Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Recenzie » Ostatné recenzie

Ninebot by Segway MAX G30 II – Recenzia a test

22. 12. 2020 Aktualizované

Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 recenzia

Elektrická kolobežka pre deti Ninebot by Segway MAX G30 II je vhodná pre náročných používateľov. Vyniká dlhým dojazdom, moderným vzhľadom a rýchlim nabíjaním.

Okrem tohto modelu sme pre vás pripravili recenzie ďalších elektrických kolobežiek. Ich prehľadný zoznam nájdete v našom článku.

Hodnotenie elektrickej kolobežky Ninebot by Segway MAX G30

8

Perfektná

Elektrokolobežka Ninebot by Segway MAX G30 disponuje slušnou kapacitou batérie a úsporným jazdením, čím má max. dojazd až 65 km. Okrem toho má kvalitné moderné prevedenie.

Rýchlosť a dojazd
8
Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)
6.5
Batéria
9.5
Klady
  • Dojazd 65 km
  • Rýchle nabíjanie
  • Elegantný dizajn
  • Kvalitné prevedenie
Zápory
  • Vyššia cena
  • Hmotnosť 18 kg

Rýchlosť a dojazd

Elektrická kolobežka Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30 má celkom nízku maximálnu rýchlosť, čím je vhodná aj pre deti. Konkrétne je výrobcom odporúčaný vek jazdca minimálne 14 rokov. Maximálna rýchlosť, ktorú môžete dosiahnuť je teda 25 km/h. O to sa postará elektromotor s výkonom 350 W. Pri jazde máte na výber z troch jazdných režimov.

Čo je najväčším pozitívom tejto elektrokolobežky je jej dojazd 65 km. To je nadpriemerná hodnota a bude pravdepodobne dostačujúca pre každé dieťa. Kolobežka má 10 palcové kolesá, vďaka čomu vás nevyvedie z miery ani jazda po menších výtlkoch na ceste.

Konštrukcia (design, nosnosť, hmotnosť)

Design elektrokolobežky je moderný a štýlový (čierne prevedenie). Má skladaciu a robustnú konštrukciu. Jej hmotnosť je 18 kg, čo je viac ako priemer, takže treba pri výbere zohľadniť to, že presun bude o niečo náročnejší. Nášľapná plocha má špeciálnu protišmykovú úpravu.

Jej nosnosť je 100 kg, čo je pre väčšinu ľudí dostačujúce, avšak v tejto cenovej kategórii by mohla byť o 20 kg viac ako je to u konkurenčných modelov. Treba však zohľadniť, to že je určená pre deti od 14 rokov.

Batéria

Batéria tejto kolobežky je vysoko nad priemerom. Jej kapacita je 15,3 Ah a poskytne energiu pre dojazd úctyhodných 65 km. To však závisí od hmotnosti jazdca, štýlu jazdy a ďalších faktorov. Čo musíme označiť za výhodu je doba nabíjania 4 – 6 hodín. Pri porovnaní s mnohými konkurenčnými kolobežkami je tento čas vzhľadom na kapacitu naozaj krátky.

Ostatné vlastnosti Ninebot by Segway MAX G30

Modernou a zároveň praktickou vychytávkov je prepojenie kolobežky s mobilom. Pomocou aplikácie si môžete napríklad nastaviť obmedzovač rýchlosti alebo uzamknúť kolobežku, aby ste predišli jej krádeži. Jazda je možná aj za znížených svetelných podmienok, vďaka zadnému, prednému a obrysovému svetlu. Nechýba jej ani praktický stojan. Výdrž batérie a informácie o jazde máte zobrazené na displeji. Elektrokolobežka taktiež disponuje rekuperáciou.

Vlastnosti Hodnoty
Výkon 350 W
Maximálna rýchlosť 25 km/h
Maximálne stúpanie 20°
Dojazd 65 km
Hmotnosť 18 kg
Nosnosť 100 kg
Doba nabíjania 4 – 6 hod
Priemer kolies 10″
Odporúčaný vek od 14 rokov

Najpredávanejšie elektrokolobežky

Zdieľajte článok

Ohodnoťte recenziu

Celkové hodnotenie: 1.0 (1 hlas)

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár