cm od zeme. Príjemné na nás pôsobí i fakt, že W-TEC Tendeal má i vysoký uhol stúpania 15°, čo v praxi ocenili mnohí jej používatelia.

Elektrická kolobežka W-TEC Tendeal s vysokým výkonom a dojazdom

 

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Dizajn  W-TEC Tendeal bez pochýb tiež na prvý pohľad zaujme. Nadčasový vzhľad je podporený najmä konštrukčným prevedením,. Kolobežka navyše disponuje praktickým stojanom, blatníkmi, osvetlením a klaksónom. No a benefitom navyše zaiste je i USB port na nabíjanie telefónu.

Na W-TEC Tendeal sa nám toho páči však oveľa viac. Napríklad dokonalo odpružené kolesá, ktoré sa postarajú o ničím nerušenú jazdu nielen na ceste. Nečakané hrbole či iné prekážky vám tak nebudú robiť žiadne vrásky na tvári.

Z pohľadu nosnosti výrobca udáva číslo 120 kilogramov. No aj v tomto prípade treba rátať s tým, že čím vyššiu hmotnosť máte, tým vyšší bude i odpor kolobežky počas jazdy.

V otázke hmotnosti sa W-TEC Tendeal pohybuje na úrovni 20 kilogramov, no ak naň integrujete aj sedlo, musíte rátať ešte s dvomi kilami navyše. Elektrokolobežka tak síce nepatrí k najľahším, no má jednoduchý skladací mechanizmus. Takže ju ľahko zmestíte do auta.

Batéria

V elektrokolobežke W-TEC Tendeal je zabudovaná kvalitná Li-Ion 15 Ah batéria. Výkonnosť batérie sa však negatívne prejavila na dlhej dobe nabitia na plnú kapacitu. Tá sa pohybuje okolo 6-7 hodín..

Ostatné vlastnosti

W-Tec Tandeal inteligentné zamykanie

Medzi popredné benefity tejto kolobežky považujeme inteligentný systém zamykania. To je podporené diaľkovým ovládaním a pri akomkoľvek náznaku pohybu v tomto režime sa spustí alarm. Kolobežka sa navyše dodáva s praktickou taškou, ktorú môžete využiť najmä počas dlhších výletov mimo mesta.

Technické parametre

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 700 W
Maximálna rýchlosť 40 km/h
Materiál rámu Zliatina hliníka
Dojazd 40 km
Hmotnosť 20 kg
Nosnosť (odporúčaná) 120 kg
Doba nabíjania 6-7 hodín
Priemer kolies 10″
Minimálna výška jazdca (odporúčaná) 150 cm

Najpredávanejšie elektrokolobežky so sedadlom

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (7 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár