Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Fun Factory Smartballs

Venušiné guločky recenzia

Venušine guličky boli vždy jednou z najobľúbenejších erotických pomôcok pre ženy. Guličky Fun Factory Smartballs sú okrem potešenia perfektné aj na posilnenie panvového dna. Použite ich ako súčasť predohry pred pohlavným stykom, ktorý si potom oveľa viac užijete.

Týmto obľúbeným erotickým pomôckam sa venujeme v článku Venušine guličky – zdravotné a sexuálne pomôcky, kde porovnávame a predstavujeme 5 zaujímavých verzií venušiných guličiek.

8.8

Perfektné

Smartballs poteší začiatočníčky aj skúsené ženy. Praktický dizajn uľahčuje vkladanie a vyberanie loptičiek. Silikónový povrch je krásne hladký a ľahko sa udržiava. Stredne silné vibrácie spôsobujú dostatočnú stimuláciu aj pri ľahších pohyboch. Väčšia veľkosť však nemusí vyhovovať všetkým ženám.

Materiál a tvar
9
Vibrácie
7
Veľkosť
8
Dizajn
10
Nasadenie
10
Diskrétnosť
9
Klady
  • Krásny dizajn
  • Príjemný materiál
  • Nízka údržba
  • Tichý
  • Jednoduché nastavenie
Zápory
  • Väčšia veľkosť

Hodnotenie vybraných funkcií Fun Factory Smartballs

Materiál a tvar – 9/10

Guličky Smartballs sú vyrobené z elastomedu. Tento materiál vyniká svojou tvrdosťou a odolnosťou. Povrch je vyrobený z lekárskeho silikónu, ktorý je veľmi mäkký a príjemný na dotyk. Často sa prirovnáva k zamatu. Vďaka tomu, že silikón nie je porézny, sa loptičky veľmi ľahko udržiavajú.
Táto sexuálna pomôcka sa skladá z dvoch samostatných guľôčok spojených pružnou stopkou. Prvá guľôčka má tvar vajíčka a je o niečo menšia, čo uľahčuje jej vkladanie. Po nej nasleduje druhá väčšia gulička pravidelného tvaru. Na pohodlnú manipuláciu sú tieto venušine guličky vybavené pevným silikónovým pútkom. Na prvý pohľad sa môže zdať krátke, avšak pružný materiál umožňuje jeho natiahnutie.

Fun Factory Smartballs recenzia

Vibrácie – 7/10

Príjemné pocity zo zavedených guličiek sú spôsobené vibráciami spôsobenými vnútornou guličkou. Vnútorná guľôčka sa pri pohybe chveje a spôsobuje vibrácie, ktoré pôsobia na silikónové puzdro, to potom stimuluje vaginálne steny. Tento model patrí medzi pomôcky so strednými vibráciami.
Intenzitu vibrácií možno ovplyvniť typom pohybu, ktorý vykonáte po vložení guličiek. Ak máte radšej slabšiu stimuláciu, ideálna je pre vás chôdza alebo joga. Ak si chcete užiť silnejšie vibrácie, skúste behať, tancovať alebo sa pustite do veľkého upratovania s tým, že si guličky vopred naložíte.

Veľkosť – 8/10

Vzhľadom na svoju veľkosť sú loptičky Fun Factory Smartballs vhodné pre začiatočníčky aj skúsené používateľky. Menšia gulička má priemer asi 3 cm, druhá asi 3,5 cm. Pre väčšinu žien je táto veľkosť ideálna. Ak máte užšiu vagínu a nechcete cítiť veľký tlak, vyberte si radšej guličky s menším priemerom.

Dizajn – 10/10

Jednou zo silných stránok loptičiek Smatballs je ich atraktívny dizajn. Krikľavo ružová farba vám na prvý dojem pripomenie, že ide o nástroj pre dámy. Napriek tomu Fun Factory Smartballs nevyzerajú lacno, ani gýčovo. Aby vzhľad tejto erotickej pomôcky nebol monotónny a nudný, sú Smartballs vybavené plastovými výstupkami v bielej farbe. Tie nielenže pekne dopĺňajú dizajn guličiek, ale po vložení účinne dráždia steny vagíny.

Fun factory smart balls balenie

Zavedenie guličiek – 10/10

Zavedenie guličiek do vagíny je veľmi jednoduché. Uľahčuje to aj tvar prvej guličky, ktorá sa skôr ako na tradičnú guľôčku podobá na malé vajíčko. Vďaka tomu sa dá ľahko zasunúť dovnútra bez toho, aby ste museli vyvíjať veľký tlak. V spodnej časti druhej guľôčky je praktická jamka na prst, ktorá ešte viac uľahčuje vkladanie. Pre niektoré ženy však môže byť väčšia veľkosť guľôčok pri zavádzaní trochu problematická.

Diskrétnosť – 9/10

Niektoré modely venušiných guličiek vibrujú dosť nahlas. Venušine guličky Fun Factory sú diskrétne, takmer ich nepočuť. Pri intenzívnom pohybe vo veľmi tichom prostredí vibrácie guličiek Fun Factory Smartballs počuť, ale rozhodne sa nemusíte obávať, že by boli mimoriadne hlučné.

Záverečné hodnotenie smart venušiných guličiek Fun Factory

Guličky Fun Factory Smartballs sú výnimočné svojím precíznym spracovaním a skvelým dizajnom. Vďaka svojej ideálnej veľkosti sú vhodné pre väčšinu žien. Stredná vibrácia uspokojí začiatočníčky aj skúsené milovníčky venušiných guličiek. Vďaka vajcovitému tvaru a jamke na prst sa ľahko vkladajú a vďaka silikónovej slučke sa rovnako ľahko vyberajú. Povrch z lekárskeho silikónu je veľmi príjemný na dotyk a nenáročný na údržbu.

Silikónový model Venus Feel nás na prvý pohľad zaujal svojím roztomilým dizajnom. Profily v tvare srdca okrem toho, že majú dekoratívnej funkcie, aj účinne zosilňujú vibrácie. Mäkký silikónový obal je veľmi príjemný na dotyk a vďaka plastovým guľôčkam sú vibrácie naozaj silné a intenzívne. Nevýhodou je trochu náročnejšia údržba a väčšia veľkosť, ktorá nemusí vyhovovať všetkým ženám.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár