Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Lelo Luna Beads Noir

Recenzia Lelo Luna Beads Noir - venušiné guličky

Chcete dosiahnuť orgazmus ľahšie a rýchlejšie? Vyskúšajte venušine guličky. Táto obľúbená erotická pomôcka pre ženy pomáha posilňovať svaly panvového dna, a tým umožňuje silnejší a intenzívnejší zážitok zo sexu. V nasledujúcej recenzii sa zameriame na Luna Beads Noir od obľúbenej značky Lelo.

Týmto populárnym erotickým pomôckam pre ženy sa venujeme v článku Venušine guličky – zdravotné a sexuálne pomôcky, kde porovnávame a predstavujeme 5 zaujímavých verzií.

8.5

Perfektné

Lelo Luna Beads Noir sa môže pochváliť luxusným dizajnom a kvalitnou konštrukciou. Plast ABS dokonale prenáša vibrácie a silikónový kryt je mimoriadne príjemný na dotyk. Nielen začiatočníci ocenia možnosť nosiť len 1 korálik. Stredné vibrácie sú veľmi tiché. Jedinou nevýhodou je vyššia obstarávacia cena a textilná šnúrka na manipuláciu.

Materiál a tvar
8
Vibrácie
8
Veľkosť
7
Dizajn
9
Nasadenie
9
Diskrétnosť
10
Klady
  • Oddeliteľné guľôčky
  • Elegantný dizajn
  • Menšie rozmery
  • Silikónové puzdro
Zápory
  • Vyššia nákupná cena
  • Šnúrka na krk z látky

Hodnotenie vybraných vlastností Luna Beads Noir

Materiál a tvar – 8/10

Elegantné guličky Luna Beads Noir sú vyrobené z odolného plastu ABS. Ide o materiál, ktorý sa vo veľkej miere používa pri výrobe erotických pomôcok. Je nielen veľmi pevný a odolný, ale aj dokonale prenáša vibrácie. Guľôčky sú uložené v lekárskom silikónovom puzdre, ktoré je navyše mäkké a hladké. Vďaka neporéznej štruktúre je silikón ideálny na údržbu.
Obe guličky majú pravidelný tvar a rovnakú veľkosť. V porovnaní s inými modelmi je istou výhodou možnosť nosiť iba jednu guličku. Druhá sa jednoducho vyberie z puzdra a vráti späť do balenia. Zavedenie iba jednej guličky ocenia najmä ženy, ktoré s týmto zariadením doteraz nemali žiadne skúsenosti.

Lelo luna Beads Noir venušiné guličky

Vibrácie – 8/10

Po vložení guličiek Luna Beads Noir si budete môcť vychutnať príjemné stredne silné vibrácie. Tento model je preto vhodný pre začiatočníčky aj skúsené ženy. Vibrácie sú dostatočne silné aj pri menšej fyzickej aktivite. Tvrdé plastové telo vonkajšej guľôčky dokonale vedie vibrácie, ktoré účinne stimulujú vaginálnu stenu.

Veľkosť – 7/10

Guličky Lelo patria do kategórie menších venušiných guličiek. Obe guličky majú priemer 3 cm. Preto sú vhodné pre začiatočníčky a ženy, ktoré uprednostňujú menšie sexuálne pomôcky. Tento model sa prednostne odporúča skôr pre ženy, ktoré ešte nerodili. V opačnom prípade by loptičky nemuseli správne plniť svoj účel.

Dizajn – 9/10

Guličky Lelo na prvý pohľad zaujmú svojím luxusným dizajnom. Elegantný čierny dizajn je decentný, a zároveň príťažlivý. Lesklé plastové guľôčky krásne kontrastujú s matným silikónovým puzdrom. Tento dizajn sa dokonale hodí pre mladé dámy aj skúsené slečny. Celkový dojem však trochu kazí šnúrka, ktorá nie je vyrobená zo silikónu, ale zo syntetickej tkaniny.

Vloženie – 9/10

Vzhľadom na menší priemer guľôčok môžete toto zariadenie zaviesť veľmi ľahko. Po použití lubrikačného gélu sa vám bude dariť lepšie. Ale pozor, silikónové puzdro by nemalo prísť do kontaktu s inými gélmi ako s gélmi na báze vody.

Lelo luna Beads Noir venušiné guličky balenie

Diskrétnosť – 10/10

Guličky Lelo môžete nosiť od rána do večera, nech ste kdekoľvek. Vibrácie sú naozaj tiché a po vložení guličiek ich nepočujete. Čo sa bohužiaľ nedá povedať o všetkých plastových modeloch. Ak teda hľadáte diskrétny výrobok, tieto guľôčky vás určite nesklamú.

Záverečné hodnotenie Luna Beads Noir

Luxusne vyzerajúce venušine guličky Lelo Luna Beads Noir sú ideálnou voľbou pre začiatočníčky, aj skúsené milovníčky erotiky. Okrem atraktívneho dizajnu oceníte aj možnosť nosiť len jednu guľôčku. Túto výhodu neponúka veľa modelov. Vďaka kvalitným materiálom, ako je pevný ABS plast guľôčok a mäkký silikónový obal, vám guličky poskytnú skutočne prvotriedny zážitok. Vibrácie sú stredné a absolútne tiché, takže si guličky môžete bez obáv vziať na nákupy alebo do posilňovne. Jedinou nevýhodou, podľa nášho názoru, je snímateľná šnúrka, ktorá je vyrobená zo syntetickej tkaniny.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár