Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Recenzia cobra Libre II

Fun Factory Cobra Libre II recenzia

Úžasný orgazmus kedykoľvek sa vám zachce? Nie je problém! Objavte unikátny vibračný masturbátor Cobra Libre II, ktorému sa hrdo hovorí aj pánsky vibrátor. Prečítajte si, čo tento šikula vie v nasledujúcej recenzii.

Umelým vagínam a masturbátorom sme sa venovali v našom predchádzajúcom článku. Nechajte sa inšpirovať a vyberte si skvelú masturbačnú pomôcku, ktorá vás nikdy neodmietne.

Hodnotenie vibračného masturbátora Cobra Libre II

8.8

Perfektný

Vibračný masturbátor Cobra Libre II je perfektná pomôcka pre nový druh stimulácie. Silné vibrácie a pulzy zaručujú rýchly a intenzívny orgazmus. Páči sa nám moderný design a kompaktné rozmery. Nevýhodou je nepoddajný materiál vnútorného rukávu a fakt, že pomôcka slúži iba na dráždenie hornej časti penisu.

Materiál a tvar
8
Vnútorný rukáv
8
Rozmery
9
Dizajn
9
Funkcie a vlastnosti
10
Diskrétnosť
9
Klady
  • Iný typ stimulácie
  • Silné vibrácie
  • Počet programov
  • Skvelý design
  • Kompaktné rozmery
Zápory
  • Len na stimuláciu žaluďa
  • Nepoddajný vnútorný rukáv

Hodnotenie vybraných vlastností

Pozn.: Hodnotíme max. počtom bodov 10.

Materiál a tvar – 8/10

Už na prvý pohľad je zrejmé, že sa jedná o úplne odlišný typ masturbačnej pomôcky, než sú obľúbené Fleshlightky. Masturbátor má tvar písmena T, vďaka čomu vám skvele padne do ruky a dobre sa drží. Do dlhej časti zasuniete penis a bočné časti slúžia ako úchyty.

Vnútorná schránka je vyrobená z tvrdeného ABS plastu. Ten vyniká svojou odolnosťou, takže bez problému zvládne aj trochu hrubšie zaobchádzanie. Vnútri pomôcky nájdete lekársky silikón. Nie je síce tak realistický, ako napríklad silikón Superskin, napriek tomu je veľmi príjemný na dotyk. Svojou štruktúrou pripomína zamat, takže vás čaká krásne hebká jaskynka.

Vnútorný rukáv – 8/10

Vzhľadom na to, že sa jedná o iný druh masturbátora, vnútorný rukáv je koncipovaný úplne odlišným spôsobom. Hlavným rozdielom je dĺžka rukáva. Ten je oveľa kratší, pretože masturbátor Cobra Libre je určený na stimuláciu žaluďa a hornej časti penisu. A pretože zmyslom tejto hračky je dráždenie pomocou vibrácií a pulzov, vo vnútri nenájdete žiadne masážne výstupky, ktoré poznáte z nevibračných masturbátorov.

cobra libre

 

Rozmery – 9/10

Pánsky vibrátor Cobra Libre patrí medzi menšie pomôcky. Jeho celková dĺžka je 16 cm, pričom tá použiteľná je iba 7,5 cm. Vzhľadom na to, že je hračka určená pre žaluď, to nie je vôbec málo. Priemer v najširšom mieste je slušných 6 cm, v tom najužšom meria 3,5 cm. Vnútro pomôcky nie je pružné, takže sa neprispôsobí penisu, tak ako klasická umelá vagína.

Dizajn – 9/10

Táto masturbačná hračka vás zaujme na prvý pohľad. Svojím futuristickým vzhľadom vám môže pripomínať model vesmírnej lode či Hi-Tech ovládač k PlayStationu. Elegantná čierna farba neurazí snáď žiadneho muža. Strieborné kolieska na úchytoch vytvárajú s telom vibrátora zaujímavý kontrast.

Na niektorých erotických e-shopoch sme ho objavili aj v ďalších farebných variantoch, napríklad v kombinácii čiernej a červenej, alebo bielej a modrej. Všetky vyzerali kavlitne a elegantne.

Funkcie a vlastnosti – 10/10

Bezpochyby tou najväčšou prednosťou tohto modelu sú vibračné a pulzné režimy. Garantujeme vám, že pri prvom použití bude hotový do pár minút. Takú jazdu totiž s inou pomôckou nezažijete. Na výber máte celkom 10 rôznych programov. Vibračných je 7, pulzné sú 3.

Tento pánsky vibrátor disponuje hneď 2 výkonnými motorčekmi, vďaka ktorým vás bude rozmaznávať naozaj silnými vibráciami. Intenzívnych je najmä 5 posledných režimov, pri ktorých sú spustené oba motory zároveň. Ak holdujete silnej stimulácii, potom je pre vás masturbátor Cobra tá správna voľba.

Aj keď to na prvý pohľad tak nevyzerá, túto hračku si bez obáv môžete vziať aj do vody. Vďaka vodotesnej úprave sa Cobra môže stať vašou vernou spoločnosťou na dlhé hrátky v sprche či vani. Len si dajte pozor, aby sprchové gély a iné prípravky nevnikli dovnútra masturbátora. Mohlo by dôjsť k poškodeniu silikónu.

Diskrétnosť – 9/10

Masturbátor Cobra Libre II je jednou z tých menej nápadných pomôcok. Trochu klame svojim vzhľadom, ktorý je na erotickú pomôcku naozaj neobvyklý. Je tiež pomerne malý, takže ho možno ľahko schovať. Napriek tomu, že sa jedná o vibračnú hračku, vaše hrátky len tak niekto neodhalí. Hoci to výkonné motory vedia poriadne rozbehnúť, vibrácie sú takmer nepočuteľné.

cobra libre II

Záverečné zhodnotenie

Pre pánov, ktorí hľadajú nový druh stimulácie, je vibračný masturbátor Cobra Libre II od výrobcu Fun Factory ideálnym riešením. Vďaka 2 silným motorom si budete užívať intenzívne vibrácie, ktoré vás rozpália do biela. Široká ponuka vibračných a pulzných režimov vám prinesie zakaždým iný zážitok. Chválime aj vodotesnú úpravu a skvelý moderný dizajn. Treba však podotknúť, že nepoddajný vnútorný rukáv nemusí každému vyhovovať. Napriek tomu sa jedná o výbornú pomôcku, s ktorou sa rozhodne nudiť nebudete.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 5.0 (1 hlas)

Autor

Odborná redakcia
Odborná redakcia

Testado.sk je recenzný online magazín. Na jednej strane vlastnoručne testujeme vybrané produkty, na strane druhej zhromažďujeme odborné a používateľské recenzie z celého sveta. Našim cieľom je pomôcť vám nájsť tie najlepšie produkty. Viac informácií >>

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár