Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Ketofit.sk – Recenzia a test

22. 9. 2020 Aktualizované

Pozor! Od konca roka 2022 je e-shop KetoFit uzavretý. Bližšie informácie nám bohužial z KetoFit nedodali. Medzitým si môžete pozrieť ďalšie diétne plány a recenzie keto diét.

ketofit recenzia

Do nášho testu sme zaradili aj Ketofit.sk, ktorý skončil v našom teste na poslednom mieste. V ponuke nájdete diétne plány rozdelené do štyroch kategórii. Keto diéta Ketomix.sk, na ktorú sme taktiež urobili recenziu skončila v našom teste na prvom mieste.

Hodnotenie Keto diéty KetoFit.sk

8.3

Perfektná

Keto diéta s pozitívnymi ohlasmi od ľudí, ktorí ju vyskúšali. KetoFit vám poskytne diétne plány pre malú, strednú aj veľkú redukciu hmotnosti.

Ponuka produktov
7
Cena
9
Hodnotenie zákazníkov
9.3
Podpora
8
Klady
  • Veľa pozitívnych hodnotení od zákazníkov
  • V ponuke nájdete aj pečivo
  • Online aj telefonická podpora
Zápory
  • Menší výber jedál
  • Na Slovensku žiadne odberné miesta
  • Platba je možná iba vopred

Ponuka produktov

V eshope Ketofit.sk nájdete priemernú ponuku produktov. Nájdete tam klasické práškové jedlá pre jedálniček do Keto diéty. Taktiež aj výber príchutí jednotlivých jedál nie je oproti konkurencii ničím výnimočný. Ak hľadáte ketodiétu so širokým výberom jedál, tak si prečítajte našu recenziu na Prodietix.sk, ktorý má práve rozsiahlu ponuku rôznych jedál a ich príchutí.

Výhodou je výber pečiva, ktoré nie je potrebné pred konzumáciou upiecť alebo pripraviť. Napríklad extra semienkový keto chlieb obsahuje minimum sacharidov a je plný bielkovín a zdravých tukov. Preto ak si neviete predstaviť deň bez pečiva, tak toto je vhodná náhrada, vzhľadom na to, že bežné pečivo je v tejto diéte zakázané.

V eshope nájdete aj výhodné balíčky. Nás zaujal balíček s názvom Výletník. Ten obsahuje jedlá, ktoré sú veľmi jednoduché a časovo nenáročné na prípravu. Pre ľudí, ktorí si nie sú istý či im táto diéta bude vyhovovať môžu zvoliť skúšobný balíček. Ten je za výhodnú cenu a obsahuje omeletu, polievku, koktail a cestoviny. Vďaka tomu nemusíte platiť balíčky na niekoľko týždňov, ktoré sú cenovo oveľa vyššie.

Diétne plány

Ketofit.sk má diétne plány rozdelené do štyroch kategórii podľa intenzity nadváhy. Prvá nesie názov SOFT a jej dĺžka trvania je 4 týždne. Je vhodná pre ľudí s ľahkou nadváhou a obsahuje 105 porcií. Pri objednávaní si budete môcť zvoliť 2 rôzne príchute, ktorými si dochutíte proteínový koktail alebo kašu.

Ďalším diétnym plánom je OPTIMAL. Ten má dĺžku trvania 6 týždňov a je pre redukciu hmotnosti do 9 kg. Balíček obsahuje 154 jedál, pričom denne je potrebné zjesť 5 jedál Ketofit. Postupom času nahrádzate tieto jedlá klasickými jedlami s nízkym obsahom sacharidov a vysokým obsahom bielkovín.

Posledné dva diétne plány MAXI a MAXI PLUS sú vhodné pre redukciu hmotnosti do a nad 24 kg. Taktiež obsahujú najviac porcií a trvajú najdlhšie.

Každý diétny plán je rozdelený na fázy. Prvá fáza je fáza chudnutia, kedy je redukcia hmotnosti najvyššia. Ďalšia fáza je stabilizačná a počas nej zaraďujete do jedálnička aj bežné jedlá.

Cena

Cena jednotlivých produktov je podobná ako u väčšiny poskytovateľov Keto diéty. Pre diétne plány platí to isté. Cena základného plánu SOFT je 174 € (cena je približná). Po porovnaní s inými keto diétami je cena pomerne rovnaká.

Vlastnosti Hodnoty
Telefonická podpora Áno (Po – Pia 8:00 – 18:00)
Chat áno
Recepty áno
Diétne plány áno
Blog/magazín nie
Youtube kanál nie
Doručenie  Do 2 dní
Cena dopravy 4,50 €
Možnosti platby vopred (online)

Hodnotenie zákazníkov

Aj s touto Keto diétou je väčšina zákazníkov spokojná. Na portáli Heureka.sk si Ketofit vybudoval počas fungovania až 93 % hodnotenie. Toto hodnotenie je priemerom recenzii zákazníkov, ktorí si objednali produkt tejto značky.

Podpora

KetoFit.sk disponuje telefonickou aj online podporou. Ak chcete sa chcete ohľadom diéty alebo ich produktov informovať telefonicky, tak myslite na to, že váš telefonát bude smerovať do Českej republiky.

Magazín

Oficiálny web nemá blog ani magazín, avšak nájdete na ňom recepty na nízkosacharidové jedlá a taktiež príbehy ľudí, ktorí pomocou KetoFit.sk schudli. Príbehy ľudí, ktorí schudli vám môžu pomôcť pri chvíľach kedy budete chcieť s diétou skončiť.

Náš tip

Neoslovila vás diéta od Ketofit.sk? V článku najlepšie keto diéty nájdete výber a recenzie ďalších eshopov, ktoré poskytujú produkty pre Keto diétu.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár