Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Hera Real Hip

Kokos Hera Real Hip recenzia

Chcete oživiť vaše chvíľky osamote? Predstavujeme vám realistický masturbátor Hera Real Hip. Táto kompaktná hračka vám ponúkne hneď 2 tesné otvory, ktoré sú vždy pripravené na akciu.

Ďalšiu inšpiráciu nájdete v našom článku venovanom umelým vagínam a masturbátorom. Zoznámime vás so skvelými hračkami a poradíme, ako vybrať ten najlepší masturbátor.

Hodnotenie erotickej pomôcky Cobra Libre II

8.8

Perfektný

Výborná realistická pomôcka. Oceňujeme skvelý dizajn, 2 otvory s masážnymi výstupkami a kvalitný materiál. Nevýhodou môže byť zložitejšia údržba a vyššia cena.

Materiál a tvar
10
Vnútorný rukáv
10
Rozmery
7
Dizajn
9
Funkcie a vlastnosti
8
Diskrétnosť
9
Klady
  • Vynikajúci design
  • 2 otvory
  • Anatomická presnosť
  • Vodotesná úprava
Zápory
  • Zložitejšia údržba
  • Vyššia obstarávacia cena

Hodnotenie vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtom bodov 10.

Materiál a tvar – 10/10

Tento kompaktný masturbátor perfektne imituje ženské telo. Už na prvý pohľad vás zaujme svojím realistickým vzhľadom. Krásne guľatá riťka vás bude zvádzať, kedykoľvek sa na ňu pozriete. Dokonale tvarovaná mušlička vyzerá ako živá. Nechýba jej klitoris ani pysky, ktoré po zásune pevne obomknú vašu pýchu.

Realistický nie je len vzhľad, ale aj materiál, z ktorého je pomôcka vyrobená. Silikón Love Clone patrí medzi špičkové materiály, ktoré naozaj verne napodobňujú kožu ľudského tela. Na dotyk je neuveriteľne príjemný a po zahriatí pomôcky len ťažko rozoznáte či je to umelá vagína alebo skutočná žena.

Vnútorný rukáv – 10/10

Tento masturbátor pre mužov ponúka rovno 2 skvelé otvory, takže to nie je „len“ umelá vagína. V každom na vás čaká iný druh potešenia. Masážne výstupky, ktoré nájdete vo vagíne, sú veľmi podobné tej naozajstnej. Okrem stimulujúceho rebrovania na vás čaká aj G bod. Oceňuje aj tvar vnútorného rukávu. Ten nie je rovný, ale príjemne zahnutý, takže prenikanie je skutočne realistické.

Aj druhý otvor je veľmi dobre prepracovaný a pri prieniku vzbudí rovnaké pocity ako análny sex. Drobné guličky jemne a efektívne masírujú penis na každom milimetri. V análnom otvore sa nachádza hneď niekoľko zúžených miest, ktoré dopomáhajú vytvoriť realistický zážitok z každého prírazu.

hera real hip

Rozmery – 7/10

Veľkosť masturbátora Hera Real Hip vás buď úplne nadchne, alebo z nej budete sklamaní. Záleží na tom, čo od produktu očakávate. Pokiaľ hľadáte umelú vagínu v životnej veľkosti, potom sa poobzerajte po inej. Celková dĺžka masturbátora Hera Real Hip je totiž iba 25 cm. Čo je v porovnaní so ženským telom veľmi málo.

Na druhú stranu je hračka skladná, dobre sa drží a je tiež oveľa diskrétnejšia ako iné modely. Použiteľná dĺžka otvorov je 18 cm, čo je taký lepší priemer. Veľmi obdareným pánom to však nemusí stačiť.

Dizajn – 9/10

Vzhľad masturbátora Hera Real Hip je skutočne skvelý. Napriek tomu, že sa jedná o miniatúru, vyzerá ako živá. Kvalitný silikón a realistická telová farba sú výbornou kombináciou, ktorá skutočne funguje. Veľmi sa nám páči aj prepracovanosť vagíny. Nielen, že je anatomicky presná, ale vyzerá úplne dokonale.

Funkcie a vlastnosti – 8/10

Okrem 2 skvelých otvorov je ďalšou prednosťou tejto pomôcky jej vodotesná úprava. Nemusíte sa teda báť si ju zobrať so sebou do vane či sprchy. Len si dajte pozor, aby sa sprchový gél či šampón nedostal do styku s masturbátorom. Mohlo by dôjsť k poškodeniu silikónu. Oceňujeme aj plochú spodnú časť hračky. Vďaka tomu ju môžete umiestniť na akýkoľvek rovný povrch a užívať si handsfree jazdu.

Menšou nevýhodou je náročná údržba. To je ale mínus všetkých silikónových masturbátorov. Po použití vždy otvory dôkladne vymyte vodou alebo dezinfekciou na erotické pomôcky. Keď je hračka suchá, oba otvory dôkladne napudrujte. Púder zabráni zlepeniu stien a vaša kráska bude zase ako nová.

Diskrétnosť – 9/10

Masturbátor Hera Real Hip je jednou z najdiskrétnejších pomôcok. Vzhľadom na kompaktné rozmery ju bez problémov schováte do šuplíka či skrinky. Keďže sa jedná o nevibračnú hračku, je úplne tichý. Jediným mínusom, čo sa diskrétnosti týka, je realistický vzhľad pomôcky. Pokiaľ ju necháte niekde na očiach, len ťažko to zahovoríte. Ale na druhú stranu, prečo sa za hry s takou kráskou hanbiť?

Záverečné zhodnotenie

Masturbátor Kokos Hera Real Hip je skvelá realistická pomôcka, ktorá spoľahlivo spestrí vaše sólo hrátky. Zaujala nás predovšetkým svojim skutočným vzhľadom a kvalitným silikónovým materiálom. Páči sa nám, že ponúka rovno 2 otvory s masážnymi výstupkami, ktoré pôsobia neuveriteľne realisticky. Výborný je aj anatomicky presný dizajn, vodotesná úprava a plochá spodná strana hračky. Nevýhodou je zložitejšia údržba a o niečo vyššia obstarávacia cena. Samozrejme odporúčame pri používaní doplniť pohodlie lubrikantom na vodnej báze.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár