Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia Tesla RoboStar W600

26. 10. 2022 Aktualizované

čistič s gyroskopickou navigáciou

Tesla RoboStar W600 je pokračovateľom staršieho modelu Tesla RoboStar W550. Ak ste už tento šikovný robotický čistič okien doma mali, viete, že ide kvalitného pomocníka za zaujímavú cenu, za ktorým stojím naši českí susedia.

Hodnotenie robotického čističa okien Tesla RoboStar W600

7.3

Dobrý

Tesla RoboStar W600 vás na prvý pohľad očarí inovatívnym dizajnom. Pri práci s ním zas oceníte duálny rozprašovač vody, pričom vaše sklenené plochy vyčistí vďaka prepracovanej inteligentnej navigácií.

Funkcie a rýchlosť čistenia
7
Napájanie
8
Ovládanie
7
Klady
  • Kvalitné spracovanie
  • Duálny rozprašovač vody
  • Výkonný motor
  • Príjemná cena
Zápory
  • Bez mobilnej aplikácie
  • Bez pokročilejších funkcií

Funkcie a rýchlosť čistenia

Medzi najväčšie benefity vylepšeného modelu čističa okien od českej firmy Tesla RoboStar W600 bez pochýb patrí duálny rozprašovač vody. Ten prístroju umožní dôkladnejšie umytie okien, pričom mu asistuje utierka z 5-vrstvového mikrovlákna. V základnom balení ich navyše nájdete tri a môžete ich bez obáv oprať v práčke a opätovne použiť.

V domácom spotrebiči je zabudovaná aj inteligentná gyroskopická navigácia, ktorá sa podieľa na premyslenom plánovaní pohybu. Režim čistenia pritom kopíruje písmená „Z“ alebo „N“. Prvý je vhodný na vysoké okná, druhý zas na široké sklenené plochy. No a do tretice si môžete zvoliť kombináciu oboch režimov Z/N.

Tesla RoboStar W600 však zvládne poumývať nielen okná, ale aj sprchové kúty či zrkadlá. Podmienkou výrobcu však je, aby povrch nebol tenší ako 4 mm. Čistiaci proces pritom W600 vykonáva vďaka dvom tryskám s vlastným zásobníkom na vodu. Do neho naproti drahším a konkurenčným modelom môžete naliať obyčajnú vodu spolu s čistiacim prostriedkom.

Napájanie

Napájanie Tesla RoboStar W600Podobne ako pri iných robotických čističoch okien, i v tomto prípade musíte rátať s prioritným káblovým napájaním. To využíva DC adaptér, no prístroj je vybavený aj záložnou Li-Ion batériou. Tá ma však obmedzenú kapacitu v rozsahu 10 minút. No a samozrejmosťou je v základnej výbave aj istiace lano, ktoré predstavuje bezpečnostný prvok.

Ovládanie Tesla RoboStar W600

Nový robotický čistič Tesla RoboStar W600 k vám domov príde vrátane diaľkového ovládania. Vďaka nemu tak budete rýchlo a efektívne riadiť prácu robota. No ako menší nedostatok vidíme absenciu mobilnej aplikácie, s ktorou by ste vedeli čistič spárovať. Samozrejme pri domácich pomocníkoch tohto typu to nie je veľká tragédia, no inteligentné riešenia navyše nie sú nikdy na škodu.

Vlastnosti Hodnoty
Typ napájania Káblové
Hlučnosť
Hmotnosť 1,4 kg
Príkon 80 W
Objem nádrže
Ovládanie diaľkový ovládač
Tvar štvorcový
Bezpečnostné prvky Bezpečnostné lano
Minimálna veľkosť povrchu 50 × 50 cm
Maximálna veľkosť povrchu
Náš tip

Ako vybrať robotický čistič okien a recenzie ďalších modelov nájdete v článku najlepšie robotické čističe okien.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (22 hlasov)

Autor

Katarína Kmeťová
Katarína Kmeťová

Som mama dvoch malých detí, ktorá sa už viac ako 15 rokov pohybuje v oblasti PR, marketingu a obchodu. Počas rodičovskej dovolenky je písanie nástroj, vďaka ktorému mám kontakt so svetom. Okrem toho spravujem vlastný blog a zaujímam sa o zdravý životný štýl, motivačnú literatúru, módu a smart technológie.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár