Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia Fleshlight STU vagina

Fleshlight Stamina Training Unit recenzia

Umelé vagíny patria medzi najobľúbenejšie erotické pomôcky pre mužov. Pripravili sme pre vás recenziu jedného z najpredávanejších masturbátorov. Objavte s nami silné a slabé stránky realistickej vagíny Fleshlight STU.

Viac skvelých tipov nájdete v našom článku najlepšie umelé vagíny a masturbátory. Predstavíme vám špičkové produkty a poradíme vám, ako ľahko a rýchlo vybrať ten pravý.

Hodnotenie umelej vagíny Fleshlight STU

9.2

TOP

Dokonalá imitácia ženskej vagíny. Oceňujeme najmä špičkový materiál, realistický vzhľad a funkčné masážne výstupky. Ako mínus vidíme horší dizajn púzdra a trochu vyššiu hmotnosť.

Materiál a tvar
10
Vnútorný rukáv
9
Rozmery
10
Dizajn
8
Funkcie a vlastnosti
9
Diskrétnosť
9
Klady
  • Skvelý design
  • Realistické prevedenie
  • Univerzálne rozmery
  • Vodotesnosť
  • Pomáha zlepšiť výdrž
Zápory
  • Náročnejšia údržba
  • Vyššia hmotnosť

Hodnotenie vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtom bodov 10.

Materiál a tvar – 10/10

Masturbátory Fleshlight sú obľúbené predovšetkým pre ich praktický tvar. Ten pripomína baterku a skvele padne do ruky. Veľmi dobre sa drží a ľahko sa s ním manipuluje. Vrchné puzdro je z tvrdého plastu, ktorý bez problémov zvládne aj tú najväčšiu divočinu. Môžete bez obáv prirážať, ako sa vám zapáči.

Pomôcka je vyrobená z tých najkvalitnejších materiálov. Pre vnútorný rukáv bol použitý silikón Superskin. Ide o špičkový materiál, ktorý naozaj verne imituje ľudskú kožu. Po zahriatí pomôcky len ťažko rozoznáte či je to umelá vagína alebo skutočná žena.

Vnútorný rukáv – 9/10

Tento masturbátor patrí medzi takzvané STU modely (Stamina Training Unit), ktoré majú pomôcť mužom zlepšiť výdrž a oddialiť vyvrcholenie. V porovnaní s inými modelmi sa preto vnútorný rukáv môže zdať trochu obyčajný. Vnútri nájdete totiž iba jeden druh výstupkov. V žiadnom prípade však nemožno tvrdiť, že by stimulácia bola nedostatočná či dokonca nudná. Ba naopak, výstupky koncipované na tréning výdrže efektívne masírujú penis a krásne ho zvierajú.

umelá vagína stu fleshlight

Rozmery – 10/10

Umelá vagína STU je vhodná naozaj pre každého. S dĺžkou 22 cm je skvelým riešením aj pre veľmi obdarených pánov. Horný priemer vagíny je 8,5 cm, spodný 4,3 cm. Vďaka pružnosti materiálu sa vnútorný rukáv perfektne prispôsobí každému penisu. Nie je tak potrebné sa obávať, či vám masturbátor bude sedieť.

Dizajn – 8/10

Vzhľad vnútorného rukáva je úplne dokonalý. Telová farba a anatomicky presný odliatok pošvy pôsobia neuveriteľne realisticky. Dizajn vagíny je prepracovaný do posledného detailu. Táto mušlička vyzerá jednoducho skvele.

Čo nás ale tak neuchvátilo, je puzdro, v ktorom je vagína uložená. Zvláštny odtieň zlatej farby vyzerá trochu lacno. Na druhú stranu, pri tomto type erotickej pomôcky je dizajn puzdra vedľajší.

Funkcie a vlastnosti – 9/10

Masturbátor STU patrí medzi nevibrujúce modely, napriek tomu vám dokáže zaistiť orgazmus, ktorý ste nezažili. Už sme spomínali masážne výstupky, ktoré nielen stimulujú, ale zároveň pomáhajú zlepšiť výdrž. Ďalšou skvelou funkciou je regulácia podtlaku. V spodnej časti puzdra nájdete závit, ktorého otáčaním je možné meniť jeho tesnosť. Priaznivci vodných radovánok určite ocenia vodotesnosť pomôcky.

stu fleshlight

Diskrétnosť – 9/10

Ak by sme diskrétnosť pomôcky posudzovali iba podľa jej veľkosti, Fleshlight STU by nedopadla príliš dobre. Predsa len sa jedná o realistickú umelú vagínu v životnej veľkosti. Veľkou výhodou je ale neutrálne puzdro pripomínajúce baterku. Keď je puzdro zatvorené, nikto nespozná, čo sa skrýva vo vnútri. Vzhľadom na to, že sa jedná o nevibračný model, vaše hrátky môžu prebiehať v úplnom tichu.

Záverečné zhodnotenie

Umelá vagína Fleshlight STU je skutočne špičkový masturbátor. Zaujal nás svojim realistickým prevedením a perfektným dizajnom. Vnútorný rukáv vďaka materiálu Superskin verne imituje ženskú vagínu. Výhodou je aj univerzálna veľkosť, ktorá sadne aj obdarenejším mužom a tiež vodotesná úprava. Oceňujeme aj fakt, že masturbátor môže slúžiť aj ako pomôcka na trénovanie výdrže. Ako negatívum treba spomenúť trochu horší dizajn púzdra a trochu vyššiu hmotnosť.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 3.0 (1 hlas)

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár
Uživatel
Starý Dedo (16. 3. 2023 19:03)

Som už starý pán ale dá sa stakymto masturbatorom zabaviť treba len dobre naniesť lubrigacneho gélu a ak máte slabšiu erekciu odporúčam najprv nadrngat penis a natiahnuť naň erekcny krúžok a môžte frajovat.

Odpovědět

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár