Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Feel Silicone

Feel Silicone venušiné guličky

Medzi výhody venušiných guličiek patrí nielen príjemné dráždenie, ale aj efektné posilnenie panvového dna. Venušine guľôčky Feel Silicone môžete používať nielen doma na erotickú predohru, ale môžete si ich vziať aj do obchodu, dokonca vám môžu robiť spoločnosť počas behu. Verte, že každý krok s nimi si maximálne užijete.

Týmto populárnym erotickým pomôckam sa podrobnejšie venujeme v článku venušine guličky – zdravotné a sexuálne pomôcky, kde nájdete porovnanie minimálne 5 rôznych typov.

8.3

Perfektné

Venušiné guľôčky Feel Silicone sú skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré si chcú užiť silnú, ale diskrétnu stimuláciu. Vďaka tvrdým plastovým guličkám ukrytým v silikónovom puzdre sú vibrácie naozaj intenzívne. Zárezy v tvare srdca vytvárajú krásny detail, ktorý zaujme na prvý pohľad. Jediným negatívom je náročnejšia údržba a trochu ťažšie vkladanie.

Materiál a tvar
8
Vibrácie
10
Veľkosť
8
Dizajn
7
Nasadenie
7
Diskrétnosť Diskrétnosť
10
Klady
  • Roztomilý dizajn
  • Silné vibrácie
  • Nákupná cena
  • Diskrétnosť
Zápory
  • Náročnejšia údržba

Hodnotenie venušiných guličiek Feel Silicone

Materiál a tvar – 8/10

Tieto roztomilé venušine guličky majú obal vyrobený z vysokokvalitného lekárskeho silikónu. Ide o úplne bezpečný materiál, ktorý je zároveň neuveriteľne príjemný na dotyk. Samotné guľôčky sú vyrobené z tvrdého plastu, ktorý dokonale prenáša vibrácie spôsobené pohybom kovového závažia vo vnútri guľôčky. Keďže plastové guľôčky sú uzavreté v silikónovom puzdre, časom sa môžu z puzdra samovoľne vysunúť, no nám sa to počas testovania nestalo.
Obidve guľôčky majú pravidelný guľovitý tvar a sú spojené krátkou silikónovou stopkou. Tá je pružná a elastická, čo umožňuje používať guličky na predohru aj inými spôsobmi. Na konci druhej guľôčky je dlhšia stopka na pohodlné vybratie.

Vibrácie – 10/10

Vďaka tvrdému plastu, z ktorého sú guličky vyrobené, sú vibrácie naozaj silné a intenzívne. Stimulácia je ešte silnejšia vďaka zárezom v tvare srdca. Tie nielenže pekne dráždia vaginálnu stenu, ale vibrácie sú v týchto oblastiach oveľa citeľnejšie. Guličky tohto tvaru nevyžadujú pre maximálnu stimuláciu náročné aktivity, ako je beh alebo cvičenie. Príjemné dráždenie si vychutnáte aj počas obyčajnej prechádzky alebo relaxačného cvičenia jogy.

Venušiné guločky feel silicone

Veľkosť – 8/10

Ak k maximálnej spokojnosti vyžadujete to, aby ste guličky cítili čo najviac, aby vás jednoducho vyplnili, a uprednostňujete erotické pomôcky väčších rozmerov, potom sú pre vás vhodné silikónové guľôčky Feel Silicone. Obe guľôčky majú priemer 3,5 cm. Nie sú to teda žiadne drobné koráliky. Na druhej strane, táto veľkosť nemusí byť pohodlná pre všetky ženy. Ak nemáte veľa skúseností s erotickými pomôckami, vyskúšajte radšej model s menším priemerom.

Dizajn – 7/10

Táto pomôcka sa môže pochváliť naozaj vtipným dizajnom. Svetloružové silikónové puzdro pôsobí veľmi jemne a žensky. Plastové guličky majú tmavoružovú farbu a vďaka forme v tvare srdca vytvárajú krásny kontrast so svetlým puzdrom. Jedinou nevýhodou tohto atraktívneho dizajnu je ťažšia údržba. Kvôli dvom vrstvám sa pri údržbe a umývaní môže pod puzdro dostať voda. Potom sa musia guľôčky z puzdra vybrať  a nechať vyschnúť.

Venušiné guličky feel silicone

Vsadenie – 7/10

Vloženie guličiek do plášťa nie je zložité. Základom je guľôčky vždy dostatočne namazať lubrikačným gélom. Ale pozor, pokiaľ ide o silikónový kryt, používajte iba gély na báze vody. V porovnaní s inými modelmi, ktoré majú skôr vajcovité guličky, nie je prvotné naloženie také jednoduché, ale s trochou cviku ho zvládnete na jeden šup. Väčší priemer guľôčok však môže niektorým ženám spočiatku spôsobovať menšie ťažkosti.

Diskrétnosť – 10/10

Silikónové guličky Feel sú po vložení absolútne tiché a vibrácie nie je vôbec počuť. Takže si ich môžete pokojne vziať do práce alebo na večierok a užívať si zmyselné dráždenie bez toho, aby ste sa museli obávať, že niekto odhalí vaše malé tajomstvo.

Záverečná recenzia Feel Silicone

Model Venus Feel Silicone nás na prvý pohľad zaujal svojím roztomilým dizajnom. Zárezy v tvare srdca okrem dekoratívnej funkcie aj účinne zosilňujú vibrácie. Mäkký silikónový kryt je veľmi príjemný na dotyk a plastové guľôčky spôsobujú, že vibrácie sú naozaj silné a intenzívne. Nevýhodou je trochu náročnejšia údržba a väčšia veľkosť, ktorá nemusí vyhovovať všetkým ženám.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár