Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
Testado.sk » Darčeky

Najlepšie darčeky pre chlapa 2024 – nielen na Vianoce

Obdarovanie našich blízkych patrí k najkrajším veciam, ktoré pre nich môžeme urobiť. Ak chcete obdarovať osobu mužského pohlavia, bude vám tento článok nápomocný. Nájdete v ňom totiž množstvo inšpiratívnych tipov na najlepšie darčeky pre chlapa.

1) Pilotom lietadla na skúšku – vzrušujúci darček pre chlapa

Pilotom lietadla na skúšku - darček pre chlapa

Adrop.sk

Vraví sa, že prvý model lietadla zostrojil Leonardo Da Vinci. Od jeho doby sa ale mnohé zmenilo a dnes si môže vyskúšať pilotovanie lietadla každý. Riadiť lietadlo je zážitok, ktorý nesmie chýbať v spomienkach žiadneho adrenalínovo založeného muža.

Tento zážitok je dobrý tip na darček pre chlapa, pretože je naozaj nezabudnuteľný. Dodá tú správnu dávku adrenalínu a vzrušenia. Nemusíte sa však obávať o bezpečnosť. Všetko sa deje pod dohľadom skúseného pilota. Ten má za úlohu vysvetliť všetko potrebné, a zároveň pomôcť, ak je to potrebné. Skvelé je, že tento zážitok je možné zdieľať s ďalšími dvoma osobami. Môže tak ísť o skvelý rodinný zážitok. Vzlietnuť sa dá z 13 rôznych letísk po celom Slovensku.

2) Veselé ponožky – veselý darček pre chlapa

Veselé ponožky

Balabim.sk

Na Slovensku získali veselé farebné ponožky svojich fanúšikov najmä vďaka reklamnej kampani Dedoles. Vo svete sú veľmi známe ponožky Happy Socks. Bez ohľadu na značku sú ponožky s veselými a dizajnovými motívmi ozajstným fenoménom.

Prečo nosiť nudné bežné ponožky, keď si môžete zaobstarať veselé? Ide o praktický darček pre chlapa, ktorý je zároveň veľmi jednoduché prispôsobiť jeho konkrétnemu vkusu a povahe. Motívov a dizajnov farebných ponožiek je totiž obrovské množstvo. Určite preto nájdete také, ktoré obdarovaného chlapa očaria. Ponožky s menom sú dobrý darček pre chlapa na meniny.

3) Lietanie v Hurricane Factory – adrenalínový darček pre chlapa

Simulátor voľného pádu

Adrop.sk

Zážitky sú unikátnym darčekom, ktorý sa vryje do pamäti a zanechá príjemné spomienky. Každý milovník adrenalínu určite ocení možnosť lietania v Hurricane Factory. Ide o veterný tunel, ktorý sa nachádza v Liptovskom Mikuláši. Tento zážitok je skvelou simuláciou tandemového zoskoku z lietadla.

Vďaka krátkemu zaškoleniu inštruktorom bude obdarovaný presne vedieť, čo má vo vzduchovom tuneli robiť. Rýchlosť prúdu vzduchu je tu od 200 až do 270 km/h. Celkový čas strávený „lietaním“ je dve minúty. Nie je to síce veľa, no zodpovedá to reálnemu zoskoku z lietadla. Samozrejme, je možné zakúpiť si aj viac takýchto dvojminútových letov. Ak si prajete zvečniť tento zážitok, môžete využiť možnosť nahrať si ho na video záznam.

4) Štýlová taška na notebook – praktický darček pre chlapa

Štýlová taška na notebook

Delmas.sk

Notebooky sa stali našimi každodennými spoločníkmi. Sú zdrojom príjmov, zábavy aj vzdelávania. Štýlová taška na notebook je skvelým a praktickým darom, ktorý využije každý chlap. Odporúčame vám porozhliadnuť sa po dizajnovejších kúskoch. Skúste napríklad kožené prevedenie. To sa nielenže nikdy neopozerá, no zároveň vydrží veľmi dlho.

Veľkou výhodou tašiek na notebook je aj ich univerzálnosť použitia. Môžete v nich nosiť dokumenty, zápisníky a ďalšie veci potrebné pre prácu. Ak hľadáte dar pre chlapa, ktorý pracuje v IT, alebo len jednoducho každodenne používa notebook, určite je štýlová taška dobrým tipom.

5) Kutilbox – kreatívny darček pre chlapa

darčeky pre chlapa - kutilboxAdrop.sk

Je váš blízky, ktorému hľadáte darček, domáci kutil a vždy rád niečo vytvára? Kutilbox alebo Craftiry bude preňho skvelým darčekom. Je to sada, s ktorou si môže napríklad vyrobiť vlastný nôž, chilli omáčku alebo kožený opasok. Samozrejme všetko potrebné spolu s návodom je v každom kutilboxe. Ak je oslávenec navyše gurmán, tak o to viac ho tento darček poteší. Prečo? V ponuke sú aj sady na výrobu sushi, kvaseného piva, dochutenie whisky alebo rumu atď.

6) Gramofón – darček pre audiofila

darček pre chlapa

Mall.sk

Hudba nás sprevádza našimi životmi a máme vďaka nej množstvo spomienok a zážitkov. Kúpa gramofónu, ako darčeku pre chlapa, nie je len o samotnom zariadení. Je o možnosti vychutnať si milovanú hudbu v skvelej kvalite. Gramofón ocení každý audiofil, no zvuk kvalitného gramofónu ulahodí každému počúvajúcemu.

Mnoho milovníkov hudby sa zhodne na tom, že príjemný a organický zvuk vinylov sa nedá nahradiť modernými digitálnymi prístrojmi. Svojím čarom oplýva aj vkladanie platne do gramofónu. Tento tip na darček pre chlapa odporúčame predovšetkým pre mužov, ktorí vedia oceniť kvalitný zvuk.

7) Motivačná kniha – darček pre ambiciózneho muža

Štýlová taška na notebook

Bux.sk

Dobrá motivačná kniha sa vie dotknúť mysle aj srdca človeka a posunúť ho v živote dopredu. Čítať myšlienky slávnych a úspešných ľudí môže mať silný dopad na život každého z nás. Pre chlapov, ktorí sú zameraní na úspech a chcú od života viac, odporúčame ako dar knihu z kategórie motivačná literatúra.

Na výber je naozaj veľa kníh. Môžete preto vybrať niečo, čo bude presne sedieť vkusu obdarovaného. V mnohých knihách sa nachádza aj veľké množstvo cvičení, vďaka ktorým sa z nich stáva každodenný spoločník na ceste za úspechom. Motivačná kniha je skvelý darček pre ambiciózneho chlapa na Vianoce.

8) Stroj na posilňovanie – darček pre aktívneho chlapa

Posilňovací stroj

Decathlon.sk

Ktorý chlap by nechcel mať vypracovanú postavu?! Posilňovacie stroje sú najlepšie darčeky pre chlapa, ktorý miluje fitness a posilňovanie. Často však urobí ešte viac dobra pre ľudí, ktorí necvičia. Môže byť totiž tým správnym motivačným impulzom, ktorý ich dovedie k zdravšiemu telu. Posilňovací stroj preto odporúčame aj ako darček pre muža, ktorý necvičí.

Vlastniť doma posilňovací stroj má množstvo výhod. V prvom rade nemusíte navštevovať posilňovňu, cvičí v pohodlí domova, kedy chce a koľko chce, má svoje vlastné tempo. Skvelý je aj fakt, že existuje množstvo rôznych druhov posilňovacích strojov. Môžete tak vybrať preňho presne taký, aký si praje.

9) Elektrická kolobežka – šikovný dopravný prostriedok pre muža

Elektrická kolobežka

Aerium.sk

Kolobežka poháňaná elektromotorom je skvelým dopravným prostriedkom. V meste sa cíti ako doma a môže byť každodenným „približovadlom“ do práce, školy a pod. Pre mnohých chlapov je elektrická kolobežka vysnívaným darom.

Jazda na e-kolobežke je lacná, rýchla a navyše aj ekologická. Batéria sa veľmi jednoducho nabíja a celkovo je elektrická kolobežka skladnejšia ako elektrický bicykel. Výhodou je aj fakt, že na jej používanie nepotrebuje vodičský preukaz. Je preto vhodným darčekom aj pre mladších.

10) Jazda na formule na letisku – detský sen každého chlapa

Jazda na formule

Adrop.sk

Povedzme si pravdu, jazda na formule je detským snom väčšiny mužov. Pre väčšinu však ostane len zaprášeným detským prianím, ktoré sa nikdy naozaj neuskutoční. Nemusí to však byť tak. Vaším najlepším darčekom pre chlapa totiž môže byť jazda na formule na letisku.

S týmto zážitkovým darčekom bude spokojný každý, kto nevie odolať burácajúcim motorom, pískaniu derúcich sa pneumatík a vysokej rýchlosti. Jazdu na formule mu môžete dopriať na letisku v Trenčíne. Tam naňho bude čakať formula F4 Mygale spolu s inštruktorom, ktorý upresní všetky detaily. Jazda na formule je nezabudnuteľný a nevšedný zážitok, ktorý ocení takmer každý chlap.

11) Exkurzia do pivovaru – darček pre milovníka piva

Exkurzia do pivovaru

Adrop.sk

Pivo je ikonickým nápojom, ktorý si získal srdce nejedného chlapa. Drvivá väčšina mužov pivo jednoducho zbožňuje. Návšteva ozajstného pivovaru môže byť jedinečným zážitkom. Takáto exkurzia totiž odhalí tajomstvá výroby piva a ukáže, ako sa tento zlatistý a neodolateľný mok vyrába.

Radosť urobí určite aj degustácia piva, ktorá je s prehliadkou pivovaru úzko spätá. Veríme, že po absolvovaní exkurzie a preniknutí do tajov piva, mu bude tento nápoj chutiť ešte viac. Možno sa exkurzia do pivovaru stane impulzom, ktorý bude viesť k založeniu vlastného domáceho pivovaru! Aj keď to nie je práve romantický darček pre chlapa, určite sa mu poteší.

12) Udica – darček pre vášnivého rybára

Udica

Mall.sk

Rybárstvo je vášňou, ktorá človeka len tak ľahko neopustí. To, že veľa chlapov nedá na chvíle strávené pri vode dopustiť, je dobre známy fakt. Ak je aj chlap, ktorého chcete obdarovať vy, rybárom, potom je udica ten najlepší dar.

Dávajte si však pozor, aby ste urobili správny výber, musíte sa v udiciach vyznať. Skúste zistiť, aké preferencie má obdarovaný. Ak si neviete dať rady, alebo len chcete dosiahnuť dokonalý efekt prekvapenia, skúste sa opýtať priamo v obchode. Prípadne si naštudujte nejaké informácie aj na internete.

13) Oleje na bradu – darček pre muža s bradou

Štýlová taška na notebook

Luxusné-holenie.sk

Brada je pýchou mnohých chlapov. Ak chcete obdarovať majiteľa bujnej brady, určite ho potešíte olejom na bradu. Optimálna starostlivosť o bradu a fúzy si totiž vyžaduje aplikáciu špeciálnych olejov. Tieto oleje na bradu dodávajú potrebnú výživu, hydratáciu, a navyše aj veľmi príjemne voňajú.

Olej na bradu a fúzy vie pomôcť aj pri stylingu. Aplikácia týchto prípravkov je veľmi jednoduchá. Stačí si aplikovať pár kvapiek na bradu a trochu ju premasírovať. Pri výbere sledujte zloženie. Prírodné oleje sú lepšie a šetrnejšie. Niektoré oleje na bradu sú tiež obohatené o koktail vitamínov, ktoré priaznivo vplývajú na rast brady.

14) Autopoťahy – darček pre autičkára

Vyhrievacie autopoťahy

Alza.sk

Možno hľadáte darček pre chlapa, ktorý miluje svoje auto a trávi za volantom veľa času. Prečo mu chvíle na cestách nespríjemniť? K lepšiemu komfortu pri jazde toho netreba veľa. Niekedy stačia obyčajné autopoťahy.

V obchodoch ponúkajú veľké množstvo takýchto poťahov. Niektoré sú len pre image. Zmenia vzhľad interiéru a chránia sedadlá pred poškodením. Existujú však aj iné, napríklad vyhrievanémasážne. Prvé menované ocenia šoféri v zime. Masážne autopoťahy zase spríjemnia celkový zážitok zo sedenia za volantom. Môžu významne zlepšiť ergonómiu sedadla a prispieť k menej častým bolestiam chrbta a pod.

15) Čítačka e-kníh – darček pre milovníka kníh

Čítačka elektronických kníh - darček pre chlapa

Alza.sk

E-knihy sú čoraz viac obľúbené. Predstavujú ekologickejší variant ku klasickým knihám. Výhodou je aj ich „skladnosť“. Vaša virtuálna knižnica môže disponovať tisíckami titulov a predsa sa zmestí do pamäte vášho smartfónu alebo počítača.

Faktom však je, že čítanie e-kníh na smartfóne alebo počítači nie je optimálne. Oveľa lepšou možnosťou je čítačka elektronických kníh. Jej displej je navrhnutý tak, aby imitoval papier a bol prívetivý k očiam čitateľa. Čítačka kníh  je skvelým darčekom pre chlapov, ktorí milujú knihy.

16) Ketlebel – darček pre športovca

Kettlebell - darček pre chlapa

Insportline.sk

Cvičenie s ketlebelom je čoraz viac populárne. Tento starodávny nástroj na zlepšenie fyzičky, ktorý má svoj pôvod v cárskom Rusku, je skvelým darom pre chlapa, ktorý rád cvičí. Ketlebel umožňuje cvičiť dynamicky a efektívne rozvíjať výbušnú silu. Veľkou výhodou cvičenia s ketlebelom je, že sa vďaka nemu zlepšujete aj v iných športoch. Výbušná sila je základ vo veľkom množstve športov.

Ketlebel zaberá málo miesta a je s ním možné precvičiť celé telo. Je preto skvelou voľbou do domácich posilňovní. Na začiatok je vhodné vybrať ľahší ketlebel a naučiť sa s ním poriadne techniku základných cvikov. Po zvládnutí základov môže cvičenec prejsť aj na vyššie váhy. Pozrite si aj náš článok o najlepších ketlebeloch.

17) Pobyt s pivným kúpeľom – relaxačný darček pre chlapa

Pobyt s pivným kúpeľom

Adrop.sk

Témou nášho ďalšieho tipu na darček pre chlapa je opäť pivo. Len si to predstavte, príjemná sauna, po nej relaxačný kúpeľ vo voňavom pive a k tomu všetkému pivečko v ruke. Znie to ako raj? Pre väčšinu chlapov určite áno. A práve pobyt v takomto raji môžete darovať aj vy.

Pivo poteší nielen z vnútra, no aj zvonku. Pivný kúpeľ je ozdravný a regeneračný. Pripočítajte si k tomu krásne prostredie, možnosť turistiky a niekoľkodňový pobyt. Pokojne z toho môže byť aj relaxačný a romantický víkend pre pár, ktorý vie oceniť chmeľový mok. Pobyt s pivným kúpeľom je tak originálny darček pre chlapa na valentína.

18) Kancelárske kreslo – darček pre chlapa, ktorý pracuje z home office

Kancelárske kreslo - darček pre chlapa

Alza.sk

Súčasná doba sa nesie v znamení home-office, teda práce z domu. Možnosť pracovať z domu sa síce môže javiť ako ideálna, no bez kvalitného kancelárskeho kresla môže byť utrpením. Ak chlap, ktorého chcete obdarovať, pracuje z domu, dobré kancelárske kreslo určite uvíta s otvorenou náručou.

Kancelárske kreslá sa predávajú v rôznych podobách. Ak chcete vysokú úroveň pohodlia a čo najvyššiu ergonómiu, budete musieť investovať trochu viac. Investícia sa však oplatí, ocení ju najmä chrbtica.

19) Proteín – darček pre chlapa, ktorý posilňuje

Proteín Gym Beam

Gymbeam.sk

Cvičenie a konzumácia proteínov ide ruka v ruke. Na to, aby telo bolo schopné zotaviť sa po tréningu a vybudovať novú svalovú hmotu, potrebuje dostatok proteínov. Každý muž, ktorý sa venuje posilňovaniu alebo športu, určite ocení kvalitný proteínový výživový doplnok.

Ide o veľmi praktický dar, keďže ide o hlavný a kľúčový doplnok výživy. Vybrať môžete z veľkého množstva príchutí a druhov proteínov. Najpopulárnejšie sú srvátkové (whey) proteíny, hovädzie proteíny a rôzne rastlinné proteíny.

20) Pánsky náramok – elegantný darček pre chlapa

Pánsky náramok

Olivie.sk

Hľadáte darček pre štýlového chlapa, ktorý si potrpí na svojom vzhľade? Možno by sa potešil pánskemu náramku. Tieto náramky sú vkusným a elegantným doplnkom ku akémukoľvek outfitu.

Pekný pánsky náramok kúpite za veľmi rozumné ceny. Môžete však aj zainvestovať a kúpiť niečo vyrobené zo striebra, poprípade aj zlata. Náramok tak môže byť aj luxusný darček pre chlapa. Fantázii sa medze nekladú a na výber máte pestrú paletu rôznych pánskych náramkov. Ak podľa vás náramok nie je to pravé, môžete sa porozhliadnuť aj po iných pánskych módnych doplnkoch.

21) Herný notebook – darček pre hráča

Herný notebook

Alza.sk

Herný notebook je snom nejedného chlapa. Možnosť hrať obľúbené herné tituly na vysokých grafických nastaveniach je lákavá. Herný notebook pri tom nie je problém odniesť a zahrať si niečo aj spoločne s partiou. Aj súťaženie v čoraz populárnejších e-športových hrách je s herným notebookom poriadny zážitok.

Pravdou je, že herný notebook nie je lacný. Ak mu chcete kúpiť solídny herný notebook, bude to drahé. Ak však hľadáte darček pre chlapa, ktorý je gamer, ťažko nájdete lepší tip.

22) Obal na smartfón – darček, ktorý ochráni jeho smartfón

Nabíjacie puzdro na telefón - darček pre chlapa

Alza.sk

Znovu pragmatický typ. Obal na smartfón však nie je len na jeho ochranu. Pekný dizajn alebo nápaditý vzor z neho robia súčasť image. Telefóny používame každý deň, preto sa pekný obal vždy hodí.

Zaujímavou voľbou sú vodotesné ochranné kryty, vďaka nim je možné smartfón používať aj pod vodou. Niečo extra sú zas nabíjateľné kryty na smartfón. Tie fungujú ako powerbanka a dokážu významne predĺžiť výdrž batérie.

23) Smart hodinky – darček pre moderného muža

Pánsky náramok

Alza.sk

Inteligentné hodinky sú skvelým darom pre moderného chlapa. Sú užitočné, okrem času vám toho vedia ukázať omnoho viac. Môžete ich použiť na bezkontaktné platenie alebo ako pomocníka pri športe. Smart hodinky totiž dokážu merať pokroky pri cvičení a športe.

Vždy vyberajte také hodinky, ktoré bude kompatibilná s jeho telefónom. Nie všetky zariadenia sú kompatibilné, takže si na to dávajte pozor. Smart hodinky sú dobrý darček pre chlapa aj na narodeniny. Hodinky sú skvelým praktickým aj módnym doplnkom outfitu každého muža.

24) Horský bicykel – darček pre milovníka cyklistiky

Horský bicykel - darček pre chlapa

Insportline.sk

Bicykel je naším ďalším tipom na darček pre chlapa. Bicyklovanie je aktivitou, ktorá je nielen zábavná, no aj zdravá. Bicykel je pochopiteľne dobrým darčekom pre mladších mužov. Môže však byť aj skvelým darčekom pre chlapa k 40 ale 50tke. Vtedy sa totiž môže stať impulzom k cyklistickým výletom s rodinou a lepšiemu zdraviu.

V obchodoch nájdete veľké množstvo bicyklov. Vyberať môžete z cestných, trekingových a horských bicyklov. Horský bicykel je dobrou voľbou, pretože sa nezľakne terénu a je vhodný aj pre dobrodružnejšie povahy, ktoré nechodia v živote vždy len po vychodených cestách.

25) Akčná kamera – darček pre dobrodruha

Akčná GoPro Kamera - darček pre chlapa

Alza.sk

Outdoorové kamery sú snom nejedného dobrodruha, ktorý si chce najadrenalínovejšie zážitky života uchovať vo forme videa. Kamery určené na takéto natáčanie majú zvýšenú odolnosť voči nárazom, otrasom, vode i prachu. Okrem toho majú skvelú schopnosť stabilizácie obrazu, ktorá je pri akčných záberoch absolútne nutná.

Akčná kamera je dobrým darčekom pre chlapa, ktorý žije adrenalínom, cestuje alebo sa venuje športom.

26) Kurz lezenia na skalách – náučný a adrenalínový darček pre chlapa

Kurz lezenia na skalách

Adrop.sk

Dosahovanie nových výšok v živote je cieľom mnohých mužov. Niektorých to láka aj doslovne a radi by sa naučili zdolávať skaly. Kurz lezenia na skalách je originálny darček pre chlapa, ktorý túži po pocite slobody a dobrodružstva. Lezenie vo výškach totiž vzbudzuje presne takéto pocity.

S týmto dvojdňovým kurzom sa naučí všetky potrebné techniky a znalosti, ktoré môžu odštartovať jeho lezeckú kariéru.

27) Smartfón – darček pre každého chlapa

iPhone smartphone - darček pre chlapa

Alza.sk

Ok, uznávame, toto nie je ten najoriginálnejší typ na darček. Realitou však je, že nový smartfón by ako darček uvítal každý. Nový mobil je výbornou voľbou na Vianoce a narodeniny. Aký vybrať? To je dosť individuálne. Ak máte možnosť, zaobstarajte mu nejakú horúcu novinku.

Nech už je to iPhone alebo androidový smartfón, technologická novinka vždy poteší. Ak je však cenovka problém, potom sa poobzerajte po lacnejších mobiloch. Dobrý model kúpite za celkom rozumné peniaze, stačí sa trošku porozhliadnuť.

28) Elektrický gril – darček pre chlapa, ktorý miluje grilovačky

Elektrický gril

4home.sk

Pýtate sa, aký darček pre chlapa kúpiť? Ak má blízko ku grilovačkám a chutnému mäsu, určite ho poteší elektrický gril. Muži vo všeobecnosti milujú grilovanie, takže týmto darčekom neurobíte chybu.

Elektrický gril umožňuje grilovať prakticky kdekoľvek. Vonku aj v interiéri. Tento spotrebič je dobrý darček pre chlapa na Vianoce alebo narodeniny.

29) Vtipné tričko – úsmevný darček pre chlapa

Vtipné tričko - darček pre chlapa

Myshirt.sk

Tento tip v sebe zahŕňa mnoho možností. Všetko závisí od dizajnu. Zvoľte vtipný dizajn a máte vtipný darček pre chlapa. Vyberte šteklivý obrázok a máte erotický darček pre chlapa. Môžete však siahnuť aj po iných vzoroch. Svoj výber môžete postaviť len na vkuse a povahe obdarovaného. Takto najlepšie získate osobný darček pre chlapa.

Tričká sú veľmi vhodným darčekom aj k rôznym výročiam, jubileám a narodeninám. Nie je problém v obchodoch nájsť tričká odkazujúce na okrúhle narodeniny. Tričko s 30tkou tak môže predstavovať vhodný darček pre chlapa na 30-tku, tričko s 40tkou bude jednoduchou voľbou na darček pre chlapa k 40-tke. Určite nájdete aj ďalšie vhodné dizajny, napríklad aj ako darček pre chlapa na 50-tku.

30) Kurz prežitia v prírode – darček pre milovníka divočiny

Kurz prežitia v prírode

Adrop.sk

Chlapi sa len ťažko vedia ubrániť volaniu divočiny. Kurz prežitia v prírode je skvelým darčekom pre chlapa, ktorý má rád outdoor a kemping. Bude to zážitok na celý život. Vďaka kurzu sa presne naučí, čo v prírode robiť, aby prežil.

Samotný výcvik pozostáva z prednášok a praktických cvičení. Medzi najzaujímavejšie veci, ktoré sa na kurze dajú naučiť, patrí schopnosť založiť oheň bez zápaliek. Okrem toho je cool poznať užitočné rastliny, vyrobiť si improvizované zbrane a orientovať sa v teréne bez mapy a kompasu.

BONUSOVÝ TIP: Let stíhačkou – nezabudnuteľný darček pre chlapa

Let stíhačkou - darček pre chlapa

Adrop.sk

Let stíhačkou sme zaradili do nášho výberu ako bonusový tip. Ide totiž o jeden z najdrahších darčekov. Aj preto to môžeme označiť za adrenalínový vrchol.

Za nás je to jednoznačne najlepší darček pre chlapa. Letieť vzduchom v rýchlosti 750 km/h je niečo, na čo určite nezabudne. Pri celom zážitku je skúsený pilot, ktorého úlohou je aj zaškoľovanie.

Let stíhačkou mu môžete kúpiť k životnému jubileu. Je skvelým darčekom pre chlapa na 30, 40 alebo 50. Pre chlapov, ktorí milujú rýchlosť a adrenalín, je let stíhačkou najlepším darčekom. Zaobstarať mu môžete rôzne verzie. Tie sa líšia podľa toho, koľko času strávi v kokpite. Určite nezabudnite priplatiť aj za nahratie celého zážitku na videozáznam.

Ak hľadáte inšpiráciu na darčeky pre muža a toto vám nestačilo, skúste aj články, ako sú darčeky pre otca, priateľa, brata či poľovníka.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Hajduk
Tomáš Hajduk

Fascinácia modernými technológiami v kombinácii s láskou k písaniu ma priviedli sem, na túto stránku, kde sa snažím svojimi radami a postrehmi pomôcť ľuďom vybrať si ten správny produkt. Neustále sa učím nové veci, takže sa rád o svoje vedomosti podelím.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár