Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Recenzia Dildo Maxim II

Dildo Maxim II recenzia

Hľadáte vibrátor, ktorý vás skutočne uspokojí a užijete si s ním veľa príjemných chvíľ? Vibrátor Maximo II s jedinečnými rozmermi a výnimočne realistickým vzhľadom je dobrou voľbou. Ak ste skôr experimentátor, tipy na ďalšie vibračné erotické pomôcky nájdete v článku Najlepšie vibrátory a dildá.

Hodnotenie vibrátora Dildo Maxim II

8.5

Perfektné

Dildo Maxim II je obrovské dildo pre skúsených milencov, ktorí ocenia veľké rozmery a realistický vzhľad. Budete radi aj za zdravotnú nezávadnosť a vodotesnosť, ale pre niektorých bude toto dildo jednoducho príliš veľké.

Materiál a tvar
8
Design
10
Diskrétnosť
6
Zdravotná nezávadnosť
10
Klady
  • Realistický vzhľad
  • Atest Štátneho zdravotného ústavu
  • Vodotesnosť
  • Kvalitný dvojitý silikón
  • Odolná pevná prísavka
Zápory
  • Obrie rozmery vhodné len pre niekoho

Vlastnosti

Toto jedinečné dildo sa môže pochváliť nejednou skvelou vlastnosťou, ktorá by vás mala presvedčiť, že je pre vás tou správnou voľbou. Určite oceníte zdravotnú nezávadnosť, ktorá je zaručená vďaka atestu Štátneho zdravotného ústavu, a tiež kvalitný materiál. Poteší vás aj vodotesnosť, ktorá vám umožní vychutnať si pôžitok aj vo vani alebo v sprche.

Vzhľad a materiál

Dildo Maxim II je unikátny obrie dildo nevídaných rozmerov. Navyše veľmi vierohodne napodobňuje reálny penis, takže je ideálny pre tých, ktorí hľadajú zážitok čo najpodobnejšej skutočnej súloži. Je vyvedené v telovej farbe a vyrobené je toto dildo z kvalitného dvojitého silikónu, ktorý má tie najlepšie vlastnosti.

Hodnotenie vybraných vlastností

Materiál a tvar – 9/10

U vierohodnej napodobeniny penisu Dildo Maxim II sa môžete tešiť na unikátny tvar zodpovedajúci reálnemu penisu. Je vybavený veľkým žaluďom aj výrazným žilkovaním. Čo rozhodne stojí za zmienku, je tiež jedinečná veľkosť, ktorú len tak pri dilde, ani penise nenájdete. A práve preto stráca toto dildo v našej recenzii jeden bod. Obria veľkosť síce môže byť pre mnohých výhodou, ale nie je veľmi univerzálna. Niektorí, najmä začiatočníci, si s ním tak skrátka toľko neužijú.

Pre predstavu je toto dildo dlhé 24 centimetrov a má maximálny priemer 4,9 centimetrov. To už je poriadny macek, ktorý sa každému do lona nehodí. Pred jeho kúpou teda tieto parametre naozaj zvážte. Vyrobený je z kvalitného dvojitého silikónu, ktorý je na dotyk veľmi príjemný a hebký.

dildo maximo rozmery

Dizajn – 10/10

Dildo Maxim II sa na žiadny špeciálny dizajn nehrá. Spolieha sa na prírodný vzhľad a je tak veľmi podobný reálnemu penisu. Aj farba je telová, takže je od toho pravého skoro na nerozoznanie. Okrem výrazného žaluďa, žilkovania a semenníkov je vybavený ešte prísavkou, ktorá vám umožní dildo výhodne uchytiť a užiť si divokú a zábavnú jazdu.

Diskrétnosť – 7/10

Z hľadiska veľkosti nemožno o ničom ako o diskrétnosti u tohto dilda hovoriť. Je to skrátka macek, na ktorého budete potrebovať poriadne veľkú kabelku. Asi to nie je ten typ erotickej pomôcky, ktorý budete nosiť bežne pri sebe. Na druhú stranu oproti vibrátorom má jasnú výhodu, nie je vôbec počuť. Keď to vydržíte tak si s ním teda môžete užívať úplne kdekoľvek bez toho, aby vás niekto odhalil.

dildo maximo

Zdravotná nezávadnosť – 10/10

Ak vám záleží na vašom zdraví a ak chcete pre seba len to najlepšie, nemusíte sa báť po tomto dilde siahnuť. Má totiž atest od Štátneho zdravotného ústavu, ktorý potvrdzuje, že by vám nemal nijako ublížiť. Je navyše vyrobený z kvalitného silikónu, ktorý sa používa aj v medicíne. Je tak úplne nezávadný a jednoducho sa čistí, takže aj riziko infekcie je nižšie ako pri iných materiáloch. Dildo je tiež úplne vodotesné, a tak sa môžete pustiť do divokej jazdy aj vo vani alebo v sprche.

Záverečné zhodnotenie

Dildo Maxim II je skrátka pomôckou pre fajnšmekrov, ktorí sa toho neboja a chcú prežiť niečo jedinečné. Zaujme najmä vzhľadom, ktorý je veľmi podobný reálnemu penisu, a rozmermy. Tie sú naozaj veľké a nie sú tak vhodné pre každého používateľa. Ten, kto má ale rád výraznú stimuláciu a hlboký prienik, môže dildo vyskúšať. Určite budete radi aj za zdravotnú nezávadnosť, ktorú zaručuje atest Štátneho zdravotného ústavu.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár