Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů Testado.cz - recenze a výběry nejlepších produktů
  • Veľa inšpirácie pre váš výber.
Menu
>

Najlepšie darčeky pre deti

31. 10. 2023 Aktualizované

Vybrať darčeky pre deti? Aj vy práve stojíte pred touto výzvou? Zrejme áno, keďže práve teraz čítate tieto riadky. Vybrať niečo pre tých menších je možno jednoduchšie. Veď v dnešnej dobe máte k dispozícii obrovský výber hračiek. Avšak práve to môže váš výber skomplikovať.

Starším deťom, a hlavne tínedžerom sa len tak nezavďačíte. Preto si treba dvakrát premyslieť, čo im darujete. Každopádne sa posnažíme vám s výberom pomôcť, a to prostredníctvom tipov na darčeky pre deti, ktoré nájdete v nasledujúcich riadkoch.

Hračky pre najmenších

Hračky pre najmenších, ktoré sú príjemné na dotyk a pekne voňajú.

Pre spoločné chvíle

Darček pre dieťa, vďaka ktorému strávite zábavné spoločné chvíle.

Na presun a zábavu

Zábavný a praktický darček pre dieťa od 8 rokov.

Hračky pre deti

Ak ste v súčasnej dobe navštívili hračkárstvo, tak určite viete, že množstvo a rôznorodosť hračiek je neuveriteľná. Určite chcete vybrať niečo, čo vyčarí dieťaťu úsmev na tvári a po týždni to nezapadne prachom na poličke. No akú hračku z toho veľkého množstva vybrať? Presne s týmto problémom vám vieme pomôcť. Pripravili sme pre vás niekoľko tipov na hračky pre dojčatá, dievčatá aj chlapcov. Jednotlivé tipy vám určite poslúžia aj ako inšpirácia.

Darček pre dievča

Výber darčeka pre dievča tiež nemusí byť jednoduchý. Najdôležitejším kritériom je samozrejme vek. Darček pre 5 ročné dievča bude určite z inej kategórie ako darček pre 15 ročnú slečnu. Do približne 10 rokov je vhodné zvoliť nejakú hračku, prípadne bicykel, švihadlo alebo iné športové príslušenstvo. Nad 10 rokov už môžete rozmýšľať o prvom mobile, smart hodinkách a iných zariadeniach.

Dievčatá nad 15 rokov určite na narodeniny poteší nejaký šperk alebo oblečenie. Celkovo 30 inšpiratívnych tipov pre všetky vekové kategórie sme pre vás pripravili v našom článku.

Darček pre chlapca

Ďalšou kategóriou sú darčeky pre chlapcov. Jednoznačne u chlapcov platí, že zhruba do 10 rokov ich poteší lego stavebnica, auto na ovládanie, a pod. Momentálne nájdete v obchodoch obrovské množstvo takýchto hračiek. Chlapcov nad 10 rokov už určite bude zaujímať Xbox, Playstation alebo herný notebook či stolný počítač. Tu ale musíte zvážiť, či pri týchto zariadeniach nebude tráviť zbytočne veľa času.

Ak ho chcete viesť k športu, vhodnou voľbou na darček môžu byť korčule, futbalová lopta, bicykel, činky a pod. Pre vekové kategórie nad 15 rokov budú vhodné napríklad značkové tenisky alebo slúchadlá. Presne 30 tipov nájdete v našom článku. Tie sme vyberali taktiež pre chlapcov od 1 až po 20 rokov.

Darček pre novorodenca a darček pre bábätko

Nikdy ste nekupovali darček pre novorodenca? Čo vlastne takéto malé dieťa ocení? Teoreticky si ani nebude na tento darček pamätať, avšak určite môže potešiť rodičov. Chcete darovať niečo, čo bude pripomínať rodičom aj dieťaťu tento vek po desaťročia? Môžete darovať rámček, na ktorý dieťa odtlačí svoju ručičku aj nožičku. K tomu sa pridá jeho fotografia. Takýto darček poteší rodičov aj o 20 rokov.

Zvoliť môžete aj niečo praktické ako napríklad oblečenie, detský úložný box či plienky. 30 tipov na darčeky pre novorodencov a bábätká sme pripravili v našom článku.

Darčeky pre teenagerov a pubertiakov

Všetci vieme, že toto obdobie je búrlivé ako pre dieťa tak aj pre rodičov. Preto môže byť taktiež neľahká úloha vybrať darček k narodeninám, na Vianoce či inú udalosť. Deti v tomto období určite poteší nejaké elektronické zariadenie. Čo tak zvoliť nejaký zážitkový darček? Jazda na koni alebo byť pilotom na skúšku môže teenagerovi urobiť nesmiernu radosť. Takýmto darčekom môžu dokonca nájsť svoju prácu snov. Pre inšpiráciu sme dali dokopy 15 tipov v našom článku.

Zdieľajte článok

Ohodnoťte článok

Zatial nikto nehodnotil, buďte prvý.

Autor

Tomáš Kolesár
Tomáš Kolesár

Baví ma písať a sledovať novinky v moderných technológiách. Nakupovanie cez internet je čoraz viac populárne a z vlastnej skúsenosti viem, že niekedy je ťažké nájsť ten správny produkt. Preto som tu, aby som vám pomohol s výberom toho najlepšieho produktu za najlepšiu cenu.

Podobné články

Diskusia u článku

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Pridať komentár