Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Rebríček Smart hodiniek

Carneo Prime Platinum – Recenzia a test

21. 10. 2020 Aktualizované

inteligentné hodinky Carneo Prime Platinum recenzia

Inteligentné hodinky Carneo Prime Platinum sú vhodné pre ľudí, ktorí požadujú množstvo funkcii a prijateľnú cenu. Písanie správ a telefonovanie pomocou nich nie je žiadny problém.

Hodnotenie inteligentných hodiniek Carneo Prime Platinum

7.3

Výborné

Inteligentné hodinky s atraktívnym pomerom cena/množstvo funkcii. Disponujú monitorovaním životných funkcii a športových aktivít, avšak ich odolnosť voči vode je na horšej úrovni.

Hardware a funkcie
8
Výdrž batérie
7
Ovládanie
7
Dizajn
7
Klady
  • Pomer cena/množstvo funkcii
  • Elegantný dizajn
  • Možnosť písať správy a telefonovať
Zápory
  • Slabšia odolnosť voči vode

Funkcie

Chytré hodinky Carneo Prime Platinum vzhľadom na cenu disponujú pomerne slušným množstvom funkcii. Jednou z nich je možnosť písania správ priamo z hodiniek. To v tejto cenovej kategórii budete na inteligentných hodinkách ťažko hľadať. Ďalšou funkciou je zobrazovanie notifikácii z aplikácii ako Messenger, Facebook,… Takže s týmito hodinkami na ruke nemusíte každú chvíľu vyberať mobil z vášho vrecka.

Nechýba im aj monitorovanie základných športových aktivít. Stáva sa vám, že neviete nájsť svoj mobil? Tieto hodinky majú funkciu Anti-Lost, vďaka ktorej vám začnú vibrovať v prípade, že sa od zariadenia vzdialite.

Ďalšími štandardnými funkciami sú napríklad sledovanie spánku a predpoveď počasia. Postarajú sa aj o váš pitný režim, na ktorý vás budú upozorňovať. Samozrejmosťou je zobrazenie kalendáru a taktiež krokomer, stopky, budík alebo kalkulačka.

Batéria

Batéria v týchto hodinkách nie je ničím výnimočná. Jej kapacita je 300 mAh a pri bežnom používaní je výdrž maximálne 96 hodín. To však platí pri minimálnom využívaní funkcii. Pri pravidelnom používaní sa doba výrazne skráti.

Dizajn

Hodinky majú elegantný dizajn, ktorý sa hodí ku košeli, ale aj k tričku, v ktorom si idete zabehať. Uhlopriečka IPS displeja má 1,3″ a remienok je zo silikónu. Ich hmotnosť je 40 g, čo je pomerne málo. Sú dostupné v dvoch farebných prevedeniach a to s čiernym remienkom a strieborným ciferníkom vhodný pre mužov. Dámska verzia má ružový remienok a zlatý ciferník.

Odolnosť

Odolnosť hodiniek je ich slabšou stránkou, a to platí najmä pred vniknutím vody. Stupeň krytia je IPX2 čo znamená, že sú odolné voči kvapkajúcej vode. Preto pri ich nosení je potrebné dávať pozor na to by ste ich celé neponorili do vody.

 

Vlastnosti Hodnoty
Výdrž batérie Max 96 hodín
Priemer ciferníku
Konektivita Bluetooth
Uhlopriečka displeja 1,3″
Maximálna dĺžka remienku
Odolnosť voči vode Krytie IPX2
Hmotnosť 40 g
Kompatibilita iOS, Android
Kľúčové funkcie Zobrazenie notifikácii, Volanie a písanie správ z hodiniek
Náš tip

Hodinky a mobil v jednom? Odporúčame nahliadnuť na článok najlepšie inteligentné hodinky. V ňom nájdete porovnanie ďalších smart hodiniek a ich recenzie.

Najpredávanejšie inteligentné hodinky podľa heureky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár